reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dzisiaj mnie wypisali do domku. Ale szczerze zmęczona jestem na maxa. Na szczęście z małą wszystko dobrze. Muszę więcej wypoczywać i nie przemęczać się.
Ale leżałam w szpitalu w którym miałam nie rodzic i teraz już nie wiem w którym rodzic. Ten co chciałam jest 20 min przez miasto trzeba przejechac, warunki szpitala bardzo dobre,sale poporodowe 2os. , opieka i opinie też. Drugi co teraz byłam opieka i opinie też dobre ( w sumie ile rodzących tyle opiń) warunki jak z prl , leżałam teraz na patologii na 6osobowej sali.
Super, że wszystko dobrze u was🙂 Ja bym chyba jednak wolała rodzić w szpitalu z lepszymi warunkami jeśli do tego jest oczywiście dobra opieka bo to najważniejsze. U mnie też są sale 2, góra 3- osobowe i jest to na pewno bardziej komfortowe niz leżenie w takim 6- osobowym kolhozie 😬😉
 
reklama
Zdecydowanie im mniejsze sale tym lepiej. Ja z pierwszym synem byłam w 4 osobowej sali i nie dało się przespać w nocy ciągiem więcej niż 1h, bo dzieci nie chciały się zsynchronizować 😁 Jak trójka spała to czwarty się darł i budził pozostałych. I tak na zmianę. W 6-osobowej sali, to chyba nie ma opcji w ogóle na spanie i jakikolwiek odpoczynek. Byłam 4 doby w szpitalu i wyszłam jak zombi, głównie przez to że nic a nic nie spałam.
 
Dziewczyny, czy wam tez tak się ciągle chce spać? Jestem juz w 32 tc i w nocy ciężko ze snem, bo ciągle się budze, albo musze się przewrócić z boku na bok albo mi nie wygodnie i musze sobie na chwile siadnac. Natomiast nad ranem nie mogę wstać z łóżka i spie do 12, w dzień również cały dzień ziewam i ogólnie to bym się położyła i nie wstawała. Jak jest z tym u was ?
 
Dziewczyny, czy wam tez tak się ciągle chce spać? Jestem juz w 32 tc i w nocy ciężko ze snem, bo ciągle się budze, albo musze się przewrócić z boku na bok albo mi nie wygodnie i musze sobie na chwile siadnac. Natomiast nad ranem nie mogę wstać z łóżka i spie do 12, w dzień również cały dzień ziewam i ogólnie to bym się położyła i nie wstawała. Jak jest z tym u was ?
 
Mnie też chce się spać, w nocy raczej kiepsko śpię, przewracam się non stop z boku na bok, chociaż ostatnio ciut lepiej, chyba zaczęłam się przyzwyczajać no i rogal do spania trochę pomaga. Nieraz przysne na chwilę w dzień ale też rzadko bo ostatnio przystosowujemy mieszkanie na przyjście malucha i mamy sporo roboty😁
 
Ja z rogalem czasem w dzień poleze, ale w nocy nie dam rady, bo jakbym miała się znim obracać w ciazy to chyba mi cala noc zeszła na obrocie 😆
 
Mnie też chce się spać, w nocy raczej kiepsko śpię, przewracam się non stop z boku na bok, chociaż ostatnio ciut lepiej, chyba zaczęłam się przyzwyczajać no i rogal do spania trochę pomaga. Nieraz przysne na chwilę w dzień ale też rzadko bo ostatnio przystosowujemy mieszkanie na przyjście malucha i mamy sporo roboty😁
A w którym tygodniu juz jesteś? Bo właśnie zastanawiam się kiedy najlepiej składać lozeczko. Ja co do przygotowan to narazie piore ubranka i prasuje. Jeszcze parę rzeczy musze dokupić, typu prześcieradła otulacz, przewijak. Ale to juz same detale, resztę wszystko mam 🙂
 
Jestem w 32 tyg. Ubranka zacznę gdzieś za tydzień prac i prasować. Wszystko mam już kupione, teraz szykujemy pokój dla malucha choć przez pierwsze tygodnie będzie spał w dostawcę przy naszym łóżku. To już tuż tuż.....😁
 
Jestem w 32 tyg. Ubranka zacznę gdzieś za tydzień prac i prasować. Wszystko mam już kupione, teraz szykujemy pokój dla malucha choć przez pierwsze tygodnie będzie spał w dostawcę przy naszym łóżku. To już tuż tuż.....😁

Super 🙂 zastanawiałaś się już jak będziesz rodzic ?
 
reklama
Ja sobie robię drzemkę w ciągu dnia. W nocy budzę się ze dwa, trzy razy, raz na pewno na siku, czasem jak mały bardzo ruchliwy i mu nie pasuje moja pozycja, a czasem jak sama czuje że nogi nie czuje ( :) ) i muszę się przekręcić na drugi bok.
Ja mam popraną pierwszą turę ubranek. Jasne malutkie 62. Zostały kolorowe, kocyki/pościel/ ochraniacze do wózka, kosza i fotelika i wszystkie 68 rozmiar. No i prasowanie. A i przygotowanie kącika dla maluszka - miejsca gdzie będą te wszystkie rzeczy (ale to już na końcu)
Ja jeszcze pracuję, ale to już ostatnie 2 tygodnie. Od 22 lutego mogę się tym wszystkim zająć. :)
 
Do góry