reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Wiecie co moja gin też była w szoku ze syn taki duży.. No ale okazało się jak urodziłam.. Ach. Miałam przeboje.. Najważniejsze że zdrowy..
A co miałaś komplikacje? Mi też położna mówiła że jak mały będzie miał 3,500to będzie dobrze wyszedł 3838, a najlepsze ze jak się urodził to ja myślałam że z dwa kilo ma, dopiero jak go na wagę wzięli to się okazało, 🤣😜
 
reklama
A propos snów to śniło mi się kilka tygodni temu że byłam gdzieś w jakimś budynku i czekałam na wizytę do jakiego lekarza chyba okulisty ale nie jestem pewna ale było straszne opóźnienie i wogole taka głupia sytuacja że wtedy już podejrzewałam że po tym śnie coś się święci ale co dalej w tym śnie , śniło mi się że tam zaczęła rodzić nagle jakaś kobieta i to ja odebrałam ten poród i w dodatku upewniłam się jaka płeć i dokładnie pamiętam że to był chłopczyk ( może to moja podświadomość płata figle bo mamy już synka i bardzo chcielibyśmy tym razem córeczkę) i pamiętam jak się obudziłam po tym śnie zmieszana i za jakiś czas zrobiłam test i wyszedł pozytywny no się przerazilam 🙈
 
A co miałaś komplikacje? Mi też położna mówiła że jak mały będzie miał 3,500to będzie dobrze wyszedł 3838, a najlepsze ze jak się urodził to ja myślałam że z dwa kilo ma, dopiero jak go na wagę wzięli to się okazało, 🤣😜
Miałam przetaczaną krew. Za bardzo mnie obciely miałam bardzo dużo szwów...
 
Mnie od piątku żołądek boli, dzisiaj jest już trochę lepiej ale przez weekend za dużo nie zjadłam... Ktoś pisał jakie leki można brać na żołądek w ciąży ale kurcze znaleźć to teraz :) Ratuje się trochę rumiankiem ale marne efekty. Za to jak boli to nie mam mdłości, ale nie wiem co gorsze :p
U mnie też tylko żołądek dokucza ale zwykle tak do południa a potem mogę normalnie jeść i jem i jem chyba co godzina 😄może trochę cola pomoze? Ja tam czasem lyka wezmę
 
A propos snów to śniło mi się kilka tygodni temu że byłam gdzieś w jakimś budynku i czekałam na wizytę do jakiego lekarza chyba okulisty ale nie jestem pewna ale było straszne opóźnienie i wogole taka głupia sytuacja że wtedy już podejrzewałam że po tym śnie coś się święci ale co dalej w tym śnie , śniło mi się że tam zaczęła rodzić nagle jakaś kobieta i to ja odebrałam ten poród i w dodatku upewniłam się jaka płeć i dokładnie pamiętam że to był chłopczyk ( może to moja podświadomość płata figle bo mamy już synka i bardzo chcielibyśmy tym razem córeczkę) i pamiętam jak się obudziłam po tym śnie zmieszana i za jakiś czas zrobiłam test i wyszedł pozytywny no się przerazilam 🙈
Ja też przed zajściem miałam sny z dziećmi, a to, że urodziłam, ale nie umiałam się "obsługiwać" dzieckiem, a to, że miałam karmić to mnie całą upaskudził. Opowiedziałam to w pracy, szefowa do mnie, no to Pani Aniu, po urlopie wrócicie we 3. I co ? Miała rację hihi
 
Moja przyjaciolka rodzila pierwsze dziecko, corke naturalnie - 4790g! I bardzo dobrze wspomina porod. Dla mnie to jakies niewyobrazalne🙈
Ginekolog w szpitalu przy okazji porodu mi kiedyś mówiła, ze nie ma reguły, bo nieraz kobiety rodzą maluszki i sie meeega namecza, a inne prześlizgną swoje wielkoludy bez problemu. Często to tez kwestia obwodu główki😉
 
reklama
Moja przyjaciolka rodzila pierwsze dziecko, corke naturalnie - 4790g! I bardzo dobrze wspomina porod. Dla mnie to jakies niewyobrazalne[emoji85]
OMG ja 4300 g też naturalnie [emoji33][emoji33] i nie wspominam tego dobrze mimo że minęło 10 lat więc podziwiam !! :)

A co do mówienia szefowi to mój też wie powiedziałam mu przed pójściem na L4 , u mnie bez problemu bo mam umowę na czas nieokreślony. Miałam iść tylko na miesiąc i jeszcze wrócić do pracy ale ze udało się znaleźć dziewczynę na zastępstwo to już szef prosił żebym została odpoczywała ;)
 
Do góry