reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A ja od środy biorę 3 x po 2 tab luteiny i piersi nie bolą, czy to normalne? Rosna, ale nie bolą. Nigdy nawet w @ nie bolały czasami tylko ciut sutki były wrażliwe.
Tez budzę się o 5 czy 6 i walcze by usnąć. Dzis 7.20 i zaczynam czytać książkę z luteina pod językiem i usypiam.
Jeśli nie mialas takich boli wczesniej to moze u ciebie nie powoduje ona dolegliwosci. Ja biore duphaston i luteine i nie mam zbytnio dolegliwosci bólowych. Nie ma na to reguły i nie ma sensu doszukiwać się dziury w całym
 
Hej kolezanki, mam pytanie bo trochę zaczelam sie martwic i myslec. Czy znacie przypadek że wg obliczen 6 tydzień i nie bylo jeszcze serca? I bez obrazy ale dziękuję za czarne scenariusze, poniewaz co raz je tu czytam😉
 
Ojej a co tak cie brzuch boli? W takim razie moja 1/2 tabletki to pikus
Nie boli aż tak. Ale powiedziała moja gin że jeżeli pojawiają się bóle jakiekolwiek to wręcz wskazane jest branie mospy i magnezu żeby nie doprowadzić do skurczy. Nospa jest bezpieczne w ciąży więc możesz śmiało brać.
 
Hej kolezanki, mam pytanie bo trochę zaczelam sie martwic i myslec. Czy znacie przypadek że wg obliczen 6 tydzień i nie bylo jeszcze serca? I bez obrazy ale dziękuję za czarne scenariusze, poniewaz co raz je tu czytam😉
Ja w poprzedniej ciąży 6+2 nie mialam serduszka i niestety skończyło się zabiegiem. Serce powinno być widoczne u zarodka od wielkosci 6mm
 
reklama
Do góry