reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Po badaniu?
Mnie wczoraj jak badała to też zauważyłam niteczki świeżej krwi. Rano była już wydzielina taka podbarwiona na brązowo. Potem było ok, także zakładam że to wynik wczorajszego badania przez ginekolog. W ciągu dnia nic, czyściutko, ale teraz jak brałam prysznic to znowu mam wydzielinę zabarwioną na brązowo.
hm...niby nie ma żywej krwi, nic mnie nie boli, młody się rusza, a jednak się zastanawiam czy tak długo po badaniu mogę plamić? Zobaczymy rano. 🤔
Tak tylko tu znowu się że mnie lało, dlatego dostałam skierowanie na ktg, ale lekarze stwierdzili, że mnie zostawią... szyjka już na 1,2 cm a rozwarcie na 1,5 cm
 
reklama
[
Po badaniu?
Mnie wczoraj jak badała to też zauważyłam niteczki świeżej krwi. Rano była już wydzielina taka podbarwiona na brązowo. Potem było ok, także zakładam że to wynik wczorajszego badania przez ginekolog. W ciągu dnia nic, czyściutko, ale teraz jak brałam prysznic to znowu mam wydzielinę zabarwioną na brązowo.
hm...niby nie ma żywej krwi, nic mnie nie boli, młody się rusza, a jednak się zastanawiam czy tak długo po badaniu mogę plamić? Zobaczymy rano. 🤔
Mnie jak badała to odrazu palce jej były podbarwione krwią powiedziała że to normalne bo szyjka jest miękka i rozpulchniona, no i z dwa dni brudzilam na brązowo 🤔
 
[
Mnie jak badała to odrazu palce jej były podbarwione krwią powiedziała że to normalne bo szyjka jest miękka i rozpulchniona, no i z dwa dni brudzilam na brązowo 🤔
Tak myślę właśnie.
W google wyczytałam że to znak że szyjka się skraca i jak się nie leje żywą krwią to wszystko ok. Także czekam
A teraz wieczorem męczą mnie skurcze przepowiadające, twardnienie brzucha. Idę zaraz spać, może jutro młody podejmie swoją pierwszą decyzję 🤔☺️
 
Tak myślę właśnie.
W google wyczytałam że to znak że szyjka się skraca i jak się nie leje żywą krwią to wszystko ok. Także czekam
A teraz wieczorem męczą mnie skurcze przepowiadające, twardnienie brzucha. Idę zaraz spać, może jutro młody podejmie swoją pierwszą decyzję 🤔☺️
Mnie też boli na dole czuje jak mała się tam wpycha główka ,zaraz pełnia może wyjdą dzieciaki 😜, dokładnie dopóki nie ma świeżej krwi nie ma co panikować, 🤔
 
Dziewczyny jak się dzisiaj czujecie ? Taka cisza... nie mówcie, że wszystkim się akcja zaczęła :p
Mi głowa pęka, ból migrenowo zatokowy, 😭tabletki nie pomagają 😭byłam u położnej nie zrobiła mi masażu, 2cm rozwarcia, szyjka miękka ale jeszcze zbyt gruba, powiedziała że bezsensu ból mi zrobi, i zrobimy za tydzień dzień przed datą porodu jak nie ruszy, więc mnie pełnia chyba nie ruszy 🙄
 
U mnie też bez zmian, też w dwupaku. Mam wrażenie że ostatni miesiąc dłuży mi się bardziej niż poprzednich 8 razem wziętych... no szok... Jestem z tych co lubią mieć wszystko zaplanowane a ta niewiedza czy się ruszy samo czy nie mnie frustruje :D
 
U mnie początek 37 tyg a ból kręgosłupa nachodzi tak falami, do tego kłuje od czasu w dole brzucha i chyba szyjka, ale nie znam się i nie wiem ile czasu nam zostało w dwupaku😁
 
reklama
Dziewczyny, ja niby okej, rano KTG zarejestrowało 4 skurcze, dość nieregularne co 2 min, pozniej co 8, ale ja ich w ogóle nie czułam. Powtórzę sobie KTG za jakąś godzinę, bo po całym dniu sprzątania, spaceru po kąpieli czuje jeden wielki spięty brzuch, bolaly mnie tez plecy z tyłu, ale nie wiem czy to z wysiłku czy co 🤔 Od czasu do czasu kłuje mnie w pochwie.
Pełnia jutro, dziś prawie 😂
 
Do góry