reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tak wracając do badań prenatalnych to umówiłam termin na 1.09, będę wtedy 11+4. Pani w rejestracji powiedziała, że to idealny moment, tylko że umawiając termin nie wiedziałam że dzidzia jest 3 dni młodsza 😐 i teraz się zastanawiam czy nie zadzwonić i nie zmienić na jakiś późniejszy. Co prawda liczę że na kolejnym USG (poniedziałek) okaże się, że maleństwo nadrobiło.
I u mnie badania prenatalne są darmowe dla kobiet poniżej 35 roku życia, mieszkających w woj. Śląskim, nie trzeba też skierowania.
 
reklama
Cokolwiek piszecie o jedzeniu zaraz robię się głodna i też chce to zjeść, zamówiłam u Męża najwieksze frytki z McDonalda, wracajac z serwisu samoch.ma mi kupić 😋🤣
Lepiej już nic nie mówcie 🙈 Ja mam tylko 164 cm wzrostu 😂😂😂
 

Załączniki

  • E8372259-97EE-4056-B9F8-330C90E04A8B.jpeg
    E8372259-97EE-4056-B9F8-330C90E04A8B.jpeg
    22,7 KB · Wyświetleń: 39
No patrząc na te ceny tutaj to u nas w Poznaniu chyba jest najtaniej, a klinika bardzo fajna i lekarze też profesjonalni 😊😊 też w Alfamedica będziesz robiła?
Tak. Z Twojego polecenia. Dzięki! :) patrzyłam jeszcze na dwa inne miejsca z polecenia mojego lekarza i koleżanki ale jakoś tak mnie przekonaly bardzo pozytywnej opinie o pani doktor :)
 
e
Ja mam zamiar mieć USG i pappa chyba też zrobię (choć teraz się waham ale USG na pewno). Nie rozumiem tego demonizowania aborcji...jesli ktoś nie chce to niech sobie jej nie robi a nie straszy resztę przymuszaniem i sugerowaniem. Ja przy mocno uszkodzonym płodzie na pewno bym skorzystała.
Liczę jednak, że żadna z nas nie będzie musiała stawac przed wyborem i decyzja zmieniająca nasze życie.
Też wolę pisać tu niż na FB, nawet jeśli ktoś wyciągnie to co piszemy gdzieś to jednak tu jest bardziej anonimowo.
Popieram. Również mam nadzieję, że żadna nie będzie musiała dokonać takiego wyboru. Nie wyobrażam sobie być w ciąży z dzidzią, która wiem, że umrze chwilę po porodzie lub miesiąc po podłączona do aparatur i wszytskich rurek. Pękłoby mi serce codziennie o tym myśląc i umierając kawałek po kawałku. Każda z nas ma wybór i wybiera co dla niej właściwe. To jest mega przykre, ale niestety takie rzeczy się zdążają.
💔

Dziewczyny, dzisiaj pusto z wizytami? Która ma jeszcze w tym tygodniu? Pokazywać małe kropki 😁
 
e
Popieram. Również mam nadzieję, że żadna nie będzie musiała dokonać takiego wyboru. Nie wyobrażam sobie być w ciąży z dzidzią, która wiem, że umrze chwilę po porodzie lub miesiąc po podłączona do aparatur i wszytskich rurek. Pękłoby mi serce codziennie o tym myśląc i umierając kawałek po kawałku. Każda z nas ma wybór i wybiera co dla niej właściwe. To jest mega przykre, ale niestety takie rzeczy się zdążają.
💔

Dziewczyny, dzisiaj pusto z wizytami? Która ma jeszcze w tym tygodniu? Pokazywać małe kropki 😁
Też słyszałam że mamy mieć za darmo. Ale ja się nie szczepie, nigdy się nie szczepilam i boje się że po szczepionce się pochoruje. Sama z siebie choruje bardzo rzadko więc liczę, że i w tym roku mnie ominie :)
 
e
Popieram. Również mam nadzieję, że żadna nie będzie musiała dokonać takiego wyboru. Nie wyobrażam sobie być w ciąży z dzidzią, która wiem, że umrze chwilę po porodzie lub miesiąc po podłączona do aparatur i wszytskich rurek. Pękłoby mi serce codziennie o tym myśląc i umierając kawałek po kawałku. Każda z nas ma wybór i wybiera co dla niej właściwe. To jest mega przykre, ale niestety takie rzeczy się zdążają.
💔

Dziewczyny, dzisiaj pusto z wizytami? Która ma jeszcze w tym tygodniu? Pokazywać małe kropki 😁
Ooo w tym tygodniu ja, @Czarna 36 , @M_P_90 zatwm jeszcze będą newsy.
Ja jutro i piątek mam wizyty u prowadzących, zatem bez USG ale może zdecydują o USG 11-13 t. Na kiedy mam zrobić. Prenatalne 18.09.
 
reklama
Też słyszałam że mamy mieć za darmo. Ale ja się nie szczepie, nigdy się nie szczepilam i boje się że po szczepionce się pochoruje. Sama z siebie choruje bardzo rzadko więc liczę, że i w tym roku mnie ominie :)
Ja caly czas myślę o tym, ale nie wiem. Zapytam jeszcze lekarza jak to wygląda.
Mialam znajomego 28 lat, zdrowy jak ryba pierwszy raz miał ostrą grupę, a miesiąc później zmarł z powodu powikłań i normlanie jestem przerażona. Oczywiście nie dowiem się jak to tam naprawdę było, ale szok przeżyłam naprawdę..
 
Do góry