reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć Kobietki 🤍💛💚
Tragicznie się czuje .... cały czas mnie muli 🤢🤮 na szczęście nie wymiotuje ale tez mam awersje do lodówki ... przechodzi mi po owocach 😉 winogrona zagryzam ... od kawy mnie odrzuca ... i weź tutaj normalnie funkcjonuj 😅😅😅
Popieram....ja mogę jeść pomidory i ser żółty.. I ziemniaki 😂. Ach cudownie poprostu... Byle do 12tyg..
 
reklama
Kurde wczoraj spać nie mogłam i patrzalam na książeczki dzieci urodzenia .... cały czas myślałam ze syn ważył 3.800
Córka 3.500 i syn 3.200 tak naprawdę to ...
córka 3.366
Syn ostatni 3.366
A pierwsze co urodził się z waga 3.800 to byliśmy 9 dni w szpitalu i tam tracił na wadze .... najmiejsza jego waga to właśnie. 3.366 🤭🤷🏻‍♀️ jaki zbieg okoliczności
 
Kurde wczoraj spać nie mogłam i patrzalam na książeczki dzieci urodzenia .... cały czas myślałam ze syn ważył 3.800
Córka 3.500 i syn 3.200 tak naprawdę to ...
córka 3.366
Syn ostatni 3.366
A pierwsze co urodził się z waga 3.800 to byliśmy 9 dni w szpitalu i tam tracił na wadze .... najmiejsza jego waga to właśnie. 3.366 🤭🤷🏻‍♀️ jaki zbieg okoliczności
Moj syn 4180 córa 4030. Martwie się że kolejne też będzie takie duże 🙄 Ach no cóż i tak urodzę.. Nie będzie innego wyjścia
 
Jejku dziewczyny czy wy też się tak zmuszacie do jedzenia śniadań? Jest zaraz 11 a ja nadal się męczę by zjeść śniadanie cokolwiek
 
u mnie niestety ostatni tydzień zdalnej pracy później prawdopodobnie powrót do pracy. Trochę się obawiam bo u nas ciagle jakieś pozytywne przypadki, sama się wirusa nie boje, ale nie wiem jak wpływa na płód. 😕 oki czyli dam takie zaświadczenie, które mam teraz 9/10 tydz 😁
To ja w takim wypadku nawet bym się nie zastanawiała. Gdyby u nas był obowiązkowy powrót do biura to też bym od razu poszła na L4, tym bardziej jak jest sporo zachorowań ;)
 
Mój synek 3838 ważył I miałam podana oksytocyne bo tętno mu spadało już a mi nie szło parcie.. Tego porodu się obawiam, żeby nie było takich akcji.. Myśląc o drugim dziecku zapomniałam o porodzie.. I teraz mam coraz większe obawy.. Do tego 12.09beda u nas teście mi wypada akurat usg i im powiemy o ciazy, musimy ich poprosić żeby wzięli urlop na kwiecień na date porodu żeby zostali z synkiem, mają do nas 300km więc nie jest źle.. W najgorszym wypadku sama urodzę, chodź wolę z narzeczonym 🙈😜, synek wyszedł parę dni przed terminem więc teraz też może być różnie 😱
 
Hej dziewczyny, ja poinformowałam pracodawcę od razu jak tylko zrobiłam usg w 6 tyg bo mam pracę fizyczną a zaświadczenia od lekarza nie chciał tylko musiałam napisać pisemne że będę przebywać na zw od początku do dnia porodu żeby ktoś mogl przyjść za mnie na zastępstwo 🙂 a zw mam od początku od lekarz rodzinnej bo ta ginekolog z przychodni była na urlopie więc zadzwoniłam do przychodni i poprosiłam rodzinną o zw. Bez problemu 🙂 i zw mam do dziś a jutro już ma dzwonić do mnie ta ginekolog i umawiamy się dopiero na wizytę pierwszą. Prywatnie zrobiłam usg, serduszko bije, teraz zaczął mi się 9 tydzień. Aha, umowę mam do marca a termin porodu na 11 kwiecień. W marcu powinnam dostać już na stałe bo to byłaby moja 3 umowa już, no ale zobaczymy. Pewnie przedłuża tylko do porodu.... A tak ogólnie to wczoraj kluja mnie jajniki na zmianę, piersi nie bolą , trochę tkliwe na wieczor. Pozdrawiam Was🙂
 
reklama
Do góry