reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny blady strach mnie ogarnia. Na raxie musze wstrzymać sie z czytaniem. Odezwę się jak wrócę od lekarza. Mam nadzieję z dobrymi wieściami.
Ja sie wzielam za sprzatanie 🤭 nie mysle wtedy o wizycie🤭 mam nadzieję ze moja ciaza będzie tak przebiegac jak teraz i serio zycze wszystkim tego bo mam mnostwo energii ✊✊👍👍👍
Ps wiem co znaczy ciaza z mdłościami, w poronionej meczyly mnie 2 miesiace nie moglam wstac z lozka a tu obiad ugotować dla dziecka trzeba bylo więc oby teraz bylo inaczej:))
 
reklama
Witam wszystkich 🙂 czytam was odkąd test wyszedł mi pozytywny a to już będzie ze 3 tygodnie. Nie chciałam wcześniej pisać, dopiero wczoraj miałam wizytę u lekarza i do tej pory jestem w szoku bo będą bliźniaki 😱😱😱 a szukał jeszcze trzeciego, bo jakiś cień mu mignął ale zostało przy dwójce maluchów 😛, cieszę się ale jestem przerażona jednocześnie, jak się otrząsnę napiszę coś więcej o sobie 🤭
O wowww gratki
 
Ja jak wstaje to odrazu coś muszę wsadzić do buzi.. Jeść się nie chce ale pije do śniadania herbatę i imbirem i jakoś pomaga, i cole zero pije jak jest tragedia, no i najlepiej to cały dzień był leżała i nic nie robiła 🤣
Ja mam w tabletkach ciazowych jakis wyciag z imbirem,ciekawe czy to jakos pomaga,w sumie biore je rano i jakos leci,a pod wieczor troche mnie juz muli...w sumie moglabym zrobic eksperyment i wzias te witaminy wieczorem i ciekawe czy mdlosci bylyby wczesniej ;)
 
Hej. Apropo wyprawki, ja w poprzedniej ciąży cały czas mówiłam że mam czas. Do 25 tc miałam kilka par bodziaków i śpioszków. W 26tc miałam już nakaz leżenia ze względu na szyjke macicy. I tak oto cała radość z kompletowania wyprawki prysła. Większość zamawiana przez internet, część ogarnął mąż a część moja mama. Teraz zostało mi dużo rzeczy po synku, a i od znajomych pewnie coś dostane bo ja puszczałam część w obieg i one też tak robią :)
 
Ja i moja mama mamy córki z tego samego roku. Siostra jest z maja, a moja córka z października. I tym oto sposobem dostałam wszystkie możliwe ubranka po siostrze, a ja nie chciałam sobie odbierac możliwości kupowania malutkich ubranek i nazbierało mi sie z 10 mega dużych worków ubrań od urodzenia do roczku.
Później jak była jakaś potrzebująca mama to tylko oddawałam za darmo i tym oto sposobem nie mam już żadnych ubranek, Takze będę miała tą przyjemność kupowania na nowo wyprawki.
Nie! Jednak mam, kocyk, który kupiłam na szczęście w poprzedniej poronionej ciąży, ale wtedy jednak szczęścia nie przyniósł i sobie leży w szafie nowy zapakowany.

Co myślicie o chodzeniu w legginsach? Na innym forum dużo dziewczyn uważa, że nie nadają sie do chodzenia na codzień, tylko po domu i do spania. Ja mam odmienne zdanie, są dla mnie bardzo wygodne.

O 11.30 mam wizyte, trzymajcie kciuki :)
 
Ja i moja mama mamy córki z tego samego roku. Siostra jest z maja, a moja córka z października. I tym oto sposobem dostałam wszystkie możliwe ubranka po siostrze, a ja nie chciałam sobie odbierac możliwości kupowania malutkich ubranek i nazbierało mi sie z 10 mega dużych worków ubrań od urodzenia do roczku.
Później jak była jakaś potrzebująca mama to tylko oddawałam za darmo i tym oto sposobem nie mam już żadnych ubranek, Takze będę miała tą przyjemność kupowania na nowo wyprawki.
Nie! Jednak mam, kocyk, który kupiłam na szczęście w poprzedniej poronionej ciąży, ale wtedy jednak szczęścia nie przyniósł i sobie leży w szafie nowy zapakowany.

Co myślicie o chodzeniu w legginsach? Na innym forum dużo dziewczyn uważa, że nie nadają sie do chodzenia na codzień, tylko po domu i do spania. Ja mam odmienne zdanie, są dla mnie bardzo wygodne.

O 11.30 mam wizyte, trzymajcie kciuki :)
Jeśli nie są prześwitujące to jasne ze nadają się do chodzenia
 
reklama
Ja i moja mama mamy córki z tego samego roku. Siostra jest z maja, a moja córka z października. I tym oto sposobem dostałam wszystkie możliwe ubranka po siostrze, a ja nie chciałam sobie odbierac możliwości kupowania malutkich ubranek i nazbierało mi sie z 10 mega dużych worków ubrań od urodzenia do roczku.
Później jak była jakaś potrzebująca mama to tylko oddawałam za darmo i tym oto sposobem nie mam już żadnych ubranek, Takze będę miała tą przyjemność kupowania na nowo wyprawki.
Nie! Jednak mam, kocyk, który kupiłam na szczęście w poprzedniej poronionej ciąży, ale wtedy jednak szczęścia nie przyniósł i sobie leży w szafie nowy zapakowany.

Co myślicie o chodzeniu w legginsach? Na innym forum dużo dziewczyn uważa, że nie nadają sie do chodzenia na codzień, tylko po domu i do spania. Ja mam odmienne zdanie, są dla mnie bardzo wygodne.

O 11.30 mam wizyte, trzymajcie kciuki :)
Ja na codzien chodzę w legginsach. Sam i trzymam kciuki za wizytę daj znać jak wyjdziesz 😁
 
Do góry