reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ale dzisiaj mam tragiczny dzień... Od rana leżę, mam lenia i kiepskie samopoczucie jak nigdy.

Kupujecie/zbieracie już rzeczy dla maluszków? W pierwszej ciąży jak tylko się dowiedziałam to weszłam do pierwszej apteki i kupiłam smoczki 😅 A teraz nic, korci mnie ale jakoś mam opory. Mamy jedynie wanienkę, ale to tylko dlatego że sąsiadka akurat oddawała za darmo to szkoda było nie brać 😄
Mnie czasem korci jak sa przeceny,ale mysle ze mojego meza bedzie jeszcze bardziej korcic,on lubi ciuchy kupowac,chyba mu powiem zeby poszedl i kupil co chce i bedzie caly szczesliwy.on naszego syna tez obkupuje i siebie tez,a ja chodze w primarkowych ciuchach haha
 
Ale dzisiaj mam tragiczny dzień... Od rana leżę, mam lenia i kiepskie samopoczucie jak nigdy.

Kupujecie/zbieracie już rzeczy dla maluszków? W pierwszej ciąży jak tylko się dowiedziałam to weszłam do pierwszej apteki i kupiłam smoczki 😅 A teraz nic, korci mnie ale jakoś mam opory. Mamy jedynie wanienkę, ale to tylko dlatego że sąsiadka akurat oddawała za darmo to szkoda było nie brać 😄
Ja kupuje pierdóły jakies body czapeczkę leginsiki bo wszystko mam 😭😭😭😭 szkodaaaaa bo bym chętnie kupowała😀
 
reklama
Mi w apce pokazuje że IItrymestr zaczyna się od 12tygodnia
11+0 czy 12+0. Powinno byc wg mnie ok 13+0 bo jak tak policzysz tygodnie w miesiącu to zazwyczaj jest ponad 4 razy 3 to wychodzi 12 plus te skrawki to 13 tyg. Ale pewności nie mam.
Ale dzisiaj mam tragiczny dzień... Od rana leżę, mam lenia i kiepskie samopoczucie jak nigdy.

Kupujecie/zbieracie już rzeczy dla maluszków? W pierwszej ciąży jak tylko się dowiedziałam to weszłam do pierwszej apteki i kupiłam smoczki [emoji28] A teraz nic, korci mnie ale jakoś mam opory. Mamy jedynie wanienkę, ale to tylko dlatego że sąsiadka akurat oddawała za darmo to szkoda było nie brać [emoji1]
Ja już mam wózek, łóżeczko, przewijak i hustawke, kolon i ochraniacz do łóżeczka :-D no i poduszkę do spania dla siebie
 
Do góry