reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja Kochane wariuję czasem jak źle się czuję, albo pojawi się brązowy śluz. Mam co prawda nadżerkę i dodatkowo nie było krwi ale czasem też dopadają mnie okropne myśli. Przez parę dni bałam się wyjść z domu, bo bałam się że coś się stanie. Ale racja, że nie mamy na to wpływu. Trzeba myśleć pozytywnie chociaż czasem może być na prawdę ciężko. Na szczęście jesteśmy tu razem i możemy się trochę podnieść na duchu zawsze 💪 powiedzcie mi jeszcze co myślicie o dłuższych podróżach na początku ciąży? Niby mówi się że ciąża to nie choroba ale jednak ma się poczucie, że ma się odpowiedzialność nie tylko za siebie. Mi właśnie się szykuje wyjazd niespodzianka od męża na rocznicę ślubu i mam trochę obawy ale za tydzień wizyta u mojego ginekologa to zobaczę co powie 😊
Ja na 2 dni przed wyjazdem z mężem na 2 tygodniowy urlop dla dobra Dzidzi ❤odwołalam wyjazd, a razem na urlopie nie byliśmy od 2 lat. Straciliśmy zaliczkę, ale kicham na to, bo Dzidzia❤ rośnie i ma się doskonale ❤❤❤.
 
Ja na 2 dni przed wyjazdem z mężem na 2 tygodniowy urlop dla dobra Dzidzi ❤odwołalam wyjazd, a razem na urlopie nie byliśmy od 2 lat. Straciliśmy zaliczkę, ale kicham na to, bo Dzidzia❤ rośnie i ma się doskonale ❤❤❤.
Mi też wakacje przeszły koło nosa. Chłopcy polecieli, ja zostałam. Konsultowałam z dwoma lekarzami i każdy z nich stanowczo odradził mi lot. W sumie na dobre wyszło bo baaaardzo sobie odpoczęłam (cisza i spokój), zwłaszcza, że tym czasie czułam się fatalnie 🤢🤢🤢
 
reklama
A ja właśnie znalazłam grudkę śluzu na bieliźnie, taka sporą i boję się że tak zwany Czop śluzowy odpadł i coś się stanie i panikuje 😱
 
Do góry