reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny jestem po wizycie. Wg wyliczeń to 8 tydzień ( 7+5 ). Lekarz powiedział że w idealnym momencie przyszłam na wizytę. Mówił że bardzo dobrze ze robiłam betę tylko dwa razy po teście ciążowym żeby sprawdzić przyrost. Pan Doktor mi pogratulował i pokazal to maleństwo. Zmierzył maluszka i mówił że idealny wymiar. Widziałam bicie serduszka ♡ ❤biło jak szalone. Niestety nie słyszałam dopiero podobno w 10 tygodniu mogę posłuchać wytłumaczył mi dlaczego nie teraz ale ja już zapomniałam z tych nerwów. W czasie badania ciekły mi łzy szczęścia. Zobaczcie załącznik ❤❤❤
Zobacz załącznik 20210817_144039.jpg
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Wg wyliczeń to 8 tydzień ( 7+5 ). Lekarz powiedział że w idealnym momencie przyszłam na wizytę. Mówił że bardzo dobrze ze robiłam betę tylko dwa razy po teście ciążowym żeby sprawdzić przyrost. Pan Doktor mi pogratulował i pokazal to maleństwo. Zmierzył maluszka i mówił że idealny wymiar. Widziałam bicie serduszka ♡ ❤biło jak szalone. Niestety nie słyszałam dopiero podobno w 10 tygodniu mogę posłuchać wytłumaczył mi dlaczego nie teraz ale ja już zapomniałam z tych nerwów. W czasie badania ciekły mi łzy szczęścia. Zobaczcie załącznik ❤❤❤
Zobacz załącznik 1306569

Jeeejjj jaki duuuuży już jest!!!! :D ale super :)))
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Wg wyliczeń to 8 tydzień ( 7+5 ). Lekarz powiedział że w idealnym momencie przyszłam na wizytę. Mówił że bardzo dobrze ze robiłam betę tylko dwa razy po teście ciążowym żeby sprawdzić przyrost. Pan Doktor mi pogratulował i pokazal to maleństwo. Zmierzył maluszka i mówił że idealny wymiar. Widziałam bicie serduszka ♡ [emoji173]biło jak szalone. Niestety nie słyszałam dopiero podobno w 10 tygodniu mogę posłuchać wytłumaczył mi dlaczego nie teraz ale ja już zapomniałam z tych nerwów. W czasie badania ciekły mi łzy szczęścia. Zobaczcie załącznik [emoji173][emoji173][emoji173]
Zobacz załącznik 1306569
Gratuluję! [emoji173] 7+5 to jeszcze termin kwietniowy? Jakie wymiary miał Maluszek?
Ja jutro idę na usg w 7+2, mam nadzieję że będzie miał około 1cm (to nie będzie pierwsze usg :) [emoji2]
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie. Wg wyliczeń to 8 tydzień ( 7+5 ). Lekarz powiedział że w idealnym momencie przyszłam na wizytę. Mówił że bardzo dobrze ze robiłam betę tylko dwa razy po teście ciążowym żeby sprawdzić przyrost. Pan Doktor mi pogratulował i pokazal to maleństwo. Zmierzył maluszka i mówił że idealny wymiar. Widziałam bicie serduszka ♡ ❤biło jak szalone. Niestety nie słyszałam dopiero podobno w 10 tygodniu mogę posłuchać wytłumaczył mi dlaczego nie teraz ale ja już zapomniałam z tych nerwów. W czasie badania ciekły mi łzy szczęścia. Zobaczcie załącznik ❤❤❤
Zobacz załącznik 1306569
Ale super! Cieszę się bardzo 😍😍😍 W takim razie chyba jednak zdecyduję się poczekać na tą wizytę 04.09 bo wtedy też powinnam być 7+5. Chociaż będzie pewność że wszystko powinno być widać 😊
 
Do góry