reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Kochane Mamy mam ogromną prośbę zerknijcie na założony przeze mnie wątek i ogromna prośba udostępniajcie link do zbiórki na swoim Facebooku.
Trafiłam na ten apel gdy przeglądałam wiadomości z mojego regionu i bardzo chwycił mnie za serce - dlatego za zgodą administratorki założyłam ten wątek. Wierzę że przy pomocy kwietniowych Mam o Wiktorku dowiedzą się wszyscy i że ten mały wojownik dostanie nowe życie - tak jak "polsatowy" Antoś.
 
reklama
Kochane Mamy mam ogromną prośbę zerknijcie na założony przeze mnie wątek i ogromna prośba udostępniajcie link do zbiórki na swoim Facebooku.
Trafiłam na ten apel gdy przeglądałam wiadomości z mojego regionu i bardzo chwycił mnie za serce - dlatego za zgodą administratorki założyłam ten wątek. Wierzę że przy pomocy kwietniowych Mam o Wiktorku dowiedzą się wszyscy i że ten mały wojownik dostanie nowe życie - tak jak "polsatowy" Antoś.
@Marynia88 już zerkam ;) jak po wizycie? Znasz płeć? ;)
 
reklama
Do góry