reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziś już 6 dzień czekam na wynik , może może będzie 🙏🙏 tłumacze sobie ze przez wirusa wszystko opóźnione :(
A może możesz zadzwonić i pomęczyć. Ja miałam pobierane w środę ale na bank wyszło od lekarza w czwartek i wynik był w następną środę. Napisałam rano do doktora SMS i potem położna przysłała. Rozumiem bardzo Twój stres, ja już po scianach chodziłam
 
reklama
Dziś już 6 dzień czekam na wynik , może może będzie [emoji120][emoji120] tłumacze sobie ze przez wirusa wszystko opóźnione :(
Domyślam się , że odchodzisz od zmysłów , mam nadzieję , że wyniki będą dzisiaj , jutro weekend to znowu się opóźni [emoji17] a może zadzwoń zapytaj? Boże jak ja wytrzymam 3 tygodnie czekając na wynik amnio? [emoji22][emoji22]
 
A może możesz zadzwonić i pomęczyć. Ja miałam pobierane w środę ale na bank wyszło od lekarza w czwartek i wynik był w następną środę. Napisałam rano do doktora SMS i potem położna przysłała. Rozumiem bardzo Twój stres, ja już po scianach chodziłam
Zadzwonię i zapisze się zaraz na połówkowe także będzie pretekst :)
 
@Monika2211 @Czarna 36 @Kamiśka :) @magdula36 koko kulki sa Wasze! Zapraszam 😘😘😘

@magdula36 dobrze, ze ugotuje, a co on taki rozrywkowy🥳? Mój by zaprosił, a nie umie gotować 😂 więc bym go na ścianie rozsmarowala, ale on by kupił gotowe, a ja bym się wstydziła podać 🙈🙈🙈


Jak wykrakasz to będzie czad 😂, ja też 70% Córcia ❤

No masz parę ulic, nawiguj Dziewczny a ja blenduje daktyle 😘😘😘
Się robi😁Co do płci. Ja sie jeszcze na nic nie nastawiam😃
 
Domyślam się , że odchodzisz od zmysłów , mam nadzieję , że wyniki będą dzisiaj , jutro weekend to znowu się opóźni [emoji17] a może zadzwoń zapytaj? Boże jak ja wytrzymam 3 tygodnie czekając na wynik amnio? [emoji22][emoji22]
Kamiśka :) no współczuję Ci bo trzy tygodnie to jest kawalek czasu,ale pomyśl sobie, że jak dostaniesz wyniki,to będziesz najspokojniejsza z Nas wszystkich😊Bo my mamy statystki a ty bedziesz miec pewność. Trzymaj sie cieplutko bedzie wszystko oki😊
 
Się robi[emoji16]Co do płci. Ja sie jeszcze na nic nie nastawiam[emoji2]
Ja nic nie wiem odnośnie płci także się nie nastawiamy na nic [emoji6] na początku nie chciałam nic wiedzieć aż do wyników amnio , ale 28.10 mam wizytę u swojego prowadzącego to dopytam o płeć [emoji4][emoji4] a na 100% będzie wiadomo z wynikami amnio bo się oznacza czy są chromosomy żeńskie czy męskie.
 
Kamiśka :) no współczuję Ci bo trzy tygodnie to jest kawalek czasu,ale pomyśl sobie, że jak dostaniesz wyniki,to będziesz najspokojniejsza z Nas wszystkich[emoji4]Bo my mamy statystki a ty bedziesz miec pewność. Trzymaj sie cieplutko bedzie wszystko oki[emoji4]
To prawda [emoji4] ta ciąża chyba byla po to żeby ten z góry w końcu nauczył mnie cierpliwości [emoji1787] ja to wiecznie narwana , że teraz natychmiast na wszystko chciałam mieć wpływ a tutaj wszystko ma swój termin i koniec! Nie mam wyjścia muszę się dopasować [emoji6]
 
Jeżeli dziecko jest chore czy rodzi się jako wcześniak no to nie przyjmą to nie jest klinika neonatologiczna tylko położniczo-ginekologiczna tak jest w większości prywatnych klinik [emoji1745][emoji6] przecież wcześniaki czy dzieci chore od razu po porodzie wymagają konsultacji z wieloma specjalistami a to nie jest na tyle duży oddział , żeby to pomieścić , takie realia [emoji6]
Pamietam , ze tez walczysz z cukrzyca- co do szpitala to chyba jesli bedziesz kiedys w przebiegu ciazy na dziennej insulinie (czego oczywiscie nie zycze) to wydaje mi sie ze mozna rodzic tylko w szpitalu o 3 stopniu referencyjnosci. Wiec z tym prywatnym bylby wtedy problem. Lepiej dopytaj zawczasu zeby sie nie rozczarowac. Oni musza wtedy kontrolowac cukier i insuline w czasie porodu. No i nieustajaco trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok z dzieciatkiem!
 
reklama
Do góry