reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Kochane wszystko w porządku, Mały rośnie ❤❤❤ ma się dobrze, machał do nas i jak Pan Doktor powiedział robi fikołki 😉. Pepowinę widać 😍😃.
Spytałam o przyczyny takiego krwawienia powiedział, że nie są znane, coś się opróżniło. Pojechałam rano, żeby się nie denerwować. 🥰
Super!!! Mówiłam, że nie ma innej opcji, że będzie dobrze 🥰😍😘
 
reklama
Ja mam słaby apetyt. JEm bo wiem, że muszę dbać o maluszka, ale zachcianki ma mój Marcin i koleżanka z pracy, więc to wystarczy haha[emoji2957][emoji81]
Mój ma to samo odka jestem w ciąży zaobserwowalam u Niego bardzo wzmożony apetyt [emoji23][emoji23] a czasami jak połączy smaki to mnie na wymioty ciąga a on je ze smakiem [emoji23][emoji1751] na prawdę czasami mam wątpliwości które z Nas jest w ciąży [emoji23]
 
Mój ma to samo odka jestem w ciąży zaobserwowalam u Niego bardzo wzmożony apetyt [emoji23][emoji23] a czasami jak połączy smaki to mnie na wymioty ciąga a on je ze smakiem [emoji23][emoji1751] na prawdę czasami mam wątpliwości które z Nas jest w ciąży [emoji23]
Ja wiem wyda się to głupie, ale mój zaczął sikać na potęgę 😂 cały czas się go pytam kto jest tu w ciąży 😂
 
Ja wiem wyda się to głupie, ale mój zaczął sikać na potęgę 😂 cały czas się go pytam kto jest tu w ciąży 😂
Moj maz ma humory i zachcianki a w 1 ciąży jadl na rowni ze mną i zachowywal sie gorzej jak ja w ciąży hehehehe ale podobno jak maz przywiazany do zony to razem przechodzą ciaze, znane sa przypadki ze faceci wymiotuja nawet
 
Moj maz ma humory i zachcianki a w 1 ciąży jadl na rowni ze mną i zachowywal sie gorzej jak ja w ciąży hehehehe ale podobno jak maz przywiazany do zony to razem przechodzą ciaze, znane sa przypadki ze faceci wymiotuja nawet
U mnie jest to samo byliśmy w sklepie a on jakieś miesiwo w słoiku brał i pytał się czy chce blee 🤢potem na śledzie patrzal🤢 masakra jakaś z tymi chlopami😜
 
A ja dziś jakaś lepiej się czułam rano mdłości nie miałam to pomyślałam że skorzystam z okazji i zrobiłam generalkę kuchni i salonu 😎 ale teraz już leżę bo już mi nie dobrze i zle, więc chociaż po troszku coś ogarniam póki jestem na siłach, a pisalyscie o prenatalnych i ja mam w następną sobotę i tak liczyłam że to będzie dopiero ok 11tydzien 🧐 mam nadzieję że mnie dobrze zapisali..🧐 Pogoda dzisiaj okropna ciągle pada, czuje już jesień 😱😱
Co robicie na obiad? Muszę coś wymyślę bo mój chłop wiecznie głodny a ja najchętniej nic bym nie jadła 🤢
 
A ja dziś jakaś lepiej się czułam rano mdłości nie miałam to pomyślałam że skorzystam z okazji i zrobiłam generalkę kuchni i salonu 😎 ale teraz już leżę bo już mi nie dobrze i zle, więc chociaż po troszku coś ogarniam póki jestem na siłach, a pisalyscie o prenatalnych i ja mam w następną sobotę i tak liczyłam że to będzie dopiero ok 11tydzien 🧐 mam nadzieję że mnie dobrze zapisali..🧐 Pogoda dzisiaj okropna ciągle pada, czuje już jesień 😱😱
Co robicie na obiad? Muszę coś wymyślę bo mój chłop wiecznie głodny a ja najchętniej nic bym nie jadła 🤢
Ja dzis na sile ogarnelam kuchnie zadowolona ze male w przedszkolu bede miec czas ogarnac a zle sie czulam, przez zgage i mdłości nic mi sie nie chce czuje sie tez strasznie zmeczona, obiad zrobilam jakis sos z ziemniakami do tego ciasto bananowo jablkowe a mam jeszcze dzis wizyte u laryngologa z mlodym i swoje usg a padam na twarz 🤷‍♀️
 
A ja dziś jakaś lepiej się czułam rano mdłości nie miałam to pomyślałam że skorzystam z okazji i zrobiłam generalkę kuchni i salonu 😎 ale teraz już leżę bo już mi nie dobrze i zle, więc chociaż po troszku coś ogarniam póki jestem na siłach, a pisalyscie o prenatalnych i ja mam w następną sobotę i tak liczyłam że to będzie dopiero ok 11tydzien 🧐 mam nadzieję że mnie dobrze zapisali..🧐 Pogoda dzisiaj okropna ciągle pada, czuje już jesień 😱😱
Co robicie na obiad? Muszę coś wymyślę bo mój chłop wiecznie głodny a ja najchętniej nic bym nie jadła 🤢
ja zrobiłam chilli con carne. Ja to jakoś może niekoniecznie na mięso, ale ostrzejsze rzeczy jak najbardziej 😱
 
reklama
Ja dzis na sile ogarnelam kuchnie zadowolona ze male w przedszkolu bede miec czas ogarnac a zle sie czulam, przez zgage i mdłości nic mi sie nie chce czuje sie tez strasznie zmeczona, obiad zrobilam jakis sos z ziemniakami do tego ciasto bananowo jablkowe a mam jeszcze dzis wizyte u laryngologa z mlodym i swoje usg a padam na twarz 🤷‍♀️
Odpoczywaj póki masz chwilę, ja powiem sCzerze że odkąd wróciliśmy z urlopu to prawie ciągle leżę nie mam sił na nic, a jak już coś robię to z konieczności, na szczęście z dnia na dzień czuje się lepiej, mdłości, wymioty przechodzą więc jestem dobrej myśli.. Ale też czuje ze mój organizm potrzebował tego odpoczynku.. 🤷🏼‍♀️
 
Do góry