reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

No i sobie wykrakałam. Budziłam się w nocy z "bólem miesiączkowym" i okropny uczuciem wymiotów. Teraz miałam iść do kościoła,ale nie dam rady. Jest mi niedobrze,chce mi się wymiotować:/
No właśnie. Ja juz sie naumialam,ze kazdego dnia jakis objawik dochodzi😄. Bóle okresowe,potem dołączył krzyż,uczucie rozpierania,poszerzania brzucha,piersi to chyba był pierwszy objaw. Dzis,dołączyły lekkie mdłoscì/Jak cos zaczelam 6tc/A ja myślalam /głupia/ ze ciąza to taki przyjemny bezbolesny czas😝jadę dzis 200 km na Mazury. Mam nadzieje ze nie 🤮
 
reklama
Wg apki 5+2. Byłam na wizycie, ale USG mam dopiero 26 sierpnia. A Ty już widziałaś?
Byłam na pierwszej wizycie tak informacyjnie że mogę być w ciąży ale chodziło tu głównie o przepisanie leków . Biorę acard , kwas foliowy, luteinę.
Byłam we wtorek to był 3tydzien i 6dni wg lekarza . Zrobił USG ale powiedział ja tu nic nie widzę :-( i po chwili niby dojrzał jakiś pęcherzyk 2mm...
Teraz już wolę poczekać do przyszłego tygodnia około środy - czwartku żeby już było coś widać i żebym się tak nie stresowała ☺️
 
Myślę że nie ma sensu , USG wszystko wyjaśni do piątku 5 dni wytrzymasz ;)
Moze i faktycznie. Ja zrobiłam betę, bo jakos tak,w ten test nie wierzyła
Byłam na pierwszej wizycie tak informacyjnie że mogę być w ciąży ale chodziło tu głównie o przepisanie leków . Biorę acard , kwas foliowy, luteinę.
Byłam we wtorek to był 3tydzien i 6dni wg lekarza . Zrobił USG ale powiedział ja tu nic nie widzę :-( i po chwili niby dojrzał jakiś pęcherzyk 2mm...
Teraz już wolę poczekać do przyszłego tygodnia około środy - czwartku żeby już było coś widać i żebym się tak nie stresowała ☺️
Ooo widzisz,ja pierwsza wizyta w piatek 21.08. Czy lekarz mowil ci cos o nospie? Boli mnie brzuch.wziełam wczoraj 1/2 forte ale boje sie czy powinnam.
 
Moze i faktycznie. Ja zrobiłam betę, bo jakos tak,w ten test nie wierzyła
Ooo widzisz,ja pierwsza wizyta w piatek 21.08. Czy lekarz mowil ci cos o nospie? Boli mnie brzuch.wziełam wczoraj 1/2 forte ale boje sie czy powinnam.
Nic mi nie mówił o nospie . Ale boli tak jak skurcze przed miesiączką czy tak przez te wzdęcia że masz uczucie że jest pełny ?
 
Nic mi nie mówił o nospie . Ale boli tak jak skurcze przed miesiączką czy tak przez te wzdęcia że masz uczucie że jest pełny ?
Kurcze,jedno i drugie. Mam uczucie jakby ktos mi wpuścił powietrze do brzucha. Do tego bóle w dole brzucha/podobne do okresowych ale takie trochę inne/Czuję jakby kłucie i w srodku jakby ktos przemeblowanie robił. Cala miednica mnie boli. Nie jest to ból nieznośny,ale daje się we znaki.Mam wrażenie jakby Dzidzia rosła w jakims extra szybkim czasie i przestawiala w srodku całe bebechy😆😆
 
reklama
No właśnie. Ja juz sie naumialam,ze kazdego dnia jakis objawik dochodzi😄. Bóle okresowe,potem dołączył krzyż,uczucie rozpierania,poszerzania brzucha,piersi to chyba był pierwszy objaw. Dzis,dołączyły lekkie mdłoscì/Jak cos zaczelam 6tc/A ja myślalam /głupia/ ze ciąza to taki przyjemny bezbolesny czas😝jadę dzis 200 km na Mazury. Mam nadzieje ze nie 🤮
No jak wszyscyw koło powtarzają że ciąża to nie choroba, to człowiek wierzy w takie bzdury. Ja jutro wchodzę w 6+0 pewnie dlatego zaczynają się cuda-wianki...
 
Do góry