reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A ile masz lat? Super wyglądasz, jesteś wysoka, ja też mam 175 ale mam 76kg,przed pierwszą ciąża ważyłam 70kg ale przed porodem było 96kg🤣🤣dlatego w tej ciąży jestem na diecie i cwicze żeby to się nie powtorzylo 🤣
Lat 27 i 3 letnia córka Tosia 💞mieliśmy skończyć na jednym bo po ciąży miałam robiona plastykę brzucha - brzuch wygladal okropnie a przytyłam tylko 14kg! Wisiał na kolanach dosłownie :( także 18tysiecy operacja i wpadka 🙈 No trudno... będzie co będzie zobaczymy z reszta bo na razie bez wizyty u lekarza to nie dochodzi do mnie ta ciaza
 
Ja mam 30 lat, 2 dzieci, 175 wzrostu i 60 kg 😂 okolice Poznania.
W końcu nadrobiłam zaległości w czytaniu tylko jakoś czasu brak na napisanie czegokolwiek 🙂
Dzisiaj wyjeżdżamy na urlop a gin 27 sierpnia.
 
Lat 27 i 3 letnia córka Tosia 💞mieliśmy skończyć na jednym bo po ciąży miałam robiona plastykę brzucha - brzuch wygladal okropnie a przytyłam tylko 14kg! Wisiał na kolanach dosłownie :( także 18tysiecy operacja i wpadka 🙈 No trudno... będzie co będzie zobaczymy z reszta bo na razie bez wizyty u lekarza to nie dochodzi do mnie ta ciaza
Myślę że to geny, ja też miałam starszy problem z faldka brzucha ale prawie dwa lata od porodu i się wchlonela przy ćwiczeniach ale wiele pozostawia do życzenia, boję się ze po drugiej ciąży też będę musiała mieć operacje więc się staram pilnować.. Ale mojego siostra chudzinka jak nie wiem mało przybrała w ciąży a to samo brzuch rozwalony mimo że ćwiczyła i wgl też miała operacje ale brzuch i tak nie wygląda super..
 
Ja mam 30 lat, 2 dzieci, 175 wzrostu i 60 kg 😂 okolice Poznania.
W końcu nadrobiłam zaległości w czytaniu tylko jakoś czasu brak na napisanie czegokolwiek 🙂
Dzisiaj wyjeżdżamy na urlop a gin 27 sierpnia.
Super Waga moje marzenie 😍najbardziej udało mi się zejść do 67kg i stało.. A gdzie jedziecie na urlop? Dzieciaczki w jakim wieku?
 
Myślę że to geny, ja też miałam starszy problem z faldka brzucha ale prawie dwa lata od porodu i się wchlonela przy ćwiczeniach ale wiele pozostawia do życzenia, boję się ze po drugiej ciąży też będę musiała mieć operacje więc się staram pilnować.. Ale mojego siostra chudzinka jak nie wiem mało przybrała w ciąży a to samo brzuch rozwalony mimo że ćwiczyła i wgl też miała operacje ale brzuch i tak nie wygląda super..
No dokładnie mi lekarka powiedziała - za mało włókien kolagenowych. Przytyła pani w normie bo 14kg to nie 30np No i stało się .. moja mama ma identyczny brzuch. Worek z rozstępami :( niestety nie pójdzie na operacje bo mówi ze strach jest silniejszy niż jakby ból psychiczny jak wyglada
 
Super Waga moje marzenie 😍najbardziej udało mi się zejść do 67kg i stało.. A gdzie jedziecie na urlop? Dzieciaczki w jakim wieku?
Holiday Park Resort w Pobierowie idealne miejsce dla dzieci. Także polecam obiekty Holiday! 🙂
Mówisz że waga idealna? Przed pierwszą ciąża miałam 53 kg i cały czas taka waga mi się marzy 😂ale to już chyba tylko marzenia 😂
Synek 5 lat córcia 3 :)
 
reklama
Ja też bym się bała, bym musiała mieć naprawdę wielki kompleks żeby iść na operację czegokolwiek.. A narazie nie jest źle 🤣😜,
 
Do góry