reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jak sobie przypomnę ile kasy wydałam na te wszystkie specyfiki, które i tak nic nie pomogły, to bym coś naprawdę konkretnego dziecku kupiła za te pieniądze 😄😂
Mi mąż obliczył to w pierwszej ciąży wydałam 4tyś na kremy/olejki ale dały dużo bo mam mega tendencję do rozstępów( mam na udach) a to nie od ciąży i wszedł mi jeden rozstępy od dziurki po kolczyku w pępku taki malutki 2cm kreska i tyle 😉 w tej ciąży smaruję tak samo 😊
 
reklama
Mi mąż obliczył to w pierwszej ciąży wydałam 4tyś na kremy/olejki ale dały dużo bo mam mega tendencję do rozstępów( mam na udach) a to nie od ciąży i wszedł mi jeden rozstępy od dziurki po kolczyku w pępku taki malutki 2cm kreska i tyle 😉 w tej ciąży smaruję tak samo 😊
A masz jakieś konkretne kosmetyki, które polecasz? Ja mam niestety trochę rozstępów na udach mimo, że całe życie BMI mam przy dolnej granicy, ale niestety tak mam genetycznie uwarunkowane skłonność do rozstępów i cellulitu, dlatego im szybciej zacznę używać takich kosmetyków tym lepiej dla mnie 😊
 
Hmm ogólnie ja na wage nie patrze kto ile wazy waga to nie wyznacznik np. Mam kolezanke ktora jest mojego wzrostu wazy tyle samo a ma w biodrach 10cm więcej, w brzuchu 8cm więcej w talii też a w udzie tyle samo
Dodam ze ona nosi 40/42 ja 36/38
Ja mam 168 waze teraz 69kg przybrałam 1.5kg i nie czuje sie na nadwage a wygladam tak : troszkę brzuszek soe zaokrąglił
Tak więc waga to zly wyznacznik czy ktos ma nadwagę moze tylko tak Ci sie wydaje ze jesteś na tej granicy [emoji3]:) ja zamierzam zamknąć temat na 80 ale jak bedzie niewiem [emoji3] oby sie udalo
Jestem 2 cm wyższa od ciebie i ważyłam 59.5 i mam wrazenie ze wyglądam bardzo podobnie do ciebie. Racja waga wadze nierówna
Wlasnie odkryłam sposób na przewlekle zaparcia [emoji16] zjesc sliwke i popic woda, odkrylam wprawdzie to przypadkowo ale działa [emoji28][emoji28][emoji28] polecam dla męczących się [emoji28][emoji28][emoji28]
Szczesciara! Na mnie nic nie działa.

Dzwonił lekarz, ze mama ma iść na kolejne zdjęcie piersi i możliwe ze biopsje. Moja babcia zmarła na raka piersi... [emoji853]
 
Mi mąż obliczył to w pierwszej ciąży wydałam 4tyś na kremy/olejki ale dały dużo bo mam mega tendencję do rozstępów( mam na udach) a to nie od ciąży i wszedł mi jeden rozstępy od dziurki po kolczyku w pępku taki malutki 2cm kreska i tyle 😉 w tej ciąży smaruję tak samo 😊
To miałaś szczęście bo u mnie nie podziałało nic 🤷‍♀️ Najszerszy rozstęp był grubości palca i przebiegał właśnie wzdłuż pępka. Dlatego w tej ciąży tylko aloes 😂
 
Jestem 2 cm wyższa od ciebie i ważyłam 59.5 i mam wrazenie ze wyglądam bardzo podobnie do ciebie. Racja waga wadze nierówna Szczesciara! Na mnie nic nie działa.

Dzwonił lekarz, ze mama ma iść na kolejne zdjęcie piersi i możliwe ze biopsje. Moja babcia zmarła na raka piersi... [emoji853]
Ale to co wyniki źle wyszły? Myslalam że dobrze?
 
reklama
Do góry