reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mój syn tak się cieszył jak się dowiedział, że zaczął dzwonić po wszystkich i się chwalić 🤣 Ja ogólnie chciałam poprzestać na jednym dziecku, później zachciało mi się następnego, jednak dwie ciąże straciłam, potem już pogodziłam się z myślą, że będę miała jedynaka i oto Julian nadchodzi 😆😂 Życie jest nieprzewidywalne 🙂

Ja też będę miała Julianka 🥰
 
reklama
Dzień dobry wszystkim. Ja tu nowa troszkę więc kilka informacji o mnie lat 33 3 ciąża pierwsze poronienie z drugiej mam Lenke ktora zaraz kończy 3 lata teraz też dziewczyna będzie. Długo się bałam że tą ciążę stracę później pojawiły się problemy i nie chciałam się za bardzo angażować w forum itd. ale teraz już musi być dobrze. Przygarniecie mnie jeszcze? Razem jednak raźniej. I chciałam zapytać powstała stąd może jakaś zamknięta grupa na fb? Chętnie bym dołączyła...
 
Dzień dobry wszystkim. Ja tu nowa troszkę więc kilka informacji o mnie lat 33 3 ciąża pierwsze poronienie z drugiej mam Lenke ktora zaraz kończy 3 lata teraz też dziewczyna będzie. Długo się bałam że tą ciążę stracę później pojawiły się problemy i nie chciałam się za bardzo angażować w forum itd. ale teraz już musi być dobrze. Przygarniecie mnie jeszcze? Razem jednak raźniej. I chciałam zapytać powstała stąd może jakaś zamknięta grupa na fb? Chętnie bym dołączyła...
Kochana- gratulacje, teraz może być już tylko dobrze! 🙂 Ale znam ten strach, ja przez pierwsze m-ce wciąż się bałam i moja radość z ciąży była przez ten strach zdominowana, tak więc rozumiem. Co do grupy na FB to nie wiem bo też jestem tu nowa, może inne koleżanki coś powiedzą w tym temacie🙂
 
Hejka :)
Julian piękne imię 😍 mój mąż ma Juliusz ale moja mamcia zawsze przekręcała i mówiła Julian 😅😅

No oczywiście dzisiaj dla pocieszenia miałam skurcze łydek 🙈🙈
Czekam na męża bo wczoraj zapomniał mi przywieźć wiertarkę a chciałabym szafę złożyć. Ale za to zachciało mi się i kopytka robiłam na obiad 😁
 
Ja mam ostatnio ochotę na różne placki- wszelkie racuchy i placki ziemniaczane 🤭 Całą ciążę w sumie nie miałam zachcianek a teraz coś mnie bierze ale to pewnie przez siedzenie w domu, ponieważ od stycznia jestem na zwolnieniu.
 
Przez to poronienie tak panikowalam. Nawet rodzinie nic nie mówiłam. Znam już ten ból. Pamiętam jak było mi trudno opowiadać znajomym i rodzinie że straciłam ciążę. Teraz mam przeciwciała anty M i ciągły strach czy z małą wszystko ok. Do tego nadciśnienie i cukrzyca gratis żebym o jedzeniu myślała a nie o innych problemach. 28 tydzień ciąży a ja jeszcze nic nie kupiłam. nic.
 
Przez to poronienie tak panikowalam. Nawet rodzinie nic nie mówiłam. Znam już ten ból. Pamiętam jak było mi trudno opowiadać znajomym i rodzinie że straciłam ciążę. Teraz mam przeciwciała anty M i ciągły strach czy z małą wszystko ok. Do tego nadciśnienie i cukrzyca gratis żebym o jedzeniu myślała a nie o innych problemach. 28 tydzień ciąży a ja jeszcze nic nie kupiłam. nic.
Kochana też straciłam ciążę 2x więc wiem o czym mówisz.... Wszystkie problemy o których mówisz najważniejsze, że są wykryte i pod kontrolą. Nadciśnienie i cukrzycę kilka moich koleżanek miało w ciąży i wszystko ok, na przeciwciała też dostaniesz odpowiedni lek więc głowa do góry! Do porodu jeszcze troszkę masz więc spokojnie, jeszcze zdążysz wszystko kupić 🙂
 
No właśnie na to nic poradzić nie można. Tylko obserwacja dziecka na usg czy nie ma obrzęków czy przepływy są prawidłowe w mózgu. Mam w każdym tygodniu jakąś wizytę jedną albo dwie nawet za każdym razem wyjazd do Warszawy i za każdym zostawianie z kimś dziecka. Chyba po ostatnim USG dopiero uwierzyłam że może być dobrze i naszły mnie wyrzuty sumienia co do tej małej istoty. Że się z nią nie zżyłam tak jak w poprzedniej ciąży że nic jej nie kupiłam że nawet imienia nie wybrałam itd. i się boję jak to wszystko będzie.
 
reklama
No właśnie na to nic poradzić nie można. Tylko obserwacja dziecka na usg czy nie ma obrzęków czy przepływy są prawidłowe w mózgu. Mam w każdym tygodniu jakąś wizytę jedną albo dwie nawet za każdym razem wyjazd do Warszawy i za każdym zostawianie z kimś dziecka. Chyba po ostatnim USG dopiero uwierzyłam że może być dobrze i naszły mnie wyrzuty sumienia co do tej małej istoty. Że się z nią nie zżyłam tak jak w poprzedniej ciąży że nic jej nie kupiłam że nawet imienia nie wybrałam itd. i się boję jak to wszystko będzie.
Wszystko będzie dobrze bo musi być, jeżeli tak bardzo się stresujesz to postaraj się jakoś wyciszyć, mi np. pomaga ćwiczenie oddechu, rozwiązywanie krzyżówek, czytanie książek, każdego coś innego odpręża. Pomalutku możesz rozglądać się za wyprawką, może to też poprawi Ci humor 🙂
 
Do góry