reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ściskam, teraz jest ciężko ale zdobędziesz siłę na kolejne starania.



Ale Ty sobie dziewczyno problemów wyszukujesz. Wciąż martwisz się czymś bezpodstawnie. To stres Cię wykończy a nie wymioty czy ciąża.
Poza tym mało która dziewczyna wymiotuje w ciąży, jak już to zazwyczaj są mdłości.
Niestety ja jestem bardzo stresowć osoba,wszystkiego się boję,zawsze mam problemy z najmniej odpowiednim momencie (np podczas pandemii auto mi się rozkraczyło,mechanicy się zamknęli,a komunikacja przestała działać i musiałam brać urlopy w pracy albo ząb mnie zaczął boleć i żaden dentysta nie był otwarty), więc ja mocno wszystko przeżywam.
Więc serio dmucham ciągle na zimne i zawsze negatywnie podchodzę do przyszłości.
 
reklama
Witam wszystkich , czy można dołączyć do tego szczęśliwego grona ?🙂test robiłam w piątek wyszły dwie kreski, z lekarzem się trochę pospieszyłam bo byłam w poniedziałek, i pani doktor powiedziala że ciąża jest (napisane na zdjęciu usg mam 5 tyd ) ale widziała tylko pęcherzyk ciążowy ,nic więcej mi nie mogła jeszcze powiedziec . Kolejną wizytę mam za dwa tygodnie 24 sierpnia i teraz będę się stresować tyle czasu 🙁
Witaj.💕 też mam wizytę 24.08 więc możemy czekać razem;) chyba jesteśmy na podobnym etapie,bo też byłam w pon u lekarza,a wg moich wyliczeń,też 5tc
 
Ja się właśnie tego obawiam,że mam wizytę w 7tyg,a jak za tydzień zacznę rzygać to nie wiem jak mam jeździć do pracy i spędzać czas w wc? W ogóle sobie tego nie wyobrażam. To mi spędza sen z powiek. Codziennie myślę,czy to już dziś będą wymioty?
Ty zaczęłaś 6 czyli jesteś w 5+....?
Według apki mam 6+1 czyli nie wiem który 🤣ale powiem ze z dnia na dzień jest tregedia, już się właśnie Zaopatrzylam w cole, imbir, herbatę z imbirem,rennie, mam takie mdłości że szok, od jedzenia mnie odrzuca, jak myślę że mam robić obiad to mi się rzygać chce.. boję się co będzie dalej a za tydzień lecimy na chrzciny do pl więc bedzie masakra.. Jakbym teraz pracowała to w tej cisxy bym raz dwa zeszła...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny myślicie o detektorze tetna plodu? Ja w pierwszej nawet nie myślałam że takie coś można kupić, miałam 4usg przez całą ciaze i żadnych obaw, a teraz myślę o tym detektorze czy nie kupić, tylko boję się że nie będzie łapał tetna i będę wiecznie w stresie.. Nie wiem czy to dobry pomysł 😜
Ja mam, dostałam w pierwszej ciąży w prezencie od męża i używałam kilka razy, zawsze znajdował serduszko i jakoś taka spokojniejsza byłam jak np było dużo stresu itp
 
Niestety ja jestem bardzo stresowć osoba,wszystkiego się boję,zawsze mam problemy z najmniej odpowiednim momencie (np podczas pandemii auto mi się rozkraczyło,mechanicy się zamknęli,a komunikacja przestała działać i musiałam brać urlopy w pracy albo ząb mnie zaczął boleć i żaden dentysta nie był otwarty), więc ja mocno wszystko przeżywam.
Więc serio dmucham ciągle na zimne i zawsze negatywnie podchodzę do przyszłości.
Kobieto, ale Ty się stresujesz wymiotami, których jeszcze nawet nie masz i nie wiadomo, czy będziesz mieć, a nie robisz nic z silnymi bólami brzucha! Silne bóle brzucha nie są normalne i nie zdziw się, jak czekając na usg stracisz ciąże, bo nic z tym nie robisz, a martwisz się pierdołami!
Przepraszam, że tak dosadnie, ale skoro tak dmuchasz na zimne to po prostu niepojęte jest dla mnie Twoje podejście!
Pójdziesz na wizyte za 2 tygodnie i się okaże, że twój problem z L4 sam się rozwiąże, bo nie będzie ciąży! Zachowujesz się tak, jakbyś przez ciąże straciła zdolność racjonalnego myślenia!
W ciąży może brzuch delikatnie pobolewać, możesz czuć ćmienie, ciągnięcie i raz po raz lekkie kłucie, ale nie silne bóle nie do wytrzymania! Jedna dziewczyna tu dzisiaj napisała czym się u niej skończył ból brzucha, zacznij myśleć kobieto o tym dziecku i jedź na IP póki jeszcze może nie jest za późno!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry