reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Co do forum zamkniętego to do tej pory przemilczałam temat, ale w końcu napiszę dwa zdania. Czytałam wątek od początku, jeszcze w trakcie starania ;) poczułam się fajnie w grupie, razem, można było odczuć wspólnotę starających się, potem już wymianę doświadczeń tych, którym się udało. Sama nie pisałam od samego początku, bo jestem z tych, które muszą się oswoić, jednocześnie też nie jestem zbyt wylewna. Gdy powstał wątek zamknięty to się okazało, że kryterium była liczba napisanych postów :D czyli takie osoby jak ja skazane na odrzut, bo nie pisały codziennie po X postów... No nic, tutaj na otwartym zostałyśmy w małym gronie. Myślę, że fajnie, że wyszedł pomysł utworzenia drugiego zamkniętego wątku. Tak jak już dziewczyny wcześniej pisały ;) Potrzebujemy też prywatnej przestrzeni, a nikt nie będzie czekał aż dostanie dodany (albo znowu i nie) do tego pierwszego zamkniętego ;) znowu byłyby dramaty, że ktoś od początku uczestniczy, ale według jakich kryteriów za mało... I znowu podziały...
Uff wypowiedziałam się ;)
 
reklama
Hej Mamusie! Nie było mnie weekend i gdy postanowiłam Was nadrobić to nie dawałam rady, czytałam, czytałam a tu końca nie widać, czułam się przez to jak duch a to nie jest dla mnie fajne i miłe uczucie. Przewinął się też u Was temat wątku zamkniętego który już wiem że finalnie doszedł do skutku i jako że jestem również na pierwszym założonym tu forum zamkniętym chciałam przedstawić Wam swoje stanowisko. Ja nie ogarniam dwóch wątków - zamkniętego i otwartego - mam życie prywatne i brzdąca którym się opiekuje i który jest dla mnie nr 1. Może mam to wszystko źle poplanowane ale nie ogarniam, a gdzie tu mowa o 3. A że na zamkniętym został poruszony temat powiększenia Naszego grona - a oto moje zdanie w tym temacie - dla mnie ok, super ale skoro tak to jest jedenen wątek zamknięty - ponieważ inaczej jest dla mnie nie fer i bez sensu robić 2 lub więcej wątków. Ja przez swoją może lipną organizacje jestem w stanie czytać i udzielać si€ tylko na jednym wątku zamkniętym bo czuję że jeśli ktoś się dzieli ze mną swoją prywatnością to jestem Mu winna więcej uwagi. Dwóch wątków nie ogarnę i tyle. A nie podobałaby mi się sytuacja i byłoby to według mnie nie fer gdyby do wątku zamkniętego na którym jestem dołączyła osoba która jest na drugim wątku prywatnym do którego ja nie mam dostępu. No dla mnie to nie fer. Jesteście super, jesteśmy w tej samej albo podobnej sytuacji ale z całym szacunkiem i bez urazy ja hołduję zasadzie ograniczonego zaufania, byłaby jedna grupa zamknięta nie byłoby powodów do domysłów a tak to można myśleć różnie...
Jestem za jakimś rozsądnym połączeniem obu zamkniętych wątków albo porzuceniem tego tematu. Wybaczcie że wałkuję ten temat ale chciałam przedstawić swoje stanowisko by uniknąć domysłów i naditerpretacji.
 
Ostatnia edycja:
@Marynia88 to tak szczerze ile dziewczyn z ogólnego ma szansę dostać się do tego prywatnego, który już jest? Dziewczyny z prywatnego w większości nie chcą nowych dziewczyn z różnych powodow, może przyjmą te, które były na samym początku, ale nie chcecie, by osoby były na 2 watkach prywatnych, bo boicie się przepływu informacji. To albo na forum zamknięte trafiają osoby na bieżąco, które się udzielają zgodnie z zasadą, która określił sam moderator wątku zamknietego i wtedy jest tylko jedno forum zamknięte, albo są dwa i nie możecie mieć wtedy pretensji, że są osoby na obu forach zamknietych- proste.
Jesteś za połączenie wątków albo porzuceniem tematu, czyli jak się dziewczyny nie zgodzą na przyjmowanie nowych dziewczyn do istniejącego wątku zamkniętego to co mają zrobić dziewczyny z otwartego według Ciebie?
 
@Marynia88 to tak szczerze ile dziewczyn z ogólnego ma szansę dostać się do tego prywatnego, który już jest? Dziewczyny z prywatnego w większości nie chcą nowych dziewczyn z różnych powodow, może przyjmą te, które były na samym początku, ale nie chcecie, by osoby były na 2 watkach prywatnych, bo boicie się przepływu informacji. To albo na forum zamknięte trafiają osoby na bieżąco, które się udzielają zgodnie z zasadą, która określił sam moderator wątku zamknietego i wtedy jest tylko jedno forum zamknięte, albo są dwa i nie możecie mieć wtedy pretensji, że są osoby na obu forach zamknietych- proste.
Jesteś za połączenie wątków albo porzuceniem tematu, czyli jak się dziewczyny nie zgodzą na przyjmowanie nowych dziewczyn do istniejącego wątku zamkniętego to co mają zrobić dziewczyny z otwartego według Ciebie?
Ja nie wypowiem się za inne dziewczyny. Dla mnie to na prywatny powinny wejść dziewczyny które mają opory przed ogólnym otwarciem się na grupie ogólnej z duuużą liczbą duchów. Ja nie jestem za dwoma wątkami zamkniętymi bo tak szczerze jaki to ma sens - to ten sam temat, podobne problemy, więc dlaczego? Po co prowokować domysły i może kogoś blokować przed otwarciem się i wyrzuceniem z siebie tego co może trapi czy boli a jest wstydliwe? Jedrn wątek - problem z głowy. To jest moja propozycja którą przedstawiałam wczoraj jak tylko zostałyśmy zapytane o zdanie.
Przyznam że nie wiedziałam że ten temat wywoła tyle emocji.
 
A zmieniając temat @Margaretka@ jestem z Wami całym sercem❤❤❤ wierzę że wszystko będzie dobrze i że wszystko sobie poukładasz po swojej myśli. Trzymam kciuki✊✊✊ za wyniki amnio. W razie gorszego dnia wal tu śmiało - widzisz że dla dziewczyn jesteś już swojaczką mimo że ujawniłaś się dopiero teraz. Kochana ja mogę Ci służyć tylko dobrym słowem, wysłuchaniem Cię i szczerym życzeniem wszystkiego co najlepsze dla Was chiciaż chciałabym zrobić więcej...
Trzymam kciuki, piąstki i dziękuję że się tu ujawniłaś.
 
Ja nie wypowiem się za inne dziewczyny. Dla mnie to na prywatny powinny wejść dziewczyny które mają opory przed ogólnym otwarciem się na grupie ogólnej z duuużą liczbą duchów. Ja nie jestem za dwoma wątkami zamkniętymi bo tak szczerze jaki to ma sens - to ten sam temat, podobne problemy, więc dlaczego? Po co prowokować domysły i może kogoś blokować przed otwarciem się i wyrzuceniem z siebie tego co może trapi czy boli a jest wstydliwe? Jedrn wątek - problem z głowy. To jest moja propozycja którą przedstawiałam wczoraj jak tylko zostałyśmy zapytane o zdanie.
Przyznam że nie wiedziałam że ten temat wywoła tyle emocji.
Hej, wtrącę się.
Teraz takie propozycje jak jesteśmy juz w 4 czy 5 miesiącu 😁
Mowa o dodaniu dziewczyn była już dawno.
Każda z dziewczyn może należeć do zamkniętych forum tyłu ile chce, bo przecież co my mamy powiedzieć jak dziewczyny zamknęły się na forum zamkniętym i nic nie pisały co u nas? 😁
Troche egoistycznie to zabrzmiało z Twojej strony kochana, że to nie fer według Ciebie, a ja myślę, że granie nie fer na tej grupie zaczęło się właśnie z wątkiem zamkniętym 😁🤣🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Jeszcze dodam, że może dość tych sporów o ten wątek.
Może fakt dziewczyny z zamkniętego nie mają czasu ogarnąć dwóch wątków, ale co zrobić z resztą dziewczyn, których nie chcą dodać do zamkniętego?

Wątek zamknięty został stworzony dla dziewczyn, które udzielają się tu od jakiegoś czasu niekoniecznie od początku.
Zapraszam wszystkie zainteresowane..




Jednym słowem, albo połączyć wszystkie dziewczyny, które się udzielają tu, albo nie wiem, bo kuźwa jesteśmy tu, bo WSZYSTKIE RODZIMY W KWIETNIU. Heloł. To Forum dla wszystkich.



I dziewczęta mam ja imię Martyna, nie Marta 😁🥰
 
@Marynia88 to tak szczerze ile dziewczyn z ogólnego ma szansę dostać się do tego prywatnego, który już jest? Dziewczyny z prywatnego w większości nie chcą nowych dziewczyn z różnych powodow, może przyjmą te, które były na samym początku, ale nie chcecie, by osoby były na 2 watkach prywatnych, bo boicie się przepływu informacji. To albo na forum zamknięte trafiają osoby na bieżąco, które się udzielają zgodnie z zasadą, która określił sam moderator wątku zamknietego i wtedy jest tylko jedno forum zamknięte, albo są dwa i nie możecie mieć wtedy pretensji, że są osoby na obu forach zamknietych- proste.
Jesteś za połączenie wątków albo porzuceniem tematu, czyli jak się dziewczyny nie zgodzą na przyjmowanie nowych dziewczyn do istniejącego wątku zamkniętego to co mają zrobić dziewczyny z otwartego według Ciebie?
Chyba dalej pisac o prywatnych sprawach na otwartym, zeby osoby w jakims stopniu zainteresowane z prywatnego mogly sobie “podczytywac”🤷🏽‍♀️ Bo tak to wyglada. Zostawmy juz ten temat...z pierwszego watku prywatnego dziewczyny odrzucily inne (nie wiedziec czemu) no i trudno. Ale ograniczanie komus wyboru jest bez sensu. Nie mozna komus narzucac swojego zdania. Nawet jak by bylo 10watkow prywatnych to kazdy moze byc w kazdym jesli tylko chce. A oburzanie sie kogokolwiek i oskarzanie nawet hipotetycznie o “wynoszenie” informacji jest po prostu bezczelne-serio. Czy ktos mysli, ze to jest jedyny portal ciazowy? Przeciez dziewczyny z prywatnego rownie dobrze moga nalezec do innego forum na innym portalu czy fb. Albo pisac poczytnego bloga na bazie info z forum. I co? No i wlasnie nic🤷🏽‍♀️Forum mialo sluzyc do dzielenia sie informacja mi i doswiadczeniami w ciazy, a nie na szczuciu jednych na drugich. Zostawcie ludziom wolny wybor i sumienie tych osob w spokoju. Naprawde nie wyobrazam sobie, ze ktos moglby pisac o kims innym w jednym czy drugim watku. Widocznie ktos mierzy swoja miara 🤷🏽‍♀️Zostawmy sprawe tak jak jest-tam niech se dziewczyny pisza, my se tez bedziemy pisac(ktoras bedzie chciala dolaczyc to ok)ja nie mam z tym problemu.
 
reklama
Hej, wtrącę się.
Teraz takie propozycje jak jesteśmy juz w 4 czy 5 miesiącu 😁
Mowa o dodaniu dziewczyn była już dawno.
Każda z dziewczyn może należeć do zamkniętych forum tyłu ile chce, bo przecież co my mamy powiedzieć jak dziewczyny zamknęły się na forum zamkniętym i nic nie pisały co u nas? 😁
Troche egoistycznie to zabrzmiało z Twojej strony kochana, że to nie fer według Ciebie, a ja myślę, że granie nie fer na tej grupie zaczęło się właśnie z wątkiem zamkniętym 😁🤣🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Ja rozumiem że dziewczyny które tu zostały też chcą mieć trochę prywatności - to normalne bo ludzie są różni. Zacznijmy od tego że forum prywatne miało być z założenia do pokazywania zdjęć czy wpisów osobistych - stało się inaczej. Dziewczyny wsiąkły w wątek prywatny, nie będę się za nikogo wypowiadać - ja staram się tu być, chociaż weekend nieobecności mnie zdjął, nie mogłam nadrobić.
Wiem że na forum zamknięte miały być dodawane dziewczyny regularnie - dlaczego tak nie było, nie wiem.
Dla mnie osobiście nie fer byłoby to że ktoś czyta moje prywatne wypociny i jednocześnie jest sobie na innej prywatnej grupie do której ja nie mam dostępu - jedno zamknięte forum i nie ma furtki dla domysłów. Tylko tyle. Absolutnie mnie nie razi druga grupa zamknięta, nawet się tam nie wpisałam na listę bo jak pisałam - nie jestem fizycznie w stanie ogarnąć dwóch grup zamkniętych.
Ja nie jestem osobą decyzyjną, przedstawiłam oficjalnie swoje zdanie i tyle. Miałam nadzieję że się wszystkie tu dogadamy ale szanse na to niestety marne.
 
Do góry