reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Nie ma się co stresować na zapas. Może dzidziuś bardzo się wiercił i tętno mu podskoczyło. Dzieciątka w spoczynku mają niskie a jak szaleją to im skacze, tak jak normalnemu człowiekowi przy wysiłku.
Ale jak to mówią lepiej dmuchać na zimne. Lekarz pewnie chce trzymać rękę na pulsie 😉
Może masz racje a ja tak zareagowałam emocjonalnie ze płacze od 2 h 🤷‍♂️ Właśnie się ogarniam 😂
 
reklama
Może masz racje a ja tak zareagowałam emocjonalnie ze płacze od 2 h 🤷‍♂️ Właśnie się ogarniam 😂


Twój stres z tym związany jest bardziej szkodliwy niż to wyższe tętno.
Słyszałam że poważne problemy mogą być ale jak dzieciątko ma za niskie tętno, a z wizyty na wizytę jeszcze maleje. Nie wiem co może się wiązać z wyższym 🤔
Jak kupowałam detektor to się trochę naczytałam o tętnie. I właśnie wtedy się dowiedziałam że tętno też jest zależne od tego jak zachowuje się dzidziuś. Pewnie to co ty przeżywasz też na to wpływa.

Będzie dobrze 😘 Bądź dobrej myśli 👍
 
Cześć dziewczynki, ale się rozpisałyscie 😉😜
Ją przez weekend z kuchni nie wychodziłam, lepiłam pierogi z kapustą, z mięsem, bigos gotowałam. W ten uszka. Myślę nad barszczem. W tygodniu lekcje, dom, klientów i tak w kółko.
Co to zakwasu z barszcz podobno bardzo dobry jest na słabe wyniki. Ją ostatnio kupiłam sok z buraka to 🤢🤢🤢 a lubię barszcz hmm.
Mała w nocy daje czadu, w dzień grzeczna. Dzisiaj kończyny 23tydz. Brzuchol rośnie, ze już ciężko buty wiązać 😂😂
 
Twój stres z tym związany jest bardziej szkodliwy niż to wyższe tętno.
Słyszałam że poważne problemy mogą być ale jak dzieciątko ma za niskie tętno, a z wizyty na wizytę jeszcze maleje. Nie wiem co może się wiązać z wyższym 🤔
Jak kupowałam detektor to się trochę naczytałam o tętnie. I właśnie wtedy się dowiedziałam że tętno też jest zależne od tego jak zachowuje się dzidziuś. Pewnie to co ty przeżywasz też na to wpływa.

Będzie dobrze 😘 Bądź dobrej myśli 👍
Dzięki kochana 🤗 Noo wczoraj cały wieczór mnie głowa bolała od tego stresu , nie ma co. Jakoś emocje wzięły górę, a w ciąży to podwójnie 🙂 staram się myśleć pozytywnie może moj stres zadziałał na mała bo jakoś przed wizyta tez się stresowałam.
 
reklama
Dziewczyny a jak jest u Was z wielkością płodu co do wieku ciazowego? Bo ja co idę na wizytę to słyszę że mała mniejsza co do wieku ciazowego. Wychodzi tydzień różnicy wg OM termin na 22 marca a wg USG 30 marzec a nawet początek kwietnia.
 
Do góry