reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A i brzuch mi urósł. Rośnie skokami. Dwa dni temu go nie było, dzisiaj ciążowa piłeczka. Ładnie wygląda, okrągły nie rozlany na boki, ale chyba niedługo będę się rozglądać za zimowa kurtka, bo w swojej nie dotrwam, tym bardziej że zima to tutaj jeszcze w kwietniu bedzie. Teraz juz mi się robi ciasno, ale ja noszę dwie kurtki w pracy jedną pikowaną puchowa i na to zimową tez puchową. Czuje się czasami jak bałwan. Nie wiem co będę ubierać jak śnieg spadnie. Strasznie zimo jest mi w tej ciąży. Pamiętam w pierwszej chodziłam zimą w bluzie, w drugiej bylo w miarę ok, a teraz to marznę na każdym kroku.

A macie może żylaki na nogach? Mi się robią coraz gorsze. Miałam iść zamknąć żyły w grudniu, ale zaszłam w ciążę i musiałam przenieść plany na później.
Wiesz co może nie żylaki, ale z młodą w ciąży na prawym udzie w 2 trymestrze wyszedł mi taki jakby wielki wylew.. zeszło dopiero po porodzie i teraz widzę,że zaczyna robić mi się to samo w tym samym miejscu.. muszę zapytać lekarza na wizycie, bo dziwnie mi to wygląda..
 
reklama
Dzień dobry ☕☕
Ja ciuchy ciążowe kupuje na vinted, mam już trzy pary spodni i jestem zadowolona, takie ubrania nosi się kilka miesięcy i nawet używane rzadko kiedy są zniszczone 😎

Jeśli chodzi o siusiu nocne to ostatnio wstaje z zegarkiem w ręku co dwie godziny.. Później mam problem z zaśnięciem, męczące to, ale ciągnę mam nadzieję, że jeszcze się wyspie przed pododem 😅

Gilgotanie czuję od jakiegoś czasu, przed wczoraj było wyraźne, ale teraz cisza i już jest stres. Uspokajam się tym, że maluch ma jeszcze sporo miejsca i nie zawsze mnie zahaczy ręka czy nóżką 🙈
 
A ja właśnie dzwoniłam dowiedzieć się o moje wyniki PAPPA i moja pani doktor na kwarantannie jak i wielu lekarzy z tego szpitala😞 w poniedziałek opisze je inny lekarz, jeśli coś będzie źle to będą dzwonić... Jeśli nie zadzwonią to wyniki odbiorę dopiero na połówkowym, nie widzę sensu jechać po same wyniki.

tez czekam na opis PAPPA miał być tydzień temu, może dziś zadzwonia... ja dostałam kartkę z kodem pod którym można sprawdzić wyniki, ale nie ma Tam norm a nie chce szukać w internecie i interpretować na własna rękę bo tylko się nie potrzebnie zestresuje także tez czekam cierpliwie... jak do jutra nie będzie to poprosze żeby opis inny lekarz bo mi tego nie zaproponowali :(
 
ja zauważyłam na udach takie pajączki żyłek rozlane [emoji2372]
Ja nie mam pajączków tylko normalnie żyły mi wychodzą. To tez sie chyba żylaki nazywa. Wygląda coraz gorzej i coraz więcej wychodzi. A w ciazy chyba nie bardzo jest opcja z tym coś zrobic

A ja właśnie dzwoniłam dowiedzieć się o moje wyniki PAPPA i moja pani doktor na kwarantannie jak i wielu lekarzy z tego szpitala[emoji20] w poniedziałek opisze je inny lekarz, jeśli coś będzie źle to będą dzwonić... Jeśli nie zadzwonią to wyniki odbiorę dopiero na połówkowym, nie widzę sensu jechać po same wyniki.
U nas jest taka sama zasada. Nawet lepiej, bo po co mi te papiery jak i tam nie będę potrafiła ich prawidłowo rozczytać. Znaczne siedzieć w necie i szukać i tylko się niepotrzebnie nakręce
 
Dziewczyny, czy któraś z Was też ma regres jeśli chdozi o apetyt i zachcianki? Nic mi się nie chce jeść od kilku dni... Jakoś tak apetytu nie mam. Czasem na coś pojedynczego, drobnego, ale to rzadko... Muszę się zmuszać...
Mam to samo i dosłownie zaczynam się martwić, bo dochodzi do tego, że mogę cały dzień nie jeść i wg się głodna nie czuję...🙄😔😔 na tą chwilę od początku ciąży przytyłam 1kg, a zaraz zacznie mi się 5msc ciąży...
 
tez czekam na opis PAPPA miały być tydzień temu, może dziś zadzwonia... ja dostałam kartkę z kodem pod którym można sprawdzić wyniki, ale nie ma Tam norm a nie chce szukać w internecie i interpretować na własna rękę bo tylko się nie potrzebnie zestresuje także tez czekam cierpliwie... jak do jutra nie będzie to poprosze żeby opis inny lekarz bo mi tego nie zaproponowali :(
Ja czekam cierpliwie bo usg wyszło bardzo dobrze, badań bez opisu nawet nie chcę oglądać bo nie chcę sobie psuć głowy😉
Zadzwoń i się dowiedz czy są wyniki bo np do mnie pani mówiła że dzwonią tylko jak jest coś źle.
 
Hej. Mama już poszła. Najpierw rezonans, później na blok operacyjny. Cały czas ryczę. Weszłam do was żeby się trochę oderwać.

I juz nie pamiętam co chciałam wam napisać :-/

Pamiętam tylko, że któraś pytala o ciemny stolec po tabletkach. Może jest w nich dużo żelaza?
Kochana będzie dobrze! Jesteśmy z Tobą ❤
 
@magdula36 trzymam kciuki!



Bez stresów, mi przez noc się śniły takie głupoty! Przez tą moją panikę..
Lekarz do mnie przyjechał i mówi może rodzimy teraz będzie szybciej i hop mam córkę na rękach 😜🤣🤣
I tak chodziłam z tym dzieckiem 13 tc a ona była taka wielka haha 🤣🤣🤣

Troche ześwirowalam powiem szczerze, że to moje dziecko nie chciało się ruszać i rozważam czy nie iść do innego Gina tego omówić i od razu poszukać kości nosowej, może się dupskiem nie odwróci 😜🤣
Za 2 tygodnie wizyta u mojego Gina.
Moze świruje faktycznie.
Muszę się sama sprowadzić ma ziemię.

Kochane dziś wizytujące trzymam kciuki ❤️❤️❤️

@magdula36 o której godzinie?
Moje dziecko na badaniach też się nie rusza, leży boczkiem to da się namierzyć to co trzeba poza płcią. Ale jak lekarz mówi że serce bije i jest ok to jest ok. Może przynajmniej będzie spokojne i da pospać
 
reklama
W pl :) a później Pani doktor przyszła i powiedziała tylko "aha jednak zdrowa"

Dziewczyny jestem zalamana... Tyje w zawrotnym tempie... Nie obzeram się, nie jem aż takich głupot no dobra pozwoliłam sobie na pół princessy wczoraj bo mam problem z cukrem ze mi strasznie spada i muszę szybko zjesc coś mega słodkiego, a ogólnie nawet odmówiłam schabowego na rzecz zdrowego obiadu i tak jest codziennie, jem chleb pełnoziarniste, nie jem po 18 jem co 3h, a że słodyczy to cukierek /dwa dziennie i wiecie co? Tragedia poprostu tyje z dnia na dzień... Jeden dzień z princessa +0.5kg
To jest jakieś nienormalne jak tak dalej pójdzie znow wyląduje z +30 kg na końcówce... Wogole niewiem co się dzieje jest jakaś mama której tak równie Waga? Ja dodatkowo mam takie zaparcia ze chodze raz na tydzień do kibelka :/
To tycie to nie Princessa tylko te zaparcia. Ostatnio ważyłam się przed i po i u mnie ta sama przyczyną 😉
 
Do góry