reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej dziewczyny :) Zapisałam się do majowych mam, kalkulator pokazuje niby datę porodu na 30 kwietnia. OM 23 lipca, ale owu sie mogła przesunąć. Powiedzcie mi kiedy Wy miałyście OM i czy jak u lekarza też wyjdzie termin na ostatniego kwietnia to będę mogła sie do Was przyłączyć? I oczywiscie gratuluję Wam wszystkim :*
witamy rozgośc się ☺️ u mnie tez pod koniec kwietnia wychodzi ale jeśli będę rodzic tydzień po terminie jak cała resztę to wypada maj 😅😅
 
reklama
Cześć jestem Bąbel :) tym razem nie robiłem sobie żartów z rodziców, mam 11.1mm oraz serducho 146 :) TP na 17.04.2021 więc zgodnie z przewidywaniami będziemy rodzina baranów :) 🐏🐑🐏
 

Załączniki

  • received_308210190238355.jpeg
    received_308210190238355.jpeg
    411,9 KB · Wyświetleń: 79
Hej dziewczyny :) Zapisałam się do majowych mam, kalkulator pokazuje niby datę porodu na 30 kwietnia. OM 23 lipca, ale owu sie mogła przesunąć. Powiedzcie mi kiedy Wy miałyście OM i czy jak u lekarza też wyjdzie termin na ostatniego kwietnia to będę mogła sie do Was przyłączyć? I oczywiscie gratuluję Wam wszystkim :*
Ja miałam OM 23 lipca, cykle 24 dniowe.
Do gina idę jutro po raz pierwszy.
Apka pokazuje 29 kwietnia
 
Hej dziewczyny :) Zapisałam się do majowych mam, kalkulator pokazuje niby datę porodu na 30 kwietnia. OM 23 lipca, ale owu sie mogła przesunąć. Powiedzcie mi kiedy Wy miałyście OM i czy jak u lekarza też wyjdzie termin na ostatniego kwietnia to będę mogła sie do Was przyłączyć? I oczywiscie gratuluję Wam wszystkim :*
Aaa wspaniale to gratulacje i zaczytuj się i czekamy na newsy po badaniu.

U mnie OM 26.06 termin na 04.04-05.04, wiec mogę wylądować w marcowych albo dotrzymać kwietniowych. W kwietniowych mi to bardzo dobrze 🥰 Super Mamy tu są ❤
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry