reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, nie wchodziłam z 3godziny, i jest masakra żeby was nadrobić! 🧐
Ale pochwale się, napisałam eska do mojego że zjadłabym kebaba i on oczywiście pierwszy że pojedzie po pracy, pewnie ma dosyć piersiaka na obiad, 🤣 noi zaspokoił moje podniebienie 😋

Od paru dni bolało mnie ucho ząb, ale obserwowałam nic się nie działo, a wczoraj patrzę zapalenie mi popierdziela na zębie, więc w ruch rumianek, jakieś plukanki, dentosept malego(sprawdziłam można) nawet kurkuma smaruje oby tylko do dentysty nie iść.. Jak do piątku nie minie to rejstruje się na cito ☹️

Co do spodni ciążowych, ja jeszcze nie mam, ale chodzę głównie w leginsach i dresach, dla mnie hm jest za drogo.. Czekam aż będą leginsy w Lidlu, ale dziś się tak zastanawiałam w czym ja będę w zimę chodzić.. Średnio mi pasuje kupować na chwilę nowa wielka kurtkę.. 🧐Jakieś pomysły? Oprócz mniej żreć 🤣

No u mnie do przodu niby tylko 1,5kg ale chyba poszło wszystko w biodra, bo tak mnie gacie cisnęły, że myślałam żeby bez chodzić 😂
Jak w Biodra to niby cora, jak w brzuch to syn, a wiesz co będziesz miała? Sprawdza się?
 
Dziewczyny, nie wchodziłam z 3godziny, i jest masakra żeby was nadrobić! 🧐
Ale pochwale się, napisałam eska do mojego że zjadłabym kebaba i on oczywiście pierwszy że pojedzie po pracy, pewnie ma dosyć piersiaka na obiad, 🤣 noi zaspokoił moje podniebienie 😋

Od paru dni bolało mnie ucho ząb, ale obserwowałam nic się nie działo, a wczoraj patrzę zapalenie mi popierdziela na zębie, więc w ruch rumianek, jakieś plukanki, dentosept malego(sprawdziłam można) nawet kurkuma smaruje oby tylko do dentysty nie iść.. Jak do piątku nie minie to rejstruje się na cito ☹

Co do spodni ciążowych, ja jeszcze nie mam, ale chodzę głównie w leginsach i dresach, dla mnie hm jest za drogo.. Czekam aż będą leginsy w Lidlu, ale dziś się tak zastanawiałam w czym ja będę w zimę chodzić.. Średnio mi pasuje kupować na chwilę nowa wielka kurtkę.. 🧐Jakieś pomysły? Oprócz mniej żreć 🤣


Ja kurtki nie zmieniam najwyżej nie będę zapinać 😜ale też ostatnio myślałam w co się ubierać nie cierpię rajstop ciążowych a lubię sukienki 😄
 
Wiecie co zadzwonila do mnie moja prowadząca lekarka, bo sasiad zalał jej gabinet i przekazuje mnie z prowadzeniem ciąży do swoje koleżanki, też lekarka ze szpitala, ta juz się zgodziła (bo ponoć niechętnie biorą kogoś w ciąży w trakcie).
Znam ją, bylam raz u niej na USG fajna i miła, ale ja sie mocno do mojej przyzwyczilam, maile, smsy kiedy potrzebuje. No ale fajnie że to ona szybko znalazla dobra lekarkę, a nie ze sama muszę szukać. 👍
Ale tak na stałe się do innej przenosisz?
 
Dziewczyny, nie wchodziłam z 3godziny, i jest masakra żeby was nadrobić! 🧐
Ale pochwale się, napisałam eska do mojego że zjadłabym kebaba i on oczywiście pierwszy że pojedzie po pracy, pewnie ma dosyć piersiaka na obiad, 🤣 noi zaspokoił moje podniebienie 😋

Od paru dni bolało mnie ucho ząb, ale obserwowałam nic się nie działo, a wczoraj patrzę zapalenie mi popierdziela na zębie, więc w ruch rumianek, jakieś plukanki, dentosept malego(sprawdziłam można) nawet kurkuma smaruje oby tylko do dentysty nie iść.. Jak do piątku nie minie to rejstruje się na cito ☹

Co do spodni ciążowych, ja jeszcze nie mam, ale chodzę głównie w leginsach i dresach, dla mnie hm jest za drogo.. Czekam aż będą leginsy w Lidlu, ale dziś się tak zastanawiałam w czym ja będę w zimę chodzić.. Średnio mi pasuje kupować na chwilę nowa wielka kurtkę.. 🧐Jakieś pomysły? Oprócz mniej żreć 🤣


Jak w Biodra to niby cora, jak w brzuch to syn, a wiesz co będziesz miała? Sprawdza się?
Pierwsze pH 7,5 chłopak, kolejne już 6 więc dziewczyna. Chiński dziewczyna, ale poprzednim razem się nie sprawdziło.

Lekarz niestety nie chciał wróżyć 😭😭😭 więc czekam na połówkowe, a tu dopiero 13+4...
 
reklama
Dziewczyny, nie wchodziłam z 3godziny, i jest masakra żeby was nadrobić! 🧐
Ale pochwale się, napisałam eska do mojego że zjadłabym kebaba i on oczywiście pierwszy że pojedzie po pracy, pewnie ma dosyć piersiaka na obiad, 🤣 noi zaspokoił moje podniebienie 😋

Od paru dni bolało mnie ucho ząb, ale obserwowałam nic się nie działo, a wczoraj patrzę zapalenie mi popierdziela na zębie, więc w ruch rumianek, jakieś plukanki, dentosept malego(sprawdziłam można) nawet kurkuma smaruje oby tylko do dentysty nie iść.. Jak do piątku nie minie to rejstruje się na cito ☹️

Co do spodni ciążowych, ja jeszcze nie mam, ale chodzę głównie w leginsach i dresach, dla mnie hm jest za drogo.. Czekam aż będą leginsy w Lidlu, ale dziś się tak zastanawiałam w czym ja będę w zimę chodzić.. Średnio mi pasuje kupować na chwilę nowa wielka kurtkę.. 🧐Jakieś pomysły? Oprócz mniej żreć 🤣


Jak w Biodra to niby cora, jak w brzuch to syn, a wiesz co będziesz miała? Sprawdza się?
Ja kupiłam fajne na aliexpres po 40 zł :)
 
Do góry