reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć. U mnie dzis ciężki dzień... Wstalam rano z mega bólem gardla do tego zatkany nos😑 odwiozlam tylko syna do szkoly i od 8 do 13 przelezalam w lozku😱
Teraz troche lepiej, mam nadzieję ze szybko przejdzie bo we wtorek wizyta a jak bede chora to mnie nie przyjmie.

Co do rozstępów to ja po pierwszej ciazy mam caly brzuch w nich ale juz sie do nich przyzwyczailam 😝
 
reklama
Ale to co wyniki źle wyszły? Myslalam że dobrze?
Miała mammografie wyszedł jakiś cień i badają dalej. Moja przełożona w pracy mówi zobacz ja miałam 16 lat temu wycinanego guza i jestem cala i zdrowa. Znajoma też miała i wyszla z tego. Ale martwię się, bo mama jest w grupie ryzyka
Kochana, im szybciej i dokładniej zbadają Twoją mamę tym lepiej. Bądź dobrej myśli. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze [emoji3590]
[emoji173]
 
A masz jakieś konkretne kosmetyki, które polecasz? Ja mam niestety trochę rozstępów na udach mimo, że całe życie BMI mam przy dolnej granicy, ale niestety tak mam genetycznie uwarunkowane skłonność do rozstępów i cellulitu, dlatego im szybciej zacznę używać takich kosmetyków tym lepiej dla mnie 😊
Dla mnie najlepsze do kremy z mustela i olejek weleda i grubo i często się smaruję 😊
 

Załączniki

  • 20200917_150803.jpg
    20200917_150803.jpg
    999 KB · Wyświetleń: 39
Moje prenatalne tez daleeeko. Jeszcze prawie 5 tygodni. Jak większość tu narzekała na mdłości ja czułam się świetnie. Jak tez weszłam w fazę mdłości to innym już mija.
Noo haha ja to samo! Młodości mam codziennie, ale u mnie nasilają się wieczorem fuj. Wolałabym wywalić z siebie wszytako niż się tak czuć. Moje prenatalne tez jakoś za 4 lub 5 tygodni 🤣🤣
 
Miała mammografie wyszedł jakiś cień i badają dalej. Moja przełożona w pracy mówi zobacz ja miałam 16 lat temu wycinanego guza i jestem cala i zdrowa. Znajoma też miała i wyszla z tego. Ale martwię się, bo mama jest w grupie ryzyka[emoji173]
Wiem rozumiem, mam nadzieję że to nic złośliwego.. Ważne że się bada i jest pod kontrolą.. Ja mam jutro mamografie i też mam stracha 😧trzymam kciuki za twoja mamę żeby wyszlo wszystko dobrze 💪✊
 
reklama
Tez się smarowałam Mustela 2 ciąże i rozstępów ciążowych brak. Tendencje mam bo mam ich sporo z okresu dojrzewania i mama i siostra całe pasiaste. Palmersa próbowałam ale zapach mi przeszkadzał.

U mnie w rodzinie też każda kobitka ma rozstępy 😉 mi za to mustela i weleda śmierdzi ale kit ważne że działa 😅
 
Do góry