reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
No co zrobić bedzie jak bedzie po nospie przeszedł mi trochę bol więc zle nie jest :)
No własnie,co ma byc to będzie. Boli juz 3 dzien to moze wytrzymam jeszcze 4....oby to nic groznego nie bylo.Najgorzej jest jak jestem sama jak teraz.Wsluchuję się we wszystko kazdy ból,bóleczek. Jak sie czyms zajmę to nawet czasem zapominam o tym.Najgorzej jest jak się załatwiam wtedy tak wszystko kłuje,ze maskra:(
 
Niepokoi mnie jedna rzecz,nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat Internecie.

Od południa tak od 11 do wieczora czuję się w miarę. Potem wieczorem mam bóle brzucha,że ciężko mi zasnąć i te bóle budzą mnie w nocy. i tak od kilku dni.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o nocnych bólach. Nie mogę spokojnie spać w nocy bo mnie budzi ból.
A jakie to bóle?
 
Niepokoi mnie jedna rzecz,nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat Internecie.

Od południa tak od 11 do wieczora czuję się w miarę. Potem wieczorem mam bóle brzucha,że ciężko mi zasnąć i te bóle budzą mnie w nocy. i tak od kilku dni.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o nocnych bólach. Nie mogę spokojnie spać w nocy bo mnie budzi ból.
Otóż to , też mnie dziś w nocy obudziły bóle podbrzusza i boli mnie do teraz. Trochę dziwne uczucie , nie wiem dopóki nie ma krwawienia może tak ma być nie wiem kurcze
 
No własnie,co ma byc to będzie. Boli juz 3 dzien to moze wytrzymam jeszcze 4....oby to nic groznego nie bylo.Najgorzej jest jak jestem sama jak teraz.Wsluchuję się we wszystko kazdy ból,bóleczek. Jak sie czyms zajmę to nawet czasem zapominam o tym.Najgorzej jest jak się załatwiam wtedy tak wszystko kłuje,ze maskra:(
Rozumiem miałam tak przy 1 ciąży i szalalam ale teraz mam 2.5 latka i duzo obowiązków staram sie nie myśleć jestem zrezygnowana już po wszystkich stratach już macham ręka nie mam na to wpływu chociaż mi smutno bardzo tym bardziej ze maz powiedział że jak się teraz nie uda to narazie odpuszczamy...
 
Dziewczyny jedziemy Na tym samym wózku. Ja znowu wlazlam w otchłań wujka google i az się popłakałam a przecież jest Nas tu przynajmniej 3 z tym problemem. Moze to jest zupelnie normalne?Przeciez poronienie zdaza sie statystycznie raz na 6 ciaż?
 
reklama
Otóż to , też mnie dziś w nocy obudziły bóle podbrzusza i boli mnie do teraz. Trochę dziwne uczucie , nie wiem dopóki nie ma krwawienia może tak ma być nie wiem kurcze
Po prostu mam nadzieję,że tam się nic nie dzieje,np. Pusty pęcherzyk i próbuje się w nocy wydalić samoistnie,a nie może. Nie wiem:(
 
Do góry