reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, chciałam się pożegnać.
Przemyślałam wszystkie za i przeciw i uciekam z forum.
Trzymajcie się ciepło, niech dzieciaczki pięknie rosną, a porody przebiegną jak marzenie.
Ojej, bardzo mi przykro, ale skoro przemyślałaś i zadecydowałaś.. Twój wybór.. Mam nadzieję że wpadniesz jeszcze do nas, chociaż pochwalić się maleństwem, życzę Ci, Wam wszystkiego dobrego i dużo zdrówka dla was 😍
 
reklama
A pamiętasz może czy w poprzedniej ciąży przybierałaś na wadze tyle samo w każdym trymestrze ? To moja pierwsza ciąża i się zastanawiam czy to tylko na początku tak mało się przybiera na wadze, a potem nagle może ta waga wystrzelić ? 🤔
U mnie był wystrzał wagi, jak zeszłam na chorobowe czyli 7miesiac, siedziałam sama w domu, mój pracował i ciągle coś wymyślałam ciągle cóż 'zarlam' słodkiego.. Wymyślałam obiadki i to wszystko mi wyszło..nie polecam 🤣
 
A pamiętasz może czy w poprzedniej ciąży przybierałaś na wadze tyle samo w każdym trymestrze ? To moja pierwsza ciąża i się zastanawiam czy to tylko na początku tak mało się przybiera na wadze, a potem nagle może ta waga wystrzelić ? 🤔
Wiesz co najwięcej w pierwszej połowie ciąży przybralam, potem już tak standartowo, ale też miałam tak jak teraz brak mdłości i o wiele większy apetyt 🤷
 
Kochana ja dalej wymiotuję 🤣 już nie codziennie jednak co drugi trzeci dzień leci paw z rana 🤦‍♀️🤮, od jakoś 6tygodnia była masakra.. na wagę w domu nawet nie chce wchodzić, ważę się tylko u położnej +2kg, tylko ja szybko tego nie zrzuciłam po ciąży było bardzo ciężko, a z chudzin nie należy, a ty? Widzisz jakbym miała bóle to też bym nie myślała o ćwiczeniach, dlatego chciałam poćwiczyć a tu dupa,☹️
Ja przed obiema ciążami 50 kg, więc pewnie organizm nadrabia początkowo jakieś braki 🤷 ale np. w pierwszej ciąży przez wagę musiałam bardzo pilnować ciśnienia, bo było często zbyt wysokie, co też powodowało tachykardię u małej no i szpital, i do tego bym nie chciała dopuścić.. ogólnie z młodą pracowałam do konca, poza ostatnim miesiącem który spędziłam w szpitalu, a teraz kazali mi już od początku miesiąca iść na l4, bo pracuje w markecie budowlanym, więc tak niekoniecznie..
 
A pamiętasz może czy w poprzedniej ciąży przybierałaś na wadze tyle samo w każdym trymestrze ? To moja pierwsza ciąża i się zastanawiam czy to tylko na początku tak mało się przybiera na wadze, a potem nagle może ta waga wystrzelić ? 🤔
Z tego co czytalam to w pierwszym trymestrze najmniej się tyje. Niektóre nawet wcale i to nie jest niepokojące. W 2 trymestrze waga szybciej wzrasta.
 
No dokładnie to znikoma ilość nie dajmy się zwariować, wgl by mi to do głowy nie przyszło 🤔🤣
Ja dziś pierwszy raz od początku ciąży wypiłam herbatę owocowa z hibiskusem. Myślę że taka dawka jak w jednym kubku to nie zabije mi dziecka ani nic... A smakowała jak nigdy!! :D
 
reklama
U mnie dziś 17 TC a mdłości nadal na szczęście już bez wymiotów
Łączę się w bólu. I jeszcze nie wiem co mam jeść. Zero zachcianek.

ja tak już 17+4 jestem wiec czasami mini minimalnie ake prawie nic. Ew. Tylko czasem piersi bolą ale tez nie za mocno. No i to tyle a u Was tez przeszły objawy takie mocniejsze? Niby drugi trymestr to złoty czas ciąży - brzuch nie za duży i dolegliwości ustępują. No jedyne co to mecze się jak gdzieś chodze i spać idę ok 21 bo tez zmęczona 🤷🏼‍♀️ a u Ciebie to JesCze chyba czas mi jakoś tak może ok 15 ustąpiło
W poprzedniej ciąży cała ciąża to był cudowny okres, a teraz,zupełnie inaczej 😜
Też mega współczuję w pierwszej ciąży miałam okropne mdłości i wymioty po 14 tygodniu jak ręką odjal 🙂napewno niedługo Ci przejdzie wiem ze mega uciążliwe są ja w obecnej ciąży przeszłam o wiele łagodniej ten ciężki okres na mdłości miałam sposób taki pepsi 🙂może spróbuj też może Ci zlagodzi
Dajesz nadzieję, 14 to niedługo ☺️ pepsi piłam, ale zero... chwilowo pomaga, ale to mega świństwo.

Leż i odpoczywaj, pranie nie zając ❤

Zdarzają mi się, głównie przy zgadze 🤷‍♀️
No tak, jeszcze jest zgaga 😛 Póki co jedynie mdli mnie.
 
Do góry