reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Przeżywać można tak jak wspomniałaś każdy etap ale nie masz wyobrażenia póki nie znajdziesz się w takiej sytuacji. Każda z nas chce urodzić zdrowe dziecko a nie chore.
Ja nie wyobrażam sobie być matką chorego dziecka bo nie dałabym rady . Wykończyło by mnie to. Nie chcę stać przed takim dylematem.
Wszystko co piszecie nie zmienia faktu, że dla mnie (mnie, modesty) jest niepojęte jak można podjąć takie działanie, szczególnie, jako matka od samego początku przeżywająca każdy etap prenatalnego życia dziecka (widok zarodka, serduszko itp., centymetr długości itp.) :)
 
reklama
Kurde dziewczyny, a mi się tak węch wyostrzył, że leżąc w łóżku czuję zapachy z mieszkania sąsiadów, coś tam smażą z cebulą 🙈😂😂😂😳
Mnie standardowo ssie na noc i już zdążyłam zjeść ciastka, winogrono i nadal jestem głodna, ale czekam, aż mąż wróci z siłowni, bo zostało mi jeszcze ciasto na pizze, którą dzisiaj robiłam na obiad i już mi się pytał, czy zjemy moją pizze jak wróci 🙈🙈🙈😳😂😂 także nie ma to jak pizza o 23:30 💪💪🙌😆😂😂😂
Brawo!!! Ja wczoraj o 04:30 jadlam kanapke 🤣! Zastanawiam się czy frytki z 21:00 dadzą radę do rana! Zaczynam juz przy łóżku trzymać cwiarki jabłka 😃.
 
Jesteście niesamowite! Ja ostatni posiłek jem ok 16-17 i później jestem do nocy pełna (bo to mój obiad). Ale jutro zapowiedziałam, że obiadu nie jem, bo nie mam gdzie zmieścić później owoców, a mam na nie ochotę. Choć jutro pewnie coś zjem wieczorem, bo idę na basen, a po nim zawsze jestem głodna, nawet jak nie pływam. Nie wiem jak przetrwam, bo ostatnio jest mi bardzo zimno, a baseny są tylko na zewnątrz. Woda niby ciepła, ale nie w każdym taka jakbym chciała ;-)
 
Dziewczyny czy któraś z Was przyjmuje pregne start? Do kiedy ją przyjmować kiedy przejść na pregne plus? Kompletnie nie mogę znaleźć informacji żadnych 😜 jutro muszę kupić a nie wiem które, ale chyba lepiej teraz więcej kwasu foliowego co?
 
Dziewczyny czy któraś z Was przyjmuje pregne start? Do kiedy ją przyjmować kiedy przejść na pregne plus? Kompletnie nie mogę znaleźć informacji żadnych 😜 jutro muszę kupić a nie wiem które, ale chyba lepiej teraz więcej kwasu foliowego co?
Kup juz nastepna! Mi lekarka zmienila w 8 tygodniu na Femibion Natal 1(do 12 t), biorę tez Folian (solgar).
 
Dziewczyny czy któraś z Was przyjmuje pregne start? Do kiedy ją przyjmować kiedy przejść na pregne plus? Kompletnie nie mogę znaleźć informacji żadnych 😜 jutro muszę kupić a nie wiem które, ale chyba lepiej teraz więcej kwasu foliowego co?
Ja przyjmuje. Cały pierwszy trymestr. Te „bogatsze” witaminy poprzednio ginekolog mi zalecał od 2 trymestru
 
Jesteście niesamowite! Ja ostatni posiłek jem ok 16-17 i później jestem do nocy pełna (bo to mój obiad). Ale jutro zapowiedziałam, że obiadu nie jem, bo nie mam gdzie zmieścić później owoców, a mam na nie ochotę. Choć jutro pewnie coś zjem wieczorem, bo idę na basen, a po nim zawsze jestem głodna, nawet jak nie pływam. Nie wiem jak przetrwam, bo ostatnio jest mi bardzo zimno, a baseny są tylko na zewnątrz. Woda niby ciepła, ale nie w każdym taka jakbym chciała ;-)
Jej ja co 3h mam ssanie, że jak nie zjem to mi bee! 🤣
 
Kurcze też myślę zeby brać do 12 tygodnia, ale czytam, że niektóre laski biorą plus od początku
Kiedyś tu sie pojawił ten temat i wyszło, ze kilku z nas lekarze te witaminy plus zalecali dopiero właśnie od 2 trymestru, bo co za dużo to tez niezdrowo. Tak naprawdę w 1 trymestrze nawet sam kwas foliowy moznaby brać. I tez w ogóle kiedyś słyszałam, ze dziecko jak sie dobrze rozwija w brzuszku to co będzie potrzebowało to i tak z Ciebie pozyska😜 najwyżej Tobie wypadną zęby, włosy i w ogóle, ale maluszek sobie poradzi😁 taki kochany malutki pasozycik w brzuchu😁
 
reklama
Kiedyś tu sie pojawił ten temat i wyszło, ze kilku z nas lekarze te witaminy plus zalecali dopiero właśnie od 2 trymestru, bo co za dużo to tez niezdrowo. Tak naprawdę w 1 trymestrze nawet sam kwas foliowy moznaby brać. I tez w ogóle kiedyś słyszałam, ze dziecko jak sie dobrze rozwija w brzuszku to co będzie potrzebowało to i tak z Ciebie pozyska😜 najwyżej Tobie wypadną zęby, włosy i w ogóle, ale maluszek sobie poradzi😁 taki kochany malutki pasozycik w brzuchu😁
Ohhh wyobraziłam sobie siebie bez zębów i pół lysą, włosy mi bardzo wypadają! Ale na punkcie zębów mam pier***. Olca 😜🤣🤣🤣🤣
 
Do góry