reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
mi się Kazik kojarzy z filmem "Listy do M" 😊😊😊🤗😍 tam był taki uroczy mały Kazik 😊😊😊
Z imieniem to nigdy nie dogodzisz, my jak wybraliśmy do syna Mieszko to też były dziwne reakcje, ale teraz już wszyscy się przyzwyczaili i twierdzą, że innego imienia sobie do niego nie wyobrażają 😉 teraz do córki mamy Lilia i akurat to wszystkim się spodobało 😱😱😱 szok 🙈🙈🙈😂😂😂 ale jak zaproponowałam Jagne to się nasłuchałam, że co to za imię, że jakaś na taczce gnoju wywieźli itd 😳😳🙄🙄 ja się tym nie sugerowałam, ale mieliśmy z mężem układ, że ja wybierałam imię dla syna i on się zgodził na takie, chociaż jemu na początku się nie podobało, więc ja musiałam się teraz zgodzić na imię dla córki 🙈🙈🙈😝 ...ale Lilia akurat jest ok 😅
Co do macania brzucha to też tego nie cierpię, a już najbardziej mnie wkurzyło jak moja przyjaciółka kiedy do niej przyszłam w 6msc ciąży koniecznie chciała żeby jej pies mi łapy kładł na brzuchu, bo fotkę chciała zrobić 😡😡😡 myślałam, że szlag mnie trafi na miejscu 😡😡😡 moja mama chyba tylko raz dotknęła brzuszka jak jej powiedziałam, że mały kopie, a teściowa chyba też tylko raz mnie po nim pogłaskała i wrozyly z kształtu, czy to chłopiec, czy dziewczynka 😂😂😂
Ja sobie obiecywałam, ze imienia drugiego dziecka nikomu nie powiemy, bo w 1 ciazy mnie wkurzyli, ale ostatecznie wyszło tak, ze nikt sobie nie wyobraża, żeby Kazik nie był Kazikiem i chyba postanowili juz sie nie wtrącać😜 zreszta do Kazika teraz to mało imion by pasowało, przecież nie dam drugiemu synowi na imię np.Martin jak jest juz Kazik😁 wiec jak usłyszeli, ze będzie Tadziu to sie wszyscy ucieszyli😉 chyba tez przekonali sie, ze jakie imię by nie było to to dziecko będzie jedyne i juz. Nie ma sensu wyszukiwać dorosłych o takim imieniu (co robili przy Kaziku i dlatego sie czepiali).
Kazika z Listów do M kojarze, zawsze fajnie mi sie ogląda ten film😁
A Lilia jest bardzo ładne, tez brałam pod uwagę przy ewentualnej dziewczynce. Lilka i Lila tez fajnie brzmią. Jagna z kolei super by do Mieszka pasowała😁 ale skoro męża kolej to trzeba sie cieszyć, ze i tak ładnie wybrał 😜
 
A gdzie jest ten brzusio, bo nie widać ;p Fajnie, że odpoczęłaś, korzystaj jeszcze ten ostatni dzień




Moja też ma takie reakcje czasami. Mam wrażenie, że nie myśli co mówi. Może jak się urodzi kolejny wnuk, to inaczej na niego spojrzy. Swoją drogą, to jak nie kochać takiego maluszka? ;)



Będzie Lilia czy Lilja?



super wieści :)



Byłam dzisiaj u położnej. Przytyłam całe 300g od 1 września. Kolejna wizyta za 8 tyg. Długo strasznie. Słuchałyśmy tętna dziecka, było na poziomie 130-140z hakiem czyli tak jak u mnie na detektorze.

Mamy chłopców, jakie kupowałyście kolory ubrań dla nich? Nie chciałabym za bardzo wzorzystych ubrań, bardziej stonowane kolory, ale wszystko co dziewczęce mi się tylko podoba ;) Jeszcze nie znam płci, ale zastanawiam się nad chłopięca wyprawką, bo dla dziewczynki nie będzie problemu. Chłopca to chyba tylko w białe będę ubierać 😂
Bezowe, kremowe, białe, błękitne, czerwone, granat :)
 
Hehe. No śmieszne, mój w styczniu będzie miał 3 lata a też chcę być samodzielny, sam w prysznicu się kąpię zamyka te drzwi od prysznica i nie ma mowy żebym ja go kapała ale wiadomo na koniec i tak go kąpię, jak siku robi czy coś grubszego to nie pozwala z nim być tylko leci sam do łazienki zamyka za sobą drzwi i tylko slysze jak się nocnik przesuwa 😅😅😅 takie "maleńkie stareńkie" 😅😅😅 maly człowieczek który chce juz być duży słodkie
no mama, a co go tam będziesz podglądać 🙈😂😂😂😂 mój jest na etapie, że jak idę do łazienki to on za mną jak cień i nic sobie nie robi z tego, że matka chciałaby mieć chociaż chwilę prywaty w takim momencie 😳😳😳🙄🙈 ja wg nie wiem kiedy ten czas tak zleciał... Dopiero co go urodziłam, a on już ma rok...😳😳😳 pocieszam się tym, że w kwietniu będę miała drugie takie małe co się będzie wszystkiego uczyło 😊😊😊🤗😍
 
U mnie nie znajomi, a kuzynka jak zaszłam w pierwszą ciążę to unikała ze mną kontaktu do momentu aż sama zaszła...ona pierwszą miała straconą, więc wywnioskowałam, że to był powód i nie naciskałam na nią, czekałam aż sama będzie gotowa się ze mną spotkać
No właśnie nie wiem czy tu nie chodzi o to że oni maja jedno dziecko i chyba chcieli też juz drugie ,jak sie dowiedziala o naszej ciąży to nie wiem może ma jakiś żal że nam sie już udało
 
reklama
Do góry