reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@PaulinxBB rozumiem jak najbardziej.. Z tego co słyszałam to i tak nie jest tak, że dostanie się znieczulenie na cały poród... tylko musi być już dość zaaansowana I faza porodu przynajmniej na 5cm. W moim szpitalu wiem, że po podaniu znieczulenia dają oksytocynę właśnie, żeby akcja skurczowa nie zanikała,
 
reklama
Byłam wczoraj na USG i dostałam się też na wizytę do gina żeby już w poniedziałek nie jechać.
  • Młody 3300
  • ja +11kg
  • czop porodowy odszedł cały
  • szyjka miękka i rozpulchniona na 1 palec.
  • młody bardzo nisko, ustawiony już do porodu
Ja czuje zakwasy w kościach dupnych, w kości łonowej, a nawet kość ogonowa mnie boli 🤦‍♀️
Mam wszystkie badania już do porodu, wszystko przygotowane także nic tylko rodzić 😁
Gin mów że nawet jak czop odejdzie to można współżyć, bo dzidziusia chronią wody płodowe. Ostatnio o tym pisałyśmy dlatego wspominam.

Ja zastanawiam się nad znieczuleniem, pierwszy poród bez znieczulenia, ale było ciężko.
 
Byłam wczoraj na USG i dostałam się też na wizytę do gina żeby już w poniedziałek nie jechać.
  • Młody 3300
  • ja +11kg
  • czop porodowy odszedł cały
  • szyjka miękka i rozpulchniona na 1 palec.
  • młody bardzo nisko, ustawiony już do porodu
Ja czuje zakwasy w kościach dupnych, w kości łonowej, a nawet kość ogonowa mnie boli 🤦‍♀️
Mam wszystkie badania już do porodu, wszystko przygotowane także nic tylko rodzić 😁
Gin mów że nawet jak czop odejdzie to można współżyć, bo dzidziusia chronią wody płodowe. Ostatnio o tym pisałyśmy dlatego wspominam.

Ja zastanawiam się nad znieczuleniem, pierwszy poród bez znieczulenia, ale było ciężko.
Ooo to bardzo podobnie jak u mnie, tylko mała dużo mniejsza. A który tydzień?
 
Ooo to bardzo podobnie jak u mnie, tylko mała dużo mniejsza. A który tydzień?

37+2, ale gin mówi że ciąża na pewno starsza i to już 38 tc.
U mnie ciężko wyliczyć bo miałam nieregularne cykle, raz bardzo długie raz krótkie, Po pierwszym USG wyszło że termin na 11,04, wg. średniej z ostatnich cykli miesiączkowych to 14,04.
Także ciężko stwierdzić 🤷‍♀️
Młody już donoszony bo na pewno po 37 tc. jest, także czekam na akcje porodową. Chyba zastosuję przytulanki, bo tak niedziela/poniedziałek by mi pasowało urodzić 🤔 przed świętami akurat wyjdę 😁
 
37+2, ale gin mówi że ciąża na pewno starsza i to już 38 tc.
U mnie ciężko wyliczyć bo miałam nieregularne cykle, raz bardzo długie raz krótkie, Po pierwszym USG wyszło że termin na 11,04, wg. średniej z ostatnich cykli miesiączkowych to 14,04.
Także ciężko stwierdzić 🤷‍♀️
Młody już donoszony bo na pewno po 37 tc. jest, także czekam na akcje porodową. Chyba zastosuję przytulanki, bo tak niedziela/poniedziałek by mi pasowało urodzić 🤔 przed świętami akurat wyjdę 😁
W niedzielę pełnia, także jest nadzieja😄🌕 Przytulanki, spacerki, sprzątanie i może wykluje się świąteczny pisklaczek 😃
Ja właśnie odebrałam aparat do zdalnego KTG, mój szpital udostępnia od 37 tc w ramach pilotażu. Wprawdzie u mnie jeszcze niepełny 37, ale byla możliwość to podjechałam i odebrałam 😊 Właśnie wykonuje badanie, po wszystkim ma zadzwonić położna i przeanalizować wynik. Trochę mnie zżera ciekawość bo niby zapisują się skurcze takie raz 20,raz 40,60, 80 i 100,skaczą 😅
 
Zapis KTG został przeanalizowany przez położną, tętno w normie, ale w sumie to nie wiem co myśleć, zapisały sie skurcze co 7-8 minut, takie duże, na tym wykresie to tak 80-100, ja czuje ból podbrzusza taki delikatny, jak przed okresem, nic specjalnego. Położna zaleciła powtórzyć badanie wieczorem 🤔 Ale w sumie najdłuższy skurcz trwał około 15 sekund to chyba nic takiego się nie dzieje 🤔
 
A ja po dzisiejszej wizycie jestem w szpitalu 37+3, poleciała ze mnie krew po dopochwowym, a na izbie skurcze się nie piszą niby. Zostajemy na obserwacji 😕
Po badaniu?
Mnie wczoraj jak badała to też zauważyłam niteczki świeżej krwi. Rano była już wydzielina taka podbarwiona na brązowo. Potem było ok, także zakładam że to wynik wczorajszego badania przez ginekolog. W ciągu dnia nic, czyściutko, ale teraz jak brałam prysznic to znowu mam wydzielinę zabarwioną na brązowo.
hm...niby nie ma żywej krwi, nic mnie nie boli, młody się rusza, a jednak się zastanawiam czy tak długo po badaniu mogę plamić? Zobaczymy rano. 🤔
 
Po badaniu?
Mnie wczoraj jak badała to też zauważyłam niteczki świeżej krwi. Rano była już wydzielina taka podbarwiona na brązowo. Potem było ok, także zakładam że to wynik wczorajszego badania przez ginekolog. W ciągu dnia nic, czyściutko, ale teraz jak brałam prysznic to znowu mam wydzielinę zabarwioną na brązowo.
hm...niby nie ma żywej krwi, nic mnie nie boli, młody się rusza, a jednak się zastanawiam czy tak długo po badaniu mogę plamić? Zobaczymy rano. 🤔
A może to już czop Ci odchodzi?? 🤔🤔
 
reklama
Do góry