reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja w 1 ciąży mialam skracającą sie szyjke. W 20 tyg na połówkowych miala 4 cm a za jakies 10 dni 2.5 cm i juz potem leciala do 1.5 cm w 32 tyg a w 33 tyg urodzilam. Lezalam bardzo dużo, luteine dopochwowa i nospe bralam i sterydy na rozwój płuc malego dostalam. Wszystko mimo że przedwcześniej skonczylo się dobrze. Aaa i mysle ze dlatego mi tak szyjka poleciala bo kaslalam duzo. Taki niezidentyfikowany kaszel trwający pare tyg. Za to w 2 ciazy szyjka trzymala fo 31tyg na poziomie 2.6 a i tak w 32+5 urodzilam także moze taka moja natura 🤷‍♀️
A miałeś jakiś szewek albo coś założony ?
 
Hej Wszystkim, jeśli mogę, to chętnie do Was dołączę. Ja obecnie 18+2. Moja 4 ciąża, mam tylko 1 syna lat 14 i 2 niepowodzenia za sobą. Wierzę, że tym razem ten drugi cud zostanie ze mną. Termin mam na 26 kwietnia, a 10 grudnia połówkowe. Ja już po badaniach genetycznych sanco w 10 tygodniu, dlatego wiem, że będzie drugi chłopczyk. Ale mam problem z imieniem, żadne mi się nie podoba, mój pierwszy syn ma na imię Radosław. Fajnie się Was czyta Dziewczyny. Ja też na L-4 od końca września, miałam plamienia, ale przeszły, mam zestaw leków: acard, clexane, encorton do 10 tygodnia już odstawiony. Wyprawki nie mam, myślałam o lutym, na razie się rozglądam, tak naprawdę nie mam ani jednej rzeczy, bo cały czas trudno mi uwierzyć, że jestem w ciąży, choć brzuszek mam już spory, a to niespełna połowa. Czuję jakieś delikatne muśnięcia, ale nie wiem, czy to to. Po 14 latach już niewiele pamiętam z poprzedniej ciąży. Miłego dnia dla Was Wszystkich.
 
Hej Wszystkim, jeśli mogę, to chętnie do Was dołączę. Ja obecnie 18+2. Moja 4 ciąża, mam tylko 1 syna lat 14 i 2 niepowodzenia za sobą. Wierzę, że tym razem ten drugi cud zostanie ze mną. Termin mam na 26 kwietnia, a 10 grudnia połówkowe. Ja już po badaniach genetycznych sanco w 10 tygodniu, dlatego wiem, że będzie drugi chłopczyk. Ale mam problem z imieniem, żadne mi się nie podoba, mój pierwszy syn ma na imię Radosław. Fajnie się Was czyta Dziewczyny. Ja też na L-4 od końca września, miałam plamienia, ale przeszły, mam zestaw leków: acard, clexane, encorton do 10 tygodnia już odstawiony. Wyprawki nie mam, myślałam o lutym, na razie się rozglądam, tak naprawdę nie mam ani jednej rzeczy, bo cały czas trudno mi uwierzyć, że jestem w ciąży, choć brzuszek mam już spory, a to niespełna połowa. Czuję jakieś delikatne muśnięcia, ale nie wiem, czy to to. Po 14 latach już niewiele pamiętam z poprzedniej ciąży. Miłego dnia dla Was Wszystkich.
Witamy :) to ponownie dużo nowego przed Tobą jeśli chodzi ciąże. Faktycznie z tymi imionami to nie takie proste 🤷🏼‍♀️ ale jeszcze mamy trochę czasu 😁
 
Hej Wszystkim, jeśli mogę, to chętnie do Was dołączę. Ja obecnie 18+2. Moja 4 ciąża, mam tylko 1 syna lat 14 i 2 niepowodzenia za sobą. Wierzę, że tym razem ten drugi cud zostanie ze mną. Termin mam na 26 kwietnia, a 10 grudnia połówkowe. Ja już po badaniach genetycznych sanco w 10 tygodniu, dlatego wiem, że będzie drugi chłopczyk. Ale mam problem z imieniem, żadne mi się nie podoba, mój pierwszy syn ma na imię Radosław. Fajnie się Was czyta Dziewczyny. Ja też na L-4 od końca września, miałam plamienia, ale przeszły, mam zestaw leków: acard, clexane, encorton do 10 tygodnia już odstawiony. Wyprawki nie mam, myślałam o lutym, na razie się rozglądam, tak naprawdę nie mam ani jednej rzeczy, bo cały czas trudno mi uwierzyć, że jestem w ciąży, choć brzuszek mam już spory, a to niespełna połowa. Czuję jakieś delikatne muśnięcia, ale nie wiem, czy to to. Po 14 latach już niewiele pamiętam z poprzedniej ciąży. Miłego dnia dla Was Wszystkich.
Witaj i gratuluję ciąży. Zdrówka życzę. Ja też 18+2
 
Hej Wszystkim, jeśli mogę, to chętnie do Was dołączę. Ja obecnie 18+2. Moja 4 ciąża, mam tylko 1 syna lat 14 i 2 niepowodzenia za sobą. Wierzę, że tym razem ten drugi cud zostanie ze mną. Termin mam na 26 kwietnia, a 10 grudnia połówkowe. Ja już po badaniach genetycznych sanco w 10 tygodniu, dlatego wiem, że będzie drugi chłopczyk. Ale mam problem z imieniem, żadne mi się nie podoba, mój pierwszy syn ma na imię Radosław. Fajnie się Was czyta Dziewczyny. Ja też na L-4 od końca września, miałam plamienia, ale przeszły, mam zestaw leków: acard, clexane, encorton do 10 tygodnia już odstawiony. Wyprawki nie mam, myślałam o lutym, na razie się rozglądam, tak naprawdę nie mam ani jednej rzeczy, bo cały czas trudno mi uwierzyć, że jestem w ciąży, choć brzuszek mam już spory, a to niespełna połowa. Czuję jakieś delikatne muśnięcia, ale nie wiem, czy to to. Po 14 latach już niewiele pamiętam z poprzedniej ciąży. Miłego dnia dla Was Wszystkich.
Witaj wśród nas :) masz bardzo ladne, klasyczne imię dla pierwszego syna i ja bym w podobny typ nazwała drugiego synka. Może marek albo Arkadiusz czy cos.
 
Ja chodzę do pracy, bo jest taka sytuacja, że za szybko zaszłam w ciążę ;) Myślałam, że to dłużej potrwa i dziewczyny zdążą wrócić z macierzyńskich. Teraz szukają kogoś, by mnie zastąpił, ale jest ciężko z nowymi pracownikami. Generalnie lubię swoją pracę, choć wiadomo - są czasem nerwy, ale mam wrażenie, że w pracy bardziej odpoczywam, niż w domu przy 2,5 latce ;) W pierwszej ciąży pracowałam do połowy 7 miesiąca i żałuję, bo poświęciłam się dla pracy, a podziękowano mi za nią 3 tyg po powrocie z macierzyńskiego.

@Oruszka88 może faktycznie to kwestia uroku ciąży, która coś uciska :/

@Guenevere84 witaj :) Teraz musi być już tylko dobrze!! :)
 
reklama
Dziewczyny uważajcie. Mąż mi kupił wczoraj pestki dyni z netto, a tam taki robal 🤮🤮🤮
Nie dość, że nie mam apetytu to jeszcze cos takiego. Odechciewa mi sie totalnie juz jeść. 🤮🤮🤮😵
 

Załączniki

  • Screenshot_20201125_122335.jpg
    Screenshot_20201125_122335.jpg
    549,1 KB · Wyświetleń: 58
Do góry