reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja dzis ciezka noc bo glupie sny.Pierwszy ze syn byl w pociagu ja szybko kasowalam bilet i nie zdazylam,drzwi sie zamknely,ja zostalam na peronie a synek pojechal!straszne to bylo,maz sie przebudzil mowie mu o tym a on tekst"no widzisz tak robisz.." hahah.Stwierdzilam ze pogadam z synem co ma robic w takiej sytuacji,czy wysiasc na nastepnym przystanku czy jechac do konca...i tak myslalam o tym godzine,a jak zasnelam to snilo mi sie ze maz mnie zdradzil,i ze kupil jakiejs babie pierscionek i ona go olala! Autentycznie mialam focha na niego jak sie obudzilam,wiem glupie haha
 
reklama
No i jeśli chodzi o poród to tez trochę świruje 🤣🤣 ... jak by nie patrzeć to jednak ból ...
chodź synka ost rodziłam ... 1,5 godz i 10 minut partach ☺️ wiec teraz może tez nie będzie gorzej
O jej ja nawet nie wiem, wiem że chyba 45min miałam parte ale nie dałam rady a jak dali oksy to chyba 5min i po sprawie..ja najbardziej się boję żeby nic się dzidzi nie stało i w sumie mi też 😜 jej, my dopiero początek a my o porodzie myślimy 😜🤣
 
Ja dzis ciezka noc bo glupie sny.Pierwszy ze syn byl w pociagu ja szybko kasowalam bilet i nie zdazylam,drzwi sie zamknely,ja zostalam na peronie a synek pojechal!straszne to bylo,maz sie przebudzil mowie mu o tym a on tekst"no widzisz tak robisz.." hahah.Stwierdzilam ze pogadam z synem co ma robic w takiej sytuacji,czy wysiasc na nastepnym przystanku czy jechac do konca...i tak myslalam o tym godzine,a jak zasnelam to snilo mi sie ze maz mnie zdradzil,i ze kupil jakiejs babie pierscionek i ona go olala! Autentycznie mialam focha na niego jak sie obudzilam,wiem glupie haha
Haha też tak mam że jak mi się śni że mnie zdradza to mam focha, a najlepsze jest to że jak ja mu się śnie to tylko w złych snach nigdy dobrych, i wtedy on też chodzi naburmuszony, normalnie dzieeecii 😜
 
O jej ja nawet nie wiem, wiem że chyba 45min miałam parte ale nie dałam rady a jak dali oksy to chyba 5min i po sprawie..ja najbardziej się boję żeby nic się dzidzi nie stało i w sumie mi też 😜 jej, my dopiero początek a my o porodzie myślimy 😜🤣
dokładnie nie ważne jak i co i kiedy ważne żeby bezpiecznie skończyła się ta niezwykła podróż ❣️💓😁😁
 
Ja dzis ciezka noc bo glupie sny.Pierwszy ze syn byl w pociagu ja szybko kasowalam bilet i nie zdazylam,drzwi sie zamknely,ja zostalam na peronie a synek pojechal!straszne to bylo,maz sie przebudzil mowie mu o tym a on tekst"no widzisz tak robisz.." hahah.Stwierdzilam ze pogadam z synem co ma robic w takiej sytuacji,czy wysiasc na nastepnym przystanku czy jechac do konca...i tak myslalam o tym godzine,a jak zasnelam to snilo mi sie ze maz mnie zdradzil,i ze kupil jakiejs babie pierscionek i ona go olala! Autentycznie mialam focha na niego jak sie obudzilam,wiem glupie haha
Mojej przyjaciółce jak śnił się taki sen, to po przebudzeniu powiedziała do męża " a teraz mnie przepraszaj, aż Ci wybaczę i ciesz się, że w pysk nie dostałeś".
Mąż był bardzo zdziwiony haha
 
Ja to akurat male dzieci mialam syn 2600 corka 2400 mam nadzieje ze i teraz tak bedzie ale przy corce uwazalam na to co jem przyttlam tylko 9kg po wyjsciu ze szpitala bylam chudsza jak przed ciaza ale akurat za dobrze to nie wygladalo jak kosciotrup. Dzis jest pietrwszy dzien jak siedze w domu jakos za duzo wolnego czasu na myslenie [emoji2356]
 
reklama
Do góry