reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hejka kochane mam na imię Klaudia mam 24 lata, dołączam do kwietniowych mamuś, dziś jest mój 34dc 🙈❤️ Jestem w prawie 5 tygodniu, termin Na około koniec kwietnia (29 kwiecień), 17.08 test wykazał dwie kreseczki jeszcze przed terminem miesiączki wiec szok 🤭 a z ciekawości sprawdziłam Bo się zaziebilam porządnie i brałam na własna rękę jakieś leki typu teraflu, jakieś na grypę .. i byłam przed wizyta u lekarza rano z myślą ze przepisze mi antybiotyk wolałam to sprawdzić 🙈 tymbardziej ze z narzeczonym staraliśmy się o maluszka 🤭 nadal nie mogę w to uwierzyć i czekam tutaj na więcej mamuś ❤️ Pierwszy wynik Bhcg 21.08 wynosił ok 326 następny 25.08 już 1776 ❤️ Wszystkie wyniki badań Ok , poza TSH .. podejrzewam niedoczynnosc ciążowa :( moja siostra tez to ma, trzeba brać leki i być pod stałym nadzorem endokrynologa :( na szczęście mój ginekolog to tez endokrynolog wiec myśle ze będzie nam łatwiej, jestem ciekawa waszych historii ! ❤️ Jak narazie z objawow lekkie nudności, bardzo wrazliwe bolesne piersi, pobolewa mnie brzuch tak kłuje :/ , czasami mam zawroty głowy i szybko się mecze 😥 jutro kolejna wizyta na 9:30 zobaczymy czy już coś widać w tym moim brzuszku ❤️ Oby tak było ❤️ Trzymajcie kciuki kochane mamusie ❤️🤭
 
reklama
Brzuch boli mocno jak na okres
No i zaczekam krwiawic 😌 już wiem co się rozkręca ...
trzymajcie się dziewczyny to raczej koniec mojej podróży 😓
Kochana , czasami was tutaj podczytuje . I nauczona swoją historia z happy endem, sugeruje Ci abyś udała się na IP , w ciąży z córka miałam silne krwawienie , ból jak na okres , był to bodajże 6,7tc okazało się , ze malutka żyła i serduszko biło . Spędziłam tydzień w szpitalu obstawiona duphastonem. córka ma aktualnie 6 lat , trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo 😘
 
Trzymam kciuki Ewelina! Liczyłam, ze zamknę ten dzień pozytywnie. Ale teraz liczę, ze to Ty zamkniesz go pozytywnie!

ja jestem po wizycie, trochę strachu sie najadłam, bo nie mógł lekarz znaleźć pęcherzyka. Kazał mi isc sie wysikac i dopiero wtedy, chociaż tez bez szału. Jedyne co było baardzo dobrze widać to serduszko😍 pikalo jak oszalałe🤗 wychodzi cos ponad 7 tygodni, ale przez ta słaba widoczność cieżko dokładnie określić.

dobrej nocy i przede wszystkim Tobie Ewelina! Jesteśmy z Tobą, potrzebujemy tu takiej dobrej, doświadczonej duszyczki!😘
 
reklama
Aha i tak na pocieszenie dla plamiących - plamie juz 2 tygodnie i kazał mi sie lekarz tym nie przejmować. I nawet nowej recepty na progesteron nie dostałam, mam wybrac co mam i kończymy faszerowanie😉
 
Do góry