reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej, ja już pisalam na marcowkach 2021 ale test był negatywny, z tym, że dalej negatywny okresu brak. Na betę nie idę, bo czuję że jednak ten okres nadejdzie, chociaż bardzo chcialabym już być w ciąży ;( tylko jakby się udało byłoby w sumie marcowe jeszcze. Ale jak pisałam nie mam nadziei. Życzę Wam wszystkim pozytywnych testów:)
O, pisałam juz tu i jednak się udało 🤗 🙃😜😍
 
Eh dziewczyny, mój jest na urlopie jescze tydzień i rano wymyślił gulasz z kopytkami i zaoferował się ze on zrobi więc super, poszliśmy na zakupy, wróciliśmy, ja obrałam ziemniaki wstawiłam, on zrobił gulasz, a co do kopytek to glupczyl że mu nie wychodzą i mnie zostawił z tymi kopytkami🤣i tak stałam przy tych kopytkach i tak mnie kręgosłup boli że ledwo stoję cały odcinek lędźwiowy jakby miał mi pęknąć.. Gotuję ostatnie porcje i czeka mnie sprzątanie tego syfu, bo on uciekł oczywiście dalej remontować łazienkę 🙈 mały drzemke ma więc może jescze uda mi się do niego wskoczyc polezakowac, jak nie to tatuś będzie bawił bo ja leżę już do końca dnia 😜
 
Eh dziewczyny, mój jest na urlopie jescze tydzień i rano wymyślił gulasz z kopytkami i zaoferował się ze on zrobi więc super, poszliśmy na zakupy, wróciliśmy, ja obrałam ziemniaki wstawiłam, on zrobił gulasz, a co do kopytek to glupczyl że mu nie wychodzą i mnie zostawił z tymi kopytkami🤣i tak stałam przy tych kopytkach i tak mnie kręgosłup boli że ledwo stoję cały odcinek lędźwiowy jakby miał mi pęknąć.. Gotuję ostatnie porcje i czeka mnie sprzątanie tego syfu, bo on uciekł oczywiście dalej remontować łazienkę 🙈 mały drzemke ma więc może jescze uda mi się do niego wskoczyc polezakowac, jak nie to tatuś będzie bawił bo ja leżę już do końca dnia 😜
fajnie ze masz tak na kogoś liczyć 😉 tu ci łazienkę zrobi tam w kuchni bałagan zrobi 😅😂 tutaj małego przypilnuje 😅😁 nooo skarb 🤷🏻‍♀️🤣🙈
 
Ja już czekam aż do pracy wróci, w domu armagedon nagle stos prania, nie mogę się ogarnąć, jakoś lepiej funkcjonuje jak on w pracy jest, a tak to jakby dwójka dzieci już była 😜🙈
wiem dokładnie mam tak samo 😉😉 tylko ze mojego nie ma są tego plusy i minusy ☺️😉 teraz mam swój rytm i ciężko mi wejść w inny jak on przyjeżdża 😉 jak był wirus to 3 miesiące siedział w domu na dupie 🙈😄😄 słuchałam uważnie kiedy otworzą granice bo najchętniej sama bym go spakowała 😅😂😂😂
 
Cześć! Dołączam do Waszej grupy, bo termin mam na 5 kwietnia, ale to na pewno będzie wcześniej. Przypuszczam w ogóle, że skończy się cc w końcówce marca. Trochę jestem zagubiona w nowej rzeczywistości covidovej. Nie wiem, jak realnie sprawdzić zasady w szpitalu, co można, czego nie. Chodzę prywatnie do lekarza, który pracuje w jednym z krakowskich szpitali i wstępnie o tym szpitalu myślę, ale jeszcze nie przesądzone. Wybrałyście już szpital?


Tez mam termin tylko dzień wcześniej 4.04 🙂 jesteśmy w tym samym tygodniu 🙂 gdzie chodzisz do ginekologa w Krakowie ? Bo ja do Andrzeja Jaworowskiego zastępca ordynatora na Ujastku i tam zamierzam rodzic, a Ty ?
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Odebrałam wyniki badań i mocz mi slabo wyszedł. Mam Widoczne leukocyty 3-5w polu widzenia
20-30 nabłonkow płaskich
Bakterie liczne. Lekarza mam dopiero 11.09 .Miala ktoras z Was podobne wyniki? Bede do Niego jutro dzwonic,ale nie wiem czy uda mi sie do niego dostać.....
 
Do góry