reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Wow extra🥰 W pełni cie rozumiem,my tu chyba wszystkie przez ten strach przechodzimy,ale absolutnie nie mow ze jestes stara czy coś 😉Różnie sie losy ukladają,niektórzy na swoje szczescie muszą czekac dluzej. Ja tez nie mam 20 lat i tez czekalam dlugo na dzidzię i rowniez przez to czekanie teraz tak bardzo się o nią boję. Dzis sa juz inne czasy próg wieku sie przedłużył kobiety czasem wolą poczekac. Ja o dziecku zaczełam myśleć jak skonczylam 30 lat.Będzie dobrze fajnie ze z Nami jestes☺
Dziękuję ☺️
 
reklama
Mnie cos glowa dziwnie boli ale zaczne pic wode to moze przejdzie.
Snilo mi sie ze poszlam na usg a lekarz zamiast mi robic usg to wlaczyl film o rekinach!bylam bardzo nieszesliwa znalazlam sie w jakiejs szkole i chcialam tam wrocic na jeszcze jedno usg ale bylam w szpilkach i sie wywalilam w jakies jedzenie! I zaczelam plakac tak bardzo ze az sie obudzilam bo cala twarz mialam wykrzywiona,ale zero lez.masakra...
 
Dzień dobry 😊
U mnie 8+6. Pobudka, tulaski z kibelkiem, małe śniadanko. Dzieci jeszcze śpią. Córeczka przespała pierwszy raz całą noc. Miła odmiana po kilku ostatnich nockach z pobudka co godzinę.
Zmykam pomóc mężowi ogarnąć dom.🙂
Hej, a ile córeczka ma? Mój brzdąc na 17 miesięcy życia przespał 2 razy całą nocke.
 
Dzień dobry mamuśki. Ale wy piszecie! Ledwo was doczytałam a nie wchodziłam od wczorajszego poranka. Dziś na szczęście wolny dzień więc mam czas dla siebie. Mąż odsypia nockę, syn bawi się z siostrą cioteczna a ja popijam kawkę i robię sobie paznokcie [emoji4] miłego dnia Wam życzę [emoji6]
 
Masakra. Walcz o swoje!


Nie uwierzycie. Koleżanka z pracy jest w ciąży... i... ma dokładnie taki termin jak ja! 1.04 :-D ale jaja
Jak byłam w pierwszej ciąży to 4 dziewczyny były w ciąży, sbyly śmiechy że zlobek trzeba otworzyć w pracy 🤣, i jedna dziewczyna urodziła dokładnie tego dnia co ja tylko ja w NL ona w Pl bo zjechali🤣
 
Temat współżycia... U mnie jest tak barwne i różnorodne jak nigdy, ale tylko w snach 😂😂😂 Raz tylko spróbowaliśmy i później miałam małe plamienie, więc więcej było nerwów niż tego seksu 😄 No ale korci mnie baaaardzo żeby ponowić próbę bo tamta była ponad miesiąc temu 🙈
A u nas nawet nie najgorzej w tym temacie 🙊 znaczy nie aż tak barwnie i intensywnie jak przed ciążą, ale raczej sobie nie odpuszczamy. Chociaż ja zawsze już po mam obawy czy nie zobaczę jakiegoś plamienia, ale jak do tej pory wszystko w porządku i oby tak zostało 😁
 
reklama
Czesc Dziewczyny, ja zaczynam schizowac😱Na poczatku pazdziernika mam miec prenatalne i pappa u mojej gin. Z tym ze sprawdzilam na stronie ze ona nie ma certyfikatu FMF.. Ma szkolenie ale nie certyfikat. Z drugiej strony ma duze doswiadczenie, kariera naukowa, staz z usg w ciazy za granica, wysokie stanowisko w klinice. Nie wiem juz czy isc sie szybko zapisac do kogos z tym certyfikatem na wlasna reke, dodatkowo. Maz mowi ze przesadzam, bo w koncu ona robi to badanie setkom kobiet. Moze juz mi hormony ciazowe odbijaja😉
Popieram męża, ja swojego gina nawet nie sprawdzałam a też mi robił. Wszystkie wyniki jakie wychodziły z pomiarów USG wpisywał do jakiegoś systemu i system wypluwał prawdopodobieństwo trisomii. Resztę opustu też on robił np że uwidoczniona USG udo, podudzie, stopę itd.
 
Do góry