reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hmm ja w 1 ciazy pod koniec miałam i faktycznie śliwki... jak nie lubisz owoców to moze chociaż dasz rade wypić? Robiłam tak, ze na wieczór do kubka dawałam 6 suszonych śliwek, zalewałam woda i rano zjadalam je i wypijałam ta wode. O ile śliwki mi słabo wchodziły tak ta woda mi smakowała
O to może spróbuje wypijać tą wodę ze śliwek, bo przecież jest coraz gorzej z tymi zaparciami...mam nadzieję, że to pomoże i że z II trymestrem już się pożegnam z zaparciami
 
reklama
@Kobzik Dziękuję za odpowiedź :) mnie właśnie ani przed okresem, ani w ogóle do tej pory nie bolaly. Dopiero dziś zaczęły po tej luteinie.
Czy to znaczy, że wcześniej poziom progesteronu był bardzo niski? Czy to zwykła loteria?
 
Myślę, że skoro u Ciebie już 8my tydzień - to poziom progresteronu nie mógł być taki niski :) nie ma co się niepotrzebnie stresować :)
 
Co Ty się tak kobieto uparłaś na te wymioty? Żadna z moich znajomych nie wymiotowała w ciąży, a jest ich sporo i ja też nie wymiotowałam i teraz też nie wymiotuje...szczerze to nie znam żadnej, która by wymiotowała w ciąży, także chyba jednak jest to mocno przesadzone...za to mdłości zdarzają się bardzo często
Na moich sporo koleżanek w ciąży znam tylko jedna ktora wymiotowała jak kot, nie mogla z lozka wstac, ja jestem 4 raz w ciąży i moge to powiedzieć ciaza ciąży nierowna kazda z nich przechodze inaczej, aktualnie mdłości od 5-7 a tak to jest super ale w poprzedniej ciazy chodzilam ciagle z zalzawiomymi oczami od mdłości nie wymiotowałam ale mdlilo okropnie, moja bliska kolezanka w 1 ciąży czula sie super a w 2 tez miala te okropne mdłości ale bez wymiotów
Mysle ze te wymioty to wiecej na filmach niż w realnym zyciu:) zdarzaja sie owszem ale nie tak często
 
Rozumiem. Myślałam, że na bolesnosc piersi bardziej wpływa prolaktyna..
Zdziwiło mnie to, że nagle zaczęły boleć.
Brałam kiedyś na wywołanie okresu, ale wtedy nie miałam takich bóli
Myślę ze to dobry znak,że bolą. Mnie nawalają tak naprawdę od owulacji. Brzuch pobolewa juz prawie 2 tyg. Widocznie bez boli sie nie da:)
 
No i sobie wykrakałam. Budziłam się w nocy z "bólem miesiączkowym" i okropny uczuciem wymiotów. Teraz miałam iść do kościoła,ale nie dam rady. Jest mi niedobrze,chce mi się wymiotować:/
 
Ja też mam wzdęcia albo zaparcia. Tragedia.
Co do spania na brzuchu, to ja śpię tak jak jedna z was (przepraszam nie pamiętam która :-( ) że tak na polbrzuchu ;-) tyle ze z jedna noga zgiętą u uniesiona jak najwyżej brody. Zawsze tak spalam i od tego tak mnie plecy bolą, ale je potrafię spać inaczej. Kupilam sobie poduszkę ciążową zaraz po pozytywnym teście. Chciałam to juz dawno zrobić, bo fajnie jest mieć coś miedzy kolanami, a jasiek był za mały. Pozytywny test tylko mnie zmotywował do tego.


Mdlosci ani wymiotów nie miałam w dwóch poprzednich ciążach. Myślę, że to są zawyzone statystyki, bo tez znam mało dziewczyn, które to przechodziły. Tak samo zabobon ze zgaga i włosami u dzieci. Moje obie wlochate, a zgagi nigdy w życiu nie miałam :-)
Dokładnie ,tak samo śpię ! :) też myślę o zakupie poduchy dla kobiet w ciąży powiedz jak wrażenia polecasz? :)
 
reklama
Ja w pierwszej też zero objawów cała ciszę, gdybym w pierwszej tak miała to z drugą bym się zastanowiła [emoji1787][emoji1787]
A teraz mdłości osłabienie odrzut od wszystkiego tragedia, będzie dziewczynka jak nic, mój się śmiał że baby właśnie takie są ze niszczą od środka heheh [emoji1787][emoji12]
Ja mam córkę i ciąża bezproblemowo pamiętam ze była tylko chwila że surowe mięso mi przeszkadzało no i senność a poza tym czułam się mega super ;) Teraz jedyne objawy to wrażliwe sutki ciągnięcia w podbrzuszu no i obowiązkowe spanie o 21:30 więc jestem zachwycona :D oby tak dalej.
 
Do góry