reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
6t3d nie ma ani zarodka, juz nie wspominając od tętnie a juz powinno być do tego ta beta tyle na ten tydzień to malutko:(
Och strasznie mi przykro :(:(:( ale moze ciąża duzo młodsza? Może ta beta jeszcze urośnie i pojawi się zarodek ? Kurde nie takie przypadki zna życie. Będziesz robić betę po niedzieli żeby patrzeć czy spada ?
 
Och strasznie mi przykro :(:(:( ale moze ciąża duzo młodsza? Może ta beta jeszcze urośnie i pojawi się zarodek ? Kurde nie takie przypadki zna życie. Będziesz robić betę po niedzieli żeby patrzeć czy spada ?
tak zrobię bete myślę ok srody , musze odstawić luteine bo w zasadzie wychodzi na to ze to krwawienie to poronienie a ja to wstrzymuje lekami . Z dwojga złego wolałabym jakby samo sie oczyściło niż zabieg wiec odstawie dzis wszystko
 
Nie jest tak źle dziewczyny, w sumie nie planowałam tej ciazy wiec może dlatego i mi łatwiej do tego od początku cos szło nie tak (beta , krwawienia) wiec no smutno jest ale bez dramatu zawsze powtarzam sobie ze juz nic gorszego niż pierwsza strata , ta pozna mnie nie spotka. No i mam już swojego synka wyczekanego🤩 Ale wam dopinguje❤ i trzymam kciuki za wszystkie 👊👊
 
reklama
Do góry