reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Alw super, super ❤❤❤ Dzidzia hula😃!
Ja wiecie ze tak juz od kilku dni kminie i kminie, bo czuje sie ekstra!
@Chichuni jak Ty ani objawówow, ani bólów, ciągnięcia itp. Wczoraj coś tam poczulam, dzis takie jakieś ciśnienie a teraz luz. Jutro wizyta, wiem że jest Ok, Dzidzie❤ jutro zobaczę 😍😍👍!
Już nawet pęcherz mi mniej katuje. Bo przez 2 dni, to latałam doslownie, co 10min i to prawie na czterech, bo balam się, że popuszcze. Młoda to tylko ubaw miala z matki, mała malpa 🤣
 
@Kamiśka :) @elysia141 @dorotakovv jestem calym sercem z Wami i bardzo bardzo mocno trzymam kciuki żeby już niedługo okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku! Doskonale rozumiem ten niepokój który w Was jest, własnie dlatego zdecydowałam się na nifty, mimo że u mnie ryzyko było na poziomie 1:800. Ale ja nie dałabym rady spokojnie przeżyć ciąży, gdybym nie upewnila się dodatkowymi badaniami, że ryzyko jest jednak minimalne, tym bardziej, że wiedziałam że zdecyduje się na zakończenie ciąży w razie czego, niestety... Myślę że te badania nie mają sensu tylko i wyłącznie w przypadku, gdy rodzice wiedzą że bez względu na wszystko chcą przyjąć chore dziecko. A nifty wykrywa też inne wady więc można przygotować się na ewentualne leczenie. Ja na wyniki czekałam około 6 dni łącznie z weekendem. Przed wykonaniem przeczytałam setki forów i wiem, że w ogromnej większości pappa tylko nastraszyło biedne mamy a wszystko było dobrze! I tego Wam z całego serca życzę, będzie dobrze Dziewczyny! 😘
 
Mam 2 hipotrofikow, teraz wg pappa znowu ryzyko hipotrofii i przedwczesnego porodu, a jem i jadlam zawsze racjonalnie i zdrowo.
Ja na moim wyniku nie mam napisane nic o bialku,tylko genetycznie jakie szanse,moj syn urodzil sie 2700,ciekawe czy tez mialam bialko male,ale chyba by mi powiedzieli...
 
@Kamiśka :) @elysia141 @dorotakovv jestem calym sercem z Wami i bardzo bardzo mocno trzymam kciuki żeby już niedługo okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku! Doskonale rozumiem ten niepokój który w Was jest, własnie dlatego zdecydowałam się na nifty, mimo że u mnie ryzyko było na poziomie 1:800. Ale ja nie dałabym rady spokojnie przeżyć ciąży, gdybym nie upewnila się dodatkowymi badaniami, że ryzyko jest jednak minimalne, tym bardziej, że wiedziałam że zdecyduje się na zakończenie ciąży w razie czego, niestety... Myślę że te badania nie mają sensu tylko i wyłącznie w przypadku, gdy rodzice wiedzą że bez względu na wszystko chcą przyjąć chore dziecko. A nifty wykrywa też inne wady więc można przygotować się na ewentualne leczenie. Ja na wyniki czekałam około 6 dni łącznie z weekendem. Przed wykonaniem przeczytałam setki forów i wiem, że w ogromnej większości pappa tylko nastraszyło biedne mamy a wszystko było dobrze! I tego Wam z całego serca życzę, będzie dobrze Dziewczyny! 😘
Super,a powiedz mi jakie ci wyszly wyniki po nifty?
 
@Kamiśka :) @elysia141 @dorotakovv jestem calym sercem z Wami i bardzo bardzo mocno trzymam kciuki żeby już niedługo okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku! Doskonale rozumiem ten niepokój który w Was jest, własnie dlatego zdecydowałam się na nifty, mimo że u mnie ryzyko było na poziomie 1:800. Ale ja nie dałabym rady spokojnie przeżyć ciąży, gdybym nie upewnila się dodatkowymi badaniami, że ryzyko jest jednak minimalne, tym bardziej, że wiedziałam że zdecyduje się na zakończenie ciąży w razie czego, niestety... Myślę że te badania nie mają sensu tylko i wyłącznie w przypadku, gdy rodzice wiedzą że bez względu na wszystko chcą przyjąć chore dziecko. A nifty wykrywa też inne wady więc można przygotować się na ewentualne leczenie. Ja na wyniki czekałam około 6 dni łącznie z weekendem. Przed wykonaniem przeczytałam setki forów i wiem, że w ogromnej większości pappa tylko nastraszyło biedne mamy a wszystko było dobrze! I tego Wam z całego serca życzę, będzie dobrze Dziewczyny! 😘
❤️❤️
 
reklama
U mnie dzisiaj po wizycie na szczęście pozytywnie ;) Wszystko w porządku.. ciąża 11+3, dzieciaczek ruchliwy dosyć 46 mm 💓
Wklejam Wam foteczkę 🙃

1601915746706.png
 
Do góry