reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ty tez jeszcze karmiszTy tez jeszcze karmisz??? Extra!! W sensie ze nie jestem sama. Juz zaczelam w weekend w ciagu dnia musztardą smarowac bo pisk gdy nie dostaje cycka, ale w żłobku czy u babci da się spac bez cyca... Kiedy planujesz przestac?
Ja tez jeszcze karmię, głównie wieczorami i nocki... Chociaz syn dopiero 15 miesięcy. W żłobku jedzie bez cyca ale na noc krzyk.


Ja bety nie robię też, ale biore Pregnacare original, brałam w poprzedniej ciąży też.
 
reklama
Mnie dzis meczy BRAK objawow,nie wytrzymalam i zrobilam test ciazowy,straszny to stres dla mnie ale kreska jest mocniejsza od przed paru dni..chociaz tyle moge zrobic
Na drugim zdjeciu z dzisiaj.
Ten na samej gorze to w dzien okresu beta 80.
Ten z przed chwili to mi tak pieknie wyszedl odrazu ciemny,ile ja sie naczekalam i narobilam tych testow zeby taki zobaczyc:))
20200806_084114.jpg20200810_173115.jpg
 

Załączniki

  • 20200806_084114.jpg
    20200806_084114.jpg
    539,2 KB · Wyświetleń: 74
Mnie dzis meczy BRAK objawow,nie wytrzymalam i zrobilam test ciazowy,straszny to stres dla mnie ale kreska jest mocniejsza od przed paru dni..chociaz tyle moge zrobic
Na drugim zdjeciu z dzisiaj.
Ten na samej gorze to w dzien okresu beta 80.
Ten z przed chwili to mi tak pieknie wyszedl odrazu ciemny,ile ja sie naczekalam i narobilam tych testow zeby taki zobaczyc:))
Zobacz załącznik 1160964Zobacz załącznik 1160965
Super progres! Polecam ten eletryczny z clear blue co pokazuje tygodnie .. ja go robilam w piatek tez. Wcześniej dwa zwykle. Teraz juz daje sobie spokój heh
 
Ja to samo! Zrobilam dwa testy z moczu, w piątek idę do lekarza. Biore tylko kwas bo w pierwszej ciazy tez tak mi zalecila lekarka
Ja również!
Tydzień po terminie miesiączki zrobiłam test, wyszły 2 kreski bardzo ciemne, dzisiaj powtórzyłam i to samo :)
Jutro idę na rehabilitację i przy okazji zapiszę się na wizytę, bo na aplikacji nie wyskakują mi żadne terminy..
A może któraś z dziewczyn jest z Warszawy i podpowie dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży?
Albo któraś również korzysta z enel-medu i tam prowadziła ciążę?
 
Ja chyba niestety muszę się z wami o żegnać :( wczoraj zaczęłam krwawić. Byłam na wyjeździe.. Obcy szpital. Pęcherzem był widoczny. Jutro idę do swojej ginekolog, ale nie przewiduje pozytywnego zakończenia :(

Gratuluję wszystkim :*
Ohh może to nie koniec może to jakiś krwiak jak u mojej koleżanki, trzymaj się kochana i czekamy na info
 
reklama
Czy tylko ja nie robię tych wszystkich bet i reszty badań tylko czekam na wizytę? I oprócz kwasu foliowego żadnych witamin ?
Ja W tej ciąży też nie robiłam ani jednej bety. Dwie poprzednie stracone. Szalałam z testami, z beta i tylko nerwy były. Jutro mam wizytę u lekarza i pewnie da mi zlecenie na badania.
Nie chce się nie potrzebnie stresować, czekać na wyniki.
Biorę zmetylowany kwas foliowy, acard i euthyrox.
Spokojnie czekam, do 3 razy sztuka i teraz musi być dobrze 😃
Już i tak sie dziś nakręcam bo jakoś dziwnie boli mnie brzuch, ale tylko spokój może mnie uratować 😍
 
Do góry