reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Jakie duze przesunięcia mialas i kiedy te serca było widać?
Ogólnie na pierwsza wizytę poszłam 14.04 i miał być to 6+3 i był tylko pęcherzyk, nawet bez cialka żółtego. 2tyg później 28.04 był zarodek z bijącym serduszkiem i według CRL był to 7+2, wiec na tej poprzedniej wizycie prawdopodobnie to był dopiero 5+2. W drugiej połowie maja jak poszłam na kolejna wizytę to się okazało, ze serduszko jednak przestało bić, a zarodek zatrzymał się wielkosciowo na 7+6, wiec w zasadzie zaraz po tamtej wizycie :(

U mnie tez libido zerowe... :(
Ale ja jeszcze nie powróciłam do libida sprzed pierwszej ciąży... liczyłam, ze może jak odstawie córkę od piersi (jesteśmy w trakcie) to wróci, ale teraz następna ciąża No i na razie libido zerowe :(

U nas synek to będzie chyba Staś. A jeśli dziewczynka to ja bym bardzo chciała Zosię, ale mąż mówi kategorycznie nie :(

Moja beta przedwczoraj wynosiła 186, dzisiaj 388, wiec rośnie w miarę prawidłowo, ale kurczę chyba serio mam tu jedna z najmłodszych ciąż jeśli chodzi o kwietniowki :D
Zrobiłam jeszcze TSH i progesteron. TSH mam nieco powyżej 1, a na progesteron jeszcze czekam i to mnie najbardziej stresuje. 🙈
 
ja mam już długo wybrane 😉😉 dziewczynka albo
Zuzanna albo Łucja 💗
Chłopak ... Dorian albo Antoś 💙
u mnie córka Zuza albo Jagna, chociaż na to drugie mąż nie chce się zgodzić 😝
A chłopiec ojj tuu jest problem, bo mi się nietypowe podobają jak Gniewko, Kostek, Ksawery, Bruno, Borys...😝 nasz syn też ma staropolskie Mieszko 😊😊
 
Cześć Dziewczyny :-) :)
od roku z partnerem staraliśmy się o dziecko(1 poronienie ale 15 lat temu) .... ponad dwa tygodnie temu umówiłam się do lekarza na 18.08 modląc się żebym dostała w terminie okres bo inaczej przepadnie mi wizyta. Mam z reguły bardzo krótkie cykle około 24 dni i jak nie dostałam 14.08 okres to jeszcze dałam margines trzech dni. 17.08. zrobiłam 2 testy i oba pozytywne dzień później na wizycie lekarz nie mógł mi tak na prawdę nic powiedzieć poza tym, że widzi pęcherzyk ciążowy. Kolejna wizyta dopiero 08.09 - a ja zaczynam wariować..... :-( :( przedwczoraj i wczoraj wieczorem zauważyłam brązowy śluz i bardzo się oczywiście przejęłam :-( :(
dodam, że mam lekką nadżerkę i kruchą szyjkę macicy, która podczas pobierania cytologi bardzo krwawiła.
 
Cześć Dziewczyny :-) :)
od roku z partnerem staraliśmy się o dziecko(1 poronienie ale 15 lat temu) .... ponad dwa tygodnie temu umówiłam się do lekarza na 18.08 modląc się żebym dostała w terminie okres bo inaczej przepadnie mi wizyta. Mam z reguły bardzo krótkie cykle około 24 dni i jak nie dostałam 14.08 okres to jeszcze dałam margines trzech dni. 17.08. zrobiłam 2 testy i oba pozytywne dzień później na wizycie lekarz nie mógł mi tak na prawdę nic powiedzieć poza tym, że widzi pęcherzyk ciążowy. Kolejna wizyta dopiero 08.09 - a ja zaczynam wariować..... :-( :( przedwczoraj i wczoraj wieczorem zauważyłam brązowy śluz i bardzo się oczywiście przejęłam :-( :(
dodam, że mam lekką nadżerkę i kruchą szyjkę macicy, która podczas pobierania cytologi bardzo krwawiła.
Nie myślałaś o tym, żeby pójść sprawdzić szybciej co się dzieje? :) Może warto nawet do innego lekarza
 
Co do imion to my jeszcze nie wybieramy, nie chce na darmo tracić siły na wybieranie imienia dla chłopca, a później się okaże ze to dziewczynka ;-) dla chłopaka nie mam nic, zupełnie nic mi się nie podoba. Dla dziewczynki mogłoby być Laura, Larysa, Juliana, Emilia, Kornelia, Anna w sumie też bo to takie ponadczasowe imię. Wiele mi się podoba dla dziewczynki, dla chłopca żadne. A jeszcze bym chciała takie, co nie ma polskich znaków.
 
reklama
Do góry