reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Co do spania z dzieckiem:
jak synek był niemowlakiem to nie spał z nami, ale on się budził książkowo co 3 godzinki, karmienie itd. i szedł dalej spać, od 3 miesiąca przesypiał już po 5 godzin ciągiem w nocy. Miałam szczęście i się wysypiałam.
Teraz mamy zasadę, że zasypia w swoim pokoju (wiecie, czasem chcemy pobyć sami wieczorem ;):p), ale jak chce się przytulić w nocy i się obudzi to zawsze u nas znajdzie miejsce w łóżku :D
Czasem jest cały tydzień, że śpi do rana w swoim pokoju a czasem codziennie połowę nocy z nami. Tylko nam to nie przeszkadza, wysypiamy się i jest ok.
 
reklama
Byłoby bosko ;) a powiedzcie proszę... jak to dzisiaj jest w tych covidowych czasach... można wejść z mężem na badania prenatalne ? 🤔

Mój mąż na szczęście mógł wejść ze mną, miał tam specjalne krzesło przed monitorem, żeby wszystko oglądać. Czasem też zależy to od konkretnego lekarza
 
reklama
Ja jestem w ciąży razem z bratową męża, 1,5 miesiąca różnicy :D Pierwszą ciążę miałam razem z kuzynką, chłopcy są jak bliźniaki! 2 dni różnicy 😀
Moja mama była w ciąży w jednym czasie z siostrami więc kuzynostwo też mam z jednego rocznika 😀 i siostra też ma kuzynki o 2 tygodnie starsze i mieszkaliśmy w jednym domu 😀
 
Do góry