reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

ja bylam w 8 tyg i w 8+4 i nie włączyli mi serducha. Moze przy badaniach dopochowych noe włączają a jak juz robia USG brzucha to normalnie ? 🤔

Nie, nie, włączają normalnie. Nie wiem czemu nie mialas. Ja mialam normalnie w 8 tyg podochwowo i sluchalam serduszka. Wtedy maz mogl wejsc na wizyte na usg, aby posłuchać tez.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Co do siedzenia na L4 to wydaje mi się, że naprawdę jest to mocnooo indywidualna kwestia - uzależniona od obecnej pracy, wcześniejszych doświadczeń, faktycznego samopoczucia, perspektywy zajęć/ich braku w domu :D ja rozumiem obie strony :)
ja przez wcześniejsze niepowodzenia ciążowe mam turbo stres i bardzo trudno skupić mi się na pracy. ehh te kilka tygodni będzie trudne :(
 
Ja na razie jestem zapisana dopiero na 7+5 ale chciałabym ją przełożyć gdzieś tak na tydzień wcześniej, poluję na wizytę na razie ;)

A migdały tak po prostu sobie jesz? Czy muszą być w jakiejś konkretnej postaci? Na razie wzięłam gumę miętową i jak nie myślę o tym czy mi niedobrze to jest trochę lepiej. Modlę się jedynie żeby nie doszły mi do tego wymioty, mdłości jeszcze jestem w stanie przeżyć ale wolałbym żeby obyło się bez wymiotów 😅
Tak, zawsze mam przy sobie paczkę migdałów i jak czuje, że zaczyn mnie mdlić to sobie zjem parę 🙈
 
Dziewczyny ja dziś chyba umrę...zaczęłam 6 tydzień i tak mnie dziś muli...tak mi bulga w brzuchu...do tego ból i zawroty głowy...a tu trzeba w pracy siedzieć i się skupić...eh...a Wy jak tam się trzymacie przy poniedziałku? Miałam mieć dziś wizytę u gina ale przełożyłam na 30 sierpnia coby było już wszystko widać pięknie.
Z rzeczy pozytywnych mój guzek się wchłania więc antybiotyki działają o nie będzie konieczne nacinanie!

Chwalcie się wizytami bo chyba dziś ich kilka miało być!

Cudownego tygodnia!
Mnie też dzisiaj ciągnie od żołądka strasznie. Póki co tylko tyle, ale odechciewa się wszystkiego. Ja mam wizytę dopiero 2 września. W pierwszej ciąży miałam nudności, ale tylko rano przez kilka dni dosłownie i mam 9 letniego syna 🥰
Teraz liczę na córeczkę, jeśli z tego powodu mam 🤮 to nie ma najmniejszego problemu 😇
 
Mnie też dzisiaj ciągnie od żołądka strasznie. Póki co tylko tyle, ale odechciewa się wszystkiego. Ja mam wizytę dopiero 2 września. W pierwszej ciąży miałam nudności, ale tylko rano przez kilka dni dosłownie i mam 9 letniego syna 🥰
Teraz liczę na córeczkę, jeśli z tego powodu mam 🤮 to nie ma najmniejszego problemu 😇

Zeby to sie tak dalo to u mnie będzie syn 😁😆
 
reklama
Do góry