reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dobra mamuśki, teraz na rozluźnienie muszę się was poradzić bo nigdy zbytnio takich problemów nie miałam a teraz to bez maski gazowej nie podchodź 🙈😂 czy wy też macie takie problemy z gazami? Co polecacie na takie coś? Bo to jest normalnie tragedia jakas a jem normalnie jak zazwyczaj...
Kochana jak mi się wczoraj puscilo to kot prawie z łóżka spadl tak się przestraszyla 😆🙈😂 ale na szczęście bez masek można chodzić 😆
 
Niepokoi mnie jedna rzecz,nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat Internecie.

Od południa tak od 11 do wieczora czuję się w miarę. Potem wieczorem mam bóle brzucha,że ciężko mi zasnąć i te bóle budzą mnie w nocy. i tak od kilku dni.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o nocnych bólach. Nie mogę spokojnie spać w nocy bo mnie budzi ból.
 
Dziewczyny,
Znowu sie trochę boję.Lekarz dopiero w piątek a mnie to podbrzusze kłuje😟Tak się martwię.Moich koleżanek brzuch nie bolał. Ja juz od piątku mam taki ból.Raz kluje raz nie,trochę boli podbrzusze. Ból podbrzusza to nie są jakies skurcze/chyba/.Jak pochodze to mi przechodzi. Zwarjuję😭😭😭😭
 
Niepokoi mnie jedna rzecz,nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat Internecie.

Od południa tak od 11 do wieczora czuję się w miarę. Potem wieczorem mam bóle brzucha,że ciężko mi zasnąć i te bóle budzą mnie w nocy. i tak od kilku dni.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o nocnych bólach. Nie mogę spokojnie spać w nocy bo mnie budzi ból.
Mnie teraz boli....jestem podłamania 😭
 
reklama
Do góry