reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Po wizycie i zarodka brak. Jest pęcherzyk ciążowy (ale za mały na tydzień z OM) i pęcherzyk żółtkowy, ale zarodka nie widać. Mam jutro powtórzyć betę, jeśli ciąża się rozwija to powina być koło 15-17 tysięcy i wtedy za tydzień kolejne USG.
Podłamałam się, jakoś nie dopuszczałam do siebie myśli, że znów może być coś źle, a tu duża szansa na puste jajo.
Trzymam kciuki za jutrzejsza betę, oby się okazało ze po prostu poszłaś 2 dni za szybko! A który masz dziś tydzień i dzien wg ostatniej miesiączki? Bo 6+0 to wielkość pęcherzyka z usg?
 
reklama
Po wizycie i zarodka brak. Jest pęcherzyk ciążowy (ale za mały na tydzień z OM) i pęcherzyk żółtkowy, ale zarodka nie widać. Mam jutro powtórzyć betę, jeśli ciąża się rozwija to powina być koło 15-17 tysięcy i wtedy za tydzień kolejne USG.
Podłamałam się, jakoś nie dopuszczałam do siebie myśli, że znów może być coś źle, a tu duża szansa na puste jajo.


Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wiem, że trudno się nie martwić, ale trzeba wierzyć, że będzie ok 🍀
Jesteśmy myślami z Tobą.
 
Trzymam kciuki za jutrzejsza betę, oby się okazało ze po prostu poszłaś 2 dni za szybko! A który masz dziś tydzień i dzien wg ostatniej miesiączki? Bo 6+0 to wielkość pęcherzyka z usg?

Kurcze i widzicie duzo zalezy czasem od sprzętu, mnie straszyli kiedys na izbie, ze 1500 beta ma pokazac pęcherzyk i nie było... pokazal sie dopiero przy 2500 na dobrym sprzecie. A co mom strach to moj strach... 3mam kciuki, aby bylo wszystko dobrze .
 
reklama
Do góry