reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A w ogóle kiedy planujecie iść na L4 juz takie dłuższe?
Mąż wczoraj zadał mi takie pytanie i co ja myślę w tej sprawie i w zasadzie nie wiem.. mówię grudzień to na bank a on mówi że to będzie już 6 miesiąc, a ja.. no faktycznie, to nie, chyba wcześniej chce haha :D moze październik lub listopad max ?

Co Wy sobie myślicie? 🙂
Ja uwielbiam swoją pracę i póki będę mogła zamierzam pracować 🙈 Ale jak wiadomo plany planami a życie pokaże swoje😊
Ale w 8 tyg to juz raczej powinni wlaczac, ja bynajmniej sluchalam. Kolezanka tez. Wczesniej ponoc wlasnie rzadko zdarza sie, aby ktos wlaczal.
Właśnie nie pamiętam od kiedy mój lekarz włącza serduszka do posłuchania. Wydaje mi się że dopiero po 10 tc ale nie jestem pewna. Wcześniej oznacza je na USG i widać jak bije i z jaką częstotliwością 🤔
 
Ja uwielbiam swoją pracę i póki będę mogła zamierzam pracować 🙈 Ale jak wiadomo plany planami a życie pokaże swoje😊

Właśnie nie pamiętam od kiedy mój lekarz włącza serduszka do posłuchania. Wydaje mi się że dopiero po 10 tc ale nie jestem pewna. Wcześniej oznacza je na USG i widać jak bije i z jaką częstotliwością 🤔

To dlugo, no nie wiem czemu tak jest. Ja w każdym razie juz z mezek slyszalam w 8 tyg, co lekarz to inna opinia i podejście. 😉
 
Dziewczyny, czy to normalne, że przyrost bety tak różnie skacze?
Pierwszy przyrost miałam prawie 300% z 70 do 274, a dziś 102% z 274 do 538.
Robiłam też TSH, bo mam lekką niedoczynność i oczywiście już skoczyło do 2,2, gdzie wcześniej miałam ok.1 po lekach..
 
Dziewczyny, czy to normalne, że przyrost bety tak różnie skacze?
Pierwszy przyrost miałam prawie 300% z 70 do 274, a dziś 102% z 274 do 538.
Robiłam też TSH, bo mam lekką niedoczynność i oczywiście już skoczyło do 2,2, gdzie wcześniej miałam ok.1 po lekach..
Co do bety to tak jak najbardziej normalne nic się nie przyjmuj :)
 
reklama
Ja to wzielam pod uwage, ze gdyby cos poszlo nie tak to zmieniw odrazu pracę a jak bedzie ok, to zajme sie domem, pewnie wejda lekcje online, wiec corka bedzie pos kontrolą, zajec znajdzie sie full.
Ja tak samo mam...ja to bym chciała tak w tym roku zeby dzieci już odisypada nie chodziky do szkoły, wtedy syn nie przyniósłby żadnego syfu, którym mogłabym sue zarazić będąc w ciąży
 
Do góry