reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja juz też się cieszę z podobnego podejścia na Is. W pierwszej ciąży się stresowałam, teraz już mniej, bo są rzeczy na które wpływu nie mam. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czemu na is większość dzieci jaką znam urodziła się +/- 50 cm a w Polsce zazwyczaj rodzą się duzo większe dzieci, bywa że i ponad 60cm. Dziewczyny z UK jak to jest u was? Myślę czy to może przez te różne tabletki którymi matki są faszerowane?
Dziewczyny mam dwie córki i żadnych mdlosci nie było :-p ale trzymam kciuki za córeczki u Was ;-)


Byłam z dziećmi na trolach w kinie. Obawiam się, że za chwile znów wszystko pozamykają :-(
Ja mieszkam w Uk i moje zdanie to takie ze w Pl ma sie takie rozne rozniste suplementy,pelno reklam ,pelno aptek,vitaminy cuda na kiju,a w Uk malo tego jest juz pomijajac jakis wiekszy wybor(przynajmniej ja sie nie spotkalam)Bardzo lubie Polskie apteki,ale mysle tez ze to zloty biznes w Pl te apteki i chec Polakow do kupna(sama tez kupuje)
 
Witam wszystkich mam nadzieje, że szczesliwie dołącze do grona mam kwietniowych, jestem 7 dni przed okresem test pozytywny :) wedlug obliczen rozwiazaie wychodzi na 28 kwietnia :)
Kurcze, niziutki ten progesteron...jakbyś tej bety nie zrobiła to nawet bym była skłonna przypuszczać, że nie miałaś owulacji, bo po owulacji progesteron jest powyżej 10...nawet nie wiem co Ci doradzić, ale myślę, że tu jest potrzeba pilna konsultacja z lekarzem i na pewno luteina albo duphaston na podniesienie progesteronu
Czy mi sie wydaje czy oprocz staraczek spotkalysmy sie juz kiedys kilka miesiecy temu na innym forum i mowilas ze narazie sie zegnasz bo nie chcesz juz szukac objawow itp? :) ale mogę sie mylic moglam Cie z kims pomylic :)Nie wiem czy isc wcześniej do lekarza czy czekac do 7tyg bo mnie boli macica tak po calosci i z tylu(od kilku dni), mam wrażenie jakby przez noc przez to mrowienie w niej urosla ze 2 rozmiary
A co do tych zanikających objawow pamietam w 1 ciazy przeczytałam takie slowa, że codziennie nie bedziesz miec takich samych objawow mogą byc mniejsze lub slabsze :) tak wiec tego ttzeba sie trzymać, uwierzcie ze jesli coś sie podzieje zle organizm da znać, mialam 2 ciążę biochemiczne i jedna poroniona w 11 tyg, za kazdym razem tego dnia dostawalam zimny prysznic i przestawalam byc w ciazy czułam to jakby coś ze mnie zeszlo
Tak wiec trzeba wyluzować i nie doszukiwać sie objawow lub ich braku :)
 
Ostatnia edycja:
A macie tak ze jak sie polozycie to nic was brzuch nie boli??zawsze wieczorem cos tam mnie bolalo a dzis nic:(jak ja bym juz chciala zeby kazda z nas byla w 12 tyg i miala te poczatki za soba,i te objawy lub ich brak
Ja mam odwrotnie. Jak się kładę to jest masakra. Bóle tak mocne,że spać się nie da. Jak siedzę czy chodzę to nie.
 
To bóle, czy skurcze, bo to jest zasadnicza różnica? Bóle brzucha i podbrzusza we wczesnej ciąży są normalne jeśli nie towarzyszą im plamienia lub krwawienia, ale skurcze są niebezpieczne, bo mogą prowadzić do przedwczesnego porodu, czyli poronienia i tego nie można bagatelizować i słuchać koleżanek! Mój lekarz teraz po usg w 6 tc powiedział, że jak będę miała skurcze, plamienia, czy krwawienia to zaraz mam jechać do szpitala i nawet się nie zastanawiać!
Dziś nad ranem to był dość ostry ból, taki, jakby ktoś mi walnął w brzuch i miałam wrażenie,że zwymiotuje. Na początku,jak się dowiedziałam o ciąży to miałam lekkie,miesięczkowe skurcze,a teraz czuje,że nie jest to normalny ból.
Przestały mnie piersi boleć,a teraz ten ból.
 
Witam wszystkich mam nadzieje, że szczesliwie dołącze do grona mam kwietniowych, jestem 7 dni przed okresem test pozytywny :) wedlug obliczen rozwiazaie wychodzi na 28 kwietnia :)

Czy mi sie wydaje czy oprocz staraczek spotkalysmy sie juz kiedys kilka miesiecy temu na innym forum i mowilas ze narazie sie zegnasz bo nie chcesz juz szukac objawow itp? :) ale mogę sie mylic moglam Cie z kims pomylic :)Nie wiem czy isc wcześniej do lekarza czy czekac do 7tyg bo mnie boli macica tak po calosci i z tylu(od kilku dni), mam wrażenie jakby przez noc przez to mrowienie w niej urosla ze 2 rozmiary
A co do tych zanikających objawow pamietam w 1 ciazy przeczytałam takie slowa, że codziennie nie bedziesz miec takich samych objawow mogą byc mniejsze lub slabsze :) tak wiec tego ttzeba sie trzymać, uwierzcie ze jesli coś sie podzieje zle organizm da znać, mialam 2 ciążę biochemiczne i jedna poroniona w 11 tyg, za kazdym razem tego dnia dostawalam zimny prysznic i przestawalam byc w ciazy czułam to jakby coś ze mnie zeszlo
Tak wiec trzeba wyluzować i nie doszukiwać sie objawow lub ich braku :)
Ale jak dostawałaś zimny prysznic,bo nie zrozumiałam?
 
Ale jak dostawałaś zimny prysznic,bo nie zrozumiałam?
Tak jakby czułam sie w ciazy kilka dni po owulacji, takie uczucie niewiem jak to wytłumaczyć nie chodzi o objawy tylko takie poczucie ze jestem w odmiennym stanie, jakby przez zyly krazyla szybciej krew i gorzej wygladam jak zajde w ciążę jestem nie do poznania na twarzy taka bardziej zmęczona a jak poraniałam to taki "zimny prysznic" ze nagle zaczelam sie czuc tak normalnie, miec więcej energii i wygladac dobrze, np w ciazy ktora zatrzymala sie w 11 tyg w dniu poronienia odzyskałam smak
Akurat tymi piersiami nie przejmowałabym sie bo raz bola raz nie
 
reklama
Do góry