reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja też usłyszałam od ginekologa, że betę się robi jak nie ma innego sposobu, żeby potwierdzić ciążę, bo jest bardzo wczesna, potem nie ma to sensu i lepiej iść na USG.
Na początku na USG nic nie widać a beta jest szybka . U mnie w klinice było obowiązkowe robić bete
 
reklama
Hej! :) Wow, co za przyrost! Ja miałam w 15DPO 266 więc bardzo podobnie do Ciebie!

Dziś robiłam betę, ale musiałam w innym laboratorium, także pewnie dokładnie porównywanie nie ma większego sensu. Tak czy siak urosła z 266 do 763 :)
Czekam jeszcze na wynik progesteronu.
Piękny wynik, ja też czekam jeszcze na progesteron 😊
 
Rozumiem Cię, też tak mam 😅
Bliźniaki brzmią super jak są starsze, ale mnie osobiście zawsze przerażało to jak wiele złego się może zdarzyć, bo większość tych ciąż kończy się w 30-35 tygodniu i te dzieciaczki są jeszcze za malutkie i leżą w inkubatorach. Gdybym mogła wybierać to też zawsze wybrałabym 2 pełne ciąże niż jedną krótszą, a czesto słyszę, że ktoś chce bliźniaki, żeby 'mieć z głowy za jednym razem'.
 
Ja też usłyszałam od ginekologa, że betę się robi jak nie ma innego sposobu, żeby potwierdzić ciążę, bo jest bardzo wczesna, potem nie ma to sensu i lepiej iść na USG.
U mnie położna twierdzi, że betę dobrze zrobić jak cokolwiek się dzieje typu plamienie, dziwne bóle itd (oczywiście tylko na samym początku, później już tylko usg). A tak to nie ma sensu wg niej :)
 
reklama
Dlatego ja nie robie wiecej, we wtorek wizyta wszystko sie okaze
Ja zrobiłam jedną i sprawdzę jeszcze przyrost, ale zdecydowałam się na nią głównie z tego względu że miałam dwie noce gdzie budziłam się z bólu i miałam problem z rozprostowaniem się, bo tak bolało. Na szczęście takie bóle już się nie pojawiają więc mam nadzieję że będzie dobrze 😊
 
Do góry