reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A co robicie w sytuacji jak lekarz robi USG przez brzuch? Mnie ostatnio tak zaskoczył bo pierwsze zrobił dowcinie, a później stwierdził że zobaczymy jeszcze przez brzuch i leżałam z wszystkim na wierzchu, bo miałam na sobie sukienkę, a musiałam odsłonić brzuch 😂
Gdyby dentysta mnie musiał tak oglądać to tez bym się średnio czuła ale gin przecież dopiero co tam grzebał i dobrze obejrzał wiec niech ogląda dalej.
Mozna założyć tez spódniczkę, wtedy jest dostęp z każdej strony.
 
reklama
Jeśli lekarz z nfz daje skierowanie na badania to powinny być bezpłatne. Ja mam bezpłatne tylko w przychodni i w jednym punkcie labolatorium w mieście, bo taką umowę ma przychodnia podpisaną. W innych labolatoriach są płatne badania ze skierowania. Warto dowiedzieć się, bo płacić pare stówek a nie płacić nic to jest różnica
 
No bardzo dziwna sprawa, na innym forum widziałam dyskusje w tym temacie i tam wręcz padały sugestie skarg do NFZ, bo skoro sie chodzi na NFZ to jakim prawem masz płacić za badania... może sprobuj sie dowiedzieć w NFZ właśnie? Na infolinii, o ile sie dodzwonisz... w każdym razie fakt, ze pominął totalnie usg w 11-14 tygodniu to dla mnie juz dziwna sprawa😐 na tym etapie pewnie jak juz tu wyczytałas, mierzy sie przeziernosc karku, lekarz informuje o możliwość wykonania badań prenatalnych itd. Przecież kobieta może być zielona w tym temacie i lekarz jest chyba po to, żeby Cię poinformować o takich opcjach...🤔
Dokładnie. Ja też pisałam oświadczenie, że zostałam poinformowana o możliwości wykonania badań prenatalnych.
 
reklama
Dziewczyny czy tylko ja nje używam tych jednorazowych ciuszków do badania u Gina? Nie lubię ich, wolę ubrać coś dłuższego i wtedy nie ubieram tych jednorazowych
Ja używam tylko tych jednorazowych skarpet żeby przejść z tego pokoiku gdzie przygotowuję się na badania na fotel 😁 Zawsze noszę sukienki więc zadzieram kiecę i lecę 😄
 
Do góry