reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej! Gratuluję wszystkim pozytywnym testom! Ja testuje w środę i mam cicha nadzieje, że wyjdą dwie kreseczki. Chociaż mam dni, że myślę, że chyba oszalałam (staramy się o trzecie) dlatego lepiej niech się uda zanim się rozmysle🤭
 
Moje dzisiejsze popołudniowe testy, nie mogłam się powstrzymać.
Termin @ za 3 dni.
Tak bardzo się boję, że się pojawi ta wredna @ :(
Gratuluję. Kojarzę cię z wątku dla staraczek [emoji6] trzymam kciuki zeby już @ nie przyszła .

Witam wszystkie nowe mamusie. [emoji846] Cieszę się że jest nas tyle.
U mnie dzisiaj dość intensywny dzień więc nie pisałam,ale czytam regularnie co się u was dzieje [emoji12]
 
Hejo ja też do was chyba dołączał, okres powinnam mieć 1.08 ale od ośmiu dni już testuje i wychodzą pozytywy, ostatni test z dziś, żadnej bety nie robię, ginekologa mam 24.08 jak będę w Pl, powodzonka dla wszystkich co testują :)
 

Załączniki

  • IMG_20200727_081613.jpg
    IMG_20200727_081613.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 99
  • IMG-20200730-WA0001.jpeg
    IMG-20200730-WA0001.jpeg
    321,9 KB · Wyświetleń: 97
Hejo ja też do was chyba dołączał, okres powinnam mieć 1.08 ale od ośmiu dni już testuje i wychodzą pozytywy, ostatni test z dziś, żadnej bety nie robię, ginekologa mam 24.08 jak będę w Pl, powodzonka dla wszystkich co testują :)
Ale jak od 8 dni to tak szybko wychodzi? Kurde bo jeszcze jutro polecę po test 🤣
Gratulacje :*
 
Ale jak od 8 dni to tak szybko wychodzi? Kurde bo jeszcze jutro polecę po test [emoji1787]
Gratulacje :*
Ja robiłam też jakoś tak wcześnie i wyszło ;-) u nas tez trzeci maluch. Jaka masz różnice wieku?
Hejo ja też do was chyba dołączał, okres powinnam mieć 1.08 ale od ośmiu dni już testuje i wychodzą pozytywy, ostatni test z dziś, żadnej bety nie robię, ginekologa mam 24.08 jak będę w Pl, powodzonka dla wszystkich co testują :)
Ładne te kreseczki :-)
Moje dzisiejsze popołudniowe testy, nie mogłam się powstrzymać.
Termin @ za 3 dni.
Tak bardzo się boję, że się pojawi ta wredna @ :(
Spokojnie, myśl że się jednak nie pojawi . Nie przywołuj jej ;-) ale kreski ładne, wiec trzymam kciuki żeby wszystko było ok :-)
 
reklama
Do góry