reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Cześć. Na imię mam Ola. Mam 31 lat i to moja 3 ciąża. Mam 3 letniego synka i 11 miesięcznego synka. Teraz jestem w 6 tygodniu a dokładnie 5+5. U lekarza jeszcze nie bylam ale testy pozytywne i 3 bety zrobione (ładnie rosnące). W sobote mialam lekkie plamienia ale zaczelam brac luteine dopochwowa i juz sie nie pojawily. Chciałam do Was dołączyć 😙
Cześć Ola 😃
Gratulacje! ❤️ Super odstępy czasowe między dzieciaczkami, fajnie mieć rodzeństwo zbliżone wiekiem :) jak się czujesz?


Jezu dziewczyny macie jakiś pomysł co zrobić z wiecznym głodem? Dopiero co jadłam a już mnie znowu skręca i tak cały czas 🙈🙈🙈 Najgorsze, że łapie też jak już się kładę spać nawet jeśli chwilę wcześniej jadłam i później rano aż mi niedobrze z głodu
Ja mam podobnie, głód łapie mnie nawet w nocy, dlatego zawsze pod ręka mam banana albo krakersy - od razu pomagają zaspokoić mały głód ;) i też polecam zjadać mniejsze posiłki ale częściej. Też mnie to meczy, bo u mnie głód też od razu wiąże się z mdlosciami, a dodatkowo mam obsesje żeby nie przytyć zbytnio w ciąży a tutaj co chwile głód :p

A ja dziś jestem po badaniach krwi. Niby wiem, że wyjdą dobre, to się Kurcze stresuje.
Jak Kwietnióweczki samopoczucie? Pogoda nie rozpieszcza, głowa od wczoraj pęka;|
trzymam kciuki, na pewno wyniki badań będą piękne ❤
pogoda nie rozpieszcza, ale chyba lepsze to niż ten upał 🤪
 
ja dobrze i to mnie martwi nie mam żadnych objawów, nic.. aż sie wkręcam ze cos jest nie tak i jutro chyba pójde znowu na betę :( Ani wymiotować mi sie nie chce, brak młodości, brak większego bolu piersi nic..

Dziewczyny czy bedac w ciąży macie biały śluz na bieliźnie ?

Nie martw się takimi rzeczami jak objawy bo na to naprawdę nie ma reguły (też tak mam i postanowiłam już nie świrować na tym punkcie) 😊 A co do śluzu to też mam i to zupełnie normalne.
 
Hejoo :) Widzę, że dużo nowych mamusi przybyło, super, że Nas tak dużo. Gratulacje :)

Ewelina, przykro mi, mam nadzieję, że jednak wszystko sie dobrze skończyło :( Bardzo mocno trzymam kciuki!!

U mnie nadal brak energii, już mnie to wkurza, że trochę posprzątam, a czuje się jakbym maraton przebiegła. :D Wczoraj z córką byłam na spacerz w lesie, i to krótkim, może z 30Min, to później mnie cały dół brzucha bolał. W nocy nie mogłam w ogóle spać na brzuchu, bo piersi miały mi eksplodować, jak szłam siku a dotknelam ich, to sutki mega wrazliwe, a same piersi tak twarde jakbym sztuczne miała :D Z córką całkiem inna ciąża, od początku to końca w ogóle jej nie czułam, tylko brzuch rósł. :)
 
Dziewczyny, a ja mam jeszcze jedno pytanie dotyczace jedzenia.
Wczoraj bylam na zakupach i przy dziale rybnym poczulam sledzie.
Stalam tak kilka minut i "delektowalam" sie ich zapachem😅
Nic nie kupilam, bo nie wiem, czy mozna, np. takie wiejskie z Biedronki?
W internecie znalazlam niestety same sprzeczne informacje...🤷‍♀️
 
trzymam kciuki, na pewno wyniki badań będą piękne ❤
pogoda nie rozpieszcza, ale chyba lepsze to niż ten upał 🤪
[/QUOTE]
Jestem jednak stworzeniem ciepłolubnym i taka mokra i zmina pogoda jest fe 😄
Co do upławów, ja tez je mam. Ciągle mokro, jakby człowiek posikiwał 🤣
 
reklama
Do góry