reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ej kochane a może któraś z was się orientuje ... jestem zapisana na 10 października na wyrwanie zęba 8 .... będę mogła go wyrwać czy nie bardzo i przełożyć wizytę jak urodzę ???
 
Bardzo dużo leukocytów. Praktycznie nie powinno być wcale albo jakieś 1-3. To pewnie jakas infekcja i trzeba to skonsultować z lekarzem jak najszybciej. A nie masz innych objawów? Ja z kolei mialam pieczenie cewki moczowej i zrobiłam badanie moczu. Myslalam ze cos wyjdzie a wyszly dobre wyniki więc lekarz mi nic nie dał. Dziewczyny czy któraś jeszcze ma tendencje do podrażnień cewki moczowej? Nie piecze was czasem przy siusianiu?
Nie mam nic kompletnie. Żadnych bóli, żadnego pieczenia, no nic. Dlatego zdziwiły mnie te wyniki moczu.
 
reklama
Bardzo dużo leukocytów. Praktycznie nie powinno być wcale albo jakieś 1-3. To pewnie jakas infekcja i trzeba to skonsultować z lekarzem jak najszybciej. A nie masz innych objawów? Ja z kolei mialam pieczenie cewki moczowej i zrobiłam badanie moczu. Myslalam ze cos wyjdzie a wyszly dobre wyniki więc lekarz mi nic nie dał. Dziewczyny czy któraś jeszcze ma tendencje do podrażnień cewki moczowej? Nie piecze was czasem przy siusianiu?
Mi niestety ta tendencja pozostała po poprzedniej ciąży 😏 Dlatego piję bardzo dużo wody, piłam też piwo 0,0% żeby dużo siusiać 😄 W ciąży z synem aż 3 razy wylądowałam w szpitalu właśnie z powodu infekcji układu moczowego. Raz dostałam bardzo wysokiej gorączki z drgawkami, dlatego wiem, że nie ma z tym żartów.
 
Do góry